Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Και ο Barbarian παιρενι 15% στα swords γιαυτο και ειχα 2Η Sword...αλλα και με buffs ακομα και τωρα που ειμαι στα 55 με 2Η 240dps πανω απο 3500 dps δεν εχω ανεβει... Δεν σε αμφισβητω εννοειται απλα μου φαινεται EΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ Dps σε αυτο το level. Ποσο ειναι το max Critical που εχεις δει απο σενα? Να μαντεψω οτι θα εχεις αντικειμενα + sockets με pure attack damage right?

 

ίσως να το έχουν κάνει έτσι ώστε ο DH να είναι ο pure dmg dealer...

 

σχεδόν lvl 58, 10000dps πάνω κάτω ανάλογα τα gloves που θα φοράω (attack speed or vitality)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έτσι είναι,ο μόνος τρόπος που φτάνω τα 10000 dps εγώ είναι με συνδυασμό skills τα οποία χρησιμοποιώ και συνεχώς βέβαια,αλλά to base dps του demon hunter δεν το φτάνεις.

 

P.s Level 60 finally :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια εχω σκεφτει το εξης..Το παιχνιδι δεν το εχω παρει ακομα και ειμαι σε σκεψη αν και μαλον θα το παρω απο βδομαδα..Οι λογοι ειναι πολλοι και εχουν αναφερθει απο αλλους..Να δωσεις τωρα 60€ για ενα παιχνιδι που καποια στιγμη τελειωνει και ειναι τοσο συντομο οσο διαβαζω δεν νομιζω οτι αξιζει..Απο την αλλη ειναι ενα παιχνιδι το οποιο σημαδεψε τα παιδικα μου χρονια(D1 και D2) και σιγουρα αξιζει μια ματια..Ομως σκεφτομαι οτι απο τη στιγμη που θα τερματιστει τελος..Πλεον η μονη σκεψη για να με κρατησει παραπανω θα ειναι το Auction House και μου κανει εντυπωση που δεν εχει αναφερθει σχεδον καθολου...Δε λεω, πρωτα απ'ολα ειναι η διασκεδαση κτλ αλλα δε μπορω να φανταστω για ποσο καιρο θα μπορω να παιζω το ιδιο πραγμα χωρις καποιο σκοπο..Στο WoW ας πουμε εχεις καποιο κινητρο να παιζεις και να ξαναπαιζεις εδω το μονο κινητρο για να μεινεις στο παιχνιδι ειναι να εκμεταλευτεις το AH και τιποτα παραπανω..Γνωμη μου παντα..

 

 

 

Ενημερωση για το μελλον... απο το amazon.co.uk 23 λιρες το πηρα....

 

Προπαραγγελια πριν κανα χρονο. συμφερει το pre-order, το ακυρωνεις οποτε θες, και σου εγγυαται οτι θα πληρωσεις με την χαμηλοτερη τιμη απο ολο το διαστημα που θα εχεις προπαραγγειλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 days ago

Vaneras

Community

It’s important to understand that Diablo is not World of Warcraft, meaning that there will be no major content patches with new dungeons, or bosses, or enemies. We have plans on patching in PvP of course, but in general the only ‘content’ we would patch in would most likely just be new items.

 

Diablo III will see patches to adjust things like game balance and potential system improvements, but any actual content additions is not something you should expect to see.

 

The purpose of the randomized dungeons and items in any Diablo game is to provide an endless amount out of content right out of the box.

 

οπότε να περιμένουμε οτι θα μπουν νεα items/gear κάποια στιγμή (ίσως με το pvp release)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω διαφορα , για dps , health κλπ... σας πεφτουν τοσο καλα αντικειμενα ή εχετε κανει shopping therapy στο ΑΗ?

Γιατι εμενα προσωπικα οντας nightmare act4 αυτην την στιγμη , αλλαζω ενα δυο αντικειμενα ανα act απο τους vendors (αντε να πεσει και κανενα απο κανα boss)

 

Γενικοτερα δηλαδη δεν δινει πραμα....εκτος και αν εχετε ξεσκιστει στο +% magic find :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως είπα ΔΕΝ πέφτουν τα items που θα έπρεπε να πεφτουν έστω στο τελευταίο act πριν περάσεις στην επόμενη δυσκολία.

 

συγκεκριμένα χθες απο level 40-50 που ανέβαινα δεν έπεσε τίποτα καλυτερο απο αυτά που φορούσα.

το άσχημο ειναι να πέφτουν rare 5-10 level πάνω απο τα μπλέ που φοράς και να ειναι gtp σε stats. πραγματική ξενέρα.

 

edit :

τόσες μέρες έπαιζα μια χαρά και τώρα του ήρθε να αρχίσει τα error 37..

 

καλά ακόμα να το φτιάξουν ???????!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω διαφορα , για dps , health κλπ... σας πεφτουν τοσο καλα αντικειμενα ή εχετε κανει shopping therapy στο ΑΗ?

Γιατι εμενα προσωπικα οντας nightmare act4 αυτην την στιγμη , αλλαζω ενα δυο αντικειμενα ανα act απο τους vendors (αντε να πεσει και κανενα απο κανα boss)

 

Γενικοτερα δηλαδη δεν δινει πραμα....εκτος και αν εχετε ξεσκιστει στο +% magic find :)

 

nightmare και act 4 μεσα σε 5 το πολυ μερες? ποιος ο λογος να σκασει καποιος 50 ευρω ρε παιδια για μια βδομαδα παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο να μου πεταει στο 4 λβλ ασπιδα 54 armor και μπλε κι ολας; Οταν την σηκωσα και ειδα 54 armor τρομαξα..Επισης τι κανουν τα μανιταρια; Μου χει πεταξει 2 εως τωρα αλλα λεει ειναι μαγικο αντικειμενο και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nightmare και act 4 μεσα σε 5 το πολυ μερες? ποιος ο λογος να σκασει καποιος 50 ευρω ρε παιδια για μια βδομαδα παιχνιδι?

 

Αν παω με αυτα τα αντικειμενα που φοραω στο hell , δεν παω δηλ βολτα απο το ΑΗ , δεν νομιζω οτι θα βγει ευκολα...για inferno δεν συζηταω καν

 

αφου σκεψου οτι για να την παλεψω λιγο στο nightmare πηρα 1-2 αντικειμενα απο ΑΗ..

Αρα μην νομιζεις οτι στις επομενες δυσκολιες θα ειναι περιπατος ή το ιδιο γρηγορο.

Βεβαια η υπαρξη του ΑΗ κανει την δουλεια λιγο πιο ευκολη αν εχεις gold για ξοδεμα.

 

Εν κατακλειδι το diablo ηταν παντα να παιζεις ξανα και ξανα για καλυτερα αντικειμενα και την χαρα του co-op.Τωρα με το ΑΗ και το pvp και τα achievements παιρνει αλλη διασταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To bnet κάνει κόλπα atm και σε μένα.

 

Για τα items θα έλεγα κάνε μια βόλτα από ah αλλά μη σκάς τρελά λεφτά. Και όταν έχεις μαζέψει αρκετά mats για την δυσκολία που είσαι, τα κίτρινα κτλ βάλτα ah. Έτσι έχεις ένα back n forth με τα χρήματα και τσιμπάς και τα items που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nightmare και act 4 μεσα σε 5 το πολυ μερες? ποιος ο λογος να σκασει καποιος 50 ευρω ρε παιδια για μια βδομαδα παιχνιδι?

 

Είμαστε όλοι άπλες και έχουμε τα 50ευρα για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To bnet κάνει κόλπα atm και σε μένα.

 

Για τα items θα έλεγα κάνε μια βόλτα από ah αλλά μη σκάς τρελά λεφτά. Και όταν έχεις μαζέψει αρκετά mats για την δυσκολία που είσαι, τα κίτρινα κτλ βάλτα ah. Έτσι έχεις ένα back n forth με τα χρήματα και τσιμπάς και τα items που θες.

 

ναι το bnet λεει οτι ειναι σε συντηρηση.

 

Το θεμα ειναι και οτι απο λεφτα δεν ρεει αφθονο το χρημα.. προσπαθω να διατηρω μια ισορροπια μεταξυ του "πουλαω μπλε/κιτρινα" και "τα σπαω για ματς"

Βαλε και κανα ψιλο να ανεβει ο σιδερας...ε πραγματικα δεν μενει σαλιο...

Αν τελικιασουν οι 2 βλακες (blacksmith & jeweler) , θεωρω οτι θα μενει περισσοτερο χρημα...το μονο εξοδο θαναι το repair.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

page of blacksmith που βρησκω? θελω να τον παω στο 4ο lvl. να πω πως ακομα εχω την starter edition.

 

στο nightmare, δλδ πρέπει να τερματίσεις το normal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...