Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τι γίνεται?? Δεν μπορώ να καταλάβω τη Blizzard. Να πεις είναι και καμιά εταιρία που τώρα μπήκε στο χώρο του online gaming. Είναι δυνατόν κυριακάτικα να κάνουν maintenance? Μας δουλεύουν κανονικά ρε πούστη μου? Μια γ μέρα έχουμε να μπούμε και κάνουν maintenance?

 

Και μετά και από το epic fail του launch day εξακολουθούν και απαγοητεύουν. :mad:

 

δε μου λες κι εμενα σε τι ειναι αριστουργημα μπας και με πεισει να το αγορασω?

 

φίλε μου το thread αυτό λέγεται "Diablo III". Αν δε σαρέσει και δεν πρόκειται να αγοράσεις ποτέ το diablo, τότε τι μπαίνεις κάθε 2 σελίδες και το κράζεις? Το θεωρείς άθλιο? ΟΚ το καταλάβαμε. Μην ασχολείσαι τότε και μη στηρίξεις ποτέ την bliz αγοράζοντάς το.

Αφού βλέπεις το 99% του κόσμου πορωμένους τι προσπαθείς? Να μας πείσεις να το παρατήσουμε? Τουλάχιστον πες τα επιχειρήματα σου γιατί δε σου άρεσε και πως θα το προτιμούσες να γίνει εποικοδομητική συζήτηση όπως κάνουν άλλα μέλη του φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν είναι κάτι το οποίο έχω μάθει πια με τα video games, είναι να υπάρχει υπομονή (μέχρι ένα όριο βέβαια), μέχρι στιγμής, είμαστε στο "typical post-launch" κομμάτι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το game ειναι τρομερο και ακρως εθιστικο

ομως ειναι καλυτερα να περιμενεις κανα μηνα να στρωσει η κατασταση πριν το αγορασεις γιατι προς το παρων γινετε του maintenance :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι κάτι το οποίο έχω μάθει πια με τα video games, είναι να υπάρχει υπομονή (μέχρι ένα όριο βέβαια), μέχρι στιγμής, είμαστε στο "typical post-launch" κομμάτι. ;)

 

Ισχύει αλλά και πάλι , η blizzard έχει κάνει τόσα και τόσα τεράστια launches, περίμενα να είναι πιο σωστή. Τουλάχιστον σε ότι παιχνίδι έχει βγάλει εώς τώρα πέρα από το gaming κομμάτι ήταν πάντα όσο πιο κοντά γίνεται στο bug-free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% θα συμφωνησω στο οτι ειπε ο paularas. Σε ολα ομως! Και οι barbarians παρτε ενα λινκ το οποιο εμενα με βοηθησε να παω μεχρι και το ACT 4 του Hell :P http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4310131129

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δε μου λες κι εμενα σε τι ειναι αριστουργημα μπας και με πεισει να το αγορασω?

 

made by blizzard...

 

...trololol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την μία το d3 δεν ειναι mmo και δεν πληρώνουμε κάθε μηνα άρα μας αποκλείουν δωρεάν content (bosses κλπ)|

 

απο την άλλη τρώμε στη μάπα προβλήματα που συναντώνται στα mmo και εδω και μια εβδομάδα μας βγάζουν το λάδι.

 

επιτέλους να αποφασίσουν ΤΙ ΕΙΝΑΙ το diablo 3 να μας πουν και εμάς.

 

ελεος.

 

εντομεταξί για το pvp δεν βλέπω καμια ενημέρωση για νεότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που παρατηρησα παιζοντας στο nightmare , σε συγκριση με το normal ειναι τα εξης

 

1.ολες οι κατηγοριες τερατων (normal , champion , elite , boss) βαρανε αρκουντως περισσοτερο.

2.τα champions/elites (μπλε , κιτρινα) εχουν εξτρα ιδιοτητες που δεν εχουν στο νορμαλ.

3.Για τα bosses δεν ειδα να εχουν κατι παραπανω -μπορει και να κανω λαθος- απλα βαρανε πολυ περισσοτερο

4.Πολλα γκρουπ τερατων πλεον ειναι πιο...πολυπληθη

5.καλυτερα drops , οπως και μερικα που δεν υπαρχουν στο νορμαλ για την αναβθμιση των blacksmith , jewelers (plan of blacksmithing/jewelering)

Ευχαριιιιιιστωωω^_^

ααχα!Μάλιστα..Ναι κάτι τέτοιο είδαμε και μεις που παίζαμε το βράδυ,άρα στα άλλα δυο θα γίνεται πανικός xD

http://us.battle.net/d3/en/status άντε να δούμε..Κυριακή βρήκανε;;;-η ελλάδα φταίει,έχει αναστατώσει την ευρώπη,λοοολολολολολολολ:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για τα tips, απο εβδομαδα που θα εχω το full game ο Βαρβαρος μου θα σε τιμησει!

 

 

Μπορεις να μου απαντησεις σε αυτο που ρωτησα λιγο πιο πριν;

 

 

 

Δηλαδη το frenzy πχ. που λεει 110% weapon dmg σε ποιο νουμερο αναφερεται;

 

αυτό είναι μαζί με το str απλά τα τρελά νούμερα είναι ως εξής...

 

ένα όπλο σου δίνει να βαρέσεις dmg τάξεως 1000. το crit είναι 2000. μαζί με το talent που δίνει 50% στο crit πάει 3000. εάν έχεις και +crit dmg είτε απο gem είτε δίνει κάτι στο gear σου μπορεί να βαρέσεις και 4 και 5. άρα ξαφνικά απο εκεί που βαρούσες 1κ λευκό βαράς crit 4-5k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epic greek topic is epic

 

χάζευα στο forum ψάχνοντας μηπως πετύχω κανενα info για το πόσες ώρες θέλει ακόμα για να ανέβουν οι server και έπεσα πανω σε αυτό :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epic greek topic is epic

 

χάζευα στο forum ψάχνοντας μηπως πετύχω κανενα info για το πόσες ώρες θέλει ακόμα για να ανέβουν οι server και έπεσα πανω σε αυτό :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ελληνάρες. Καλά τα λένε πάντως. Αρκεί να μη χρησιμοποιήσουν οι mod κανένα translator και αρχίσουν να πέφτουν βροχή τα bania.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μου λες κι εμενα σε τι ειναι αριστουργημα μπας και με πεισει να το αγορασω?

 

Αν δεν το γνωριζεις ηδη αυτο τοτε βρισκεσαι σε λαθος θεμα :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...