Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι Act2 Nightmare και θελω τα Tome of Jewelcraft για να μπορει να μου φτιαχνει τα Square Ruby.... ποτε αρχιζουν να πεφτουν αυτα ???

 

Μηπως περισσευουν σε κανεναν μια δεκαρια? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Level 33 Demon Hunter με αξιοπρεπή εξοπλισμό βγάζει solo τον Diablo στο normal;

Ψόφησα 3 φορές και ούτε στη μέση δεν τον έφτασα.

 

solo βγαινουν ολα και εισαι ηδη πολυ υψηλοτερο lvl απο το νορμαλ! εξοπλισμο αγορασες?

 

Ειμαι Act2 Nightmare και θελω τα Tome of Jewelcraft για να μπορει να μου φτιαχνει τα Square Ruby.... ποτε αρχιζουν να πεφτουν αυτα ???

 

Μηπως περισσευουν σε κανεναν μια δεκαρια? :)

 

μη φτιαχνεις ρε φιλαρακι ειναι πανακριβα και δεν αξιζουν! στο hell αρχιζουν και πεφτουν αλλα περιμενε να τα βαζουν οι αλλοι για πουλημα σε λιγο καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε act 1 Hell με Barb

τι skills χρησιμοποιειτε??

 

Σε co-op εχω τρελαθει στους θανατους' date=' ιδιαιτερα απο τα γαμ... λειζερ.

 

27000hp 2800 dps 3800 armor lvl 53[/quote']

 

Κι εμένα δηλαδή θα μ' έχουν για την πλάκα τους;

Μόλις έβγαλα το Nightmare και o δικός μου βάρβαρος είναι με 18500hp, 3500dps & 3200 armor, lvl 51.

 

Swyped from my HTC Desire with Sense 3.5 using Insomnia app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaand DONE!

Τέλος κύριοι!! :D Τέρμα. The beast has fallen. Επίσημα. Nada. Καπούτ.

Inferno και μπαλες. (καλά ντάξει όχι μου έβγαλε την ψυχή)

 

Λοιπόν γράφω tactic που με το που το δοκιμάσαμε έπεσε.

 

3 DH.

 

Nether tentacles και οι 3. Οι 2 rain of vengeance με το stun και ο άλλος mark/mortal enemy.

Arcane bola shot ή ότι θέλει ο καθένας για main και ss/prep/vault στα υπόλοιπα. Tactical adv/steady aim/archery.

Phase 1 όπως και phase 3 είναι χαβαλέ με 3 άτομα αν νιώθουν. Λίγο kite.. αν ψοφήσει ο ένας οι άλλοι τον κάνουν rez και so on.

 

Τώρα αρχίζει η κεντρική ιδέα...

2 άτομα ψοφάνε επίτηδες λίγο πρίν το τέλος του Phase 1 (αν διαβάζετε αυτό ξέρετε στο πόσο % αλλάζει phase)...

Ο ένας που μένει τους κάνει rez αλλα δεν πατάμε accept. Nukάρει για να μπεί το phase 2. Μένουμε dead με το accept rez στην οθόνη.

Ο ένας που ζεί τρέχει πανικόβλητος στην άλλη πλευρά του map kitάρωντας το clone. ΑΝ ψοφήσει περιμένουμε ~35 sec ώστε να φάει timeout το clone. Αν θέλουμε σηκωνόμαστε αλλα φροντίζουμε πρίν το 65% περίπου να έχουμε 2 dead και rez rdy ώστε να γίνει το ίδιο στο 2ρο clone spawn. Το ίδιο και στο 3ο. Γενικά πάντα είναι καλό να είναι ένας dead και rez rdy σαν backup plan και οι υπόλοιποι 2 να kitάρουν.

Έτσι με τα πολλά και αν έχουμε δάχτυλα πάμε phase 3.

Phase 3 είναι βασικά σαν phase 1 χαβαλέ ολέ και λίγη προσοχή στο lightning και στους μετεωρίτες που πέφτουν (δεν πολυφαίνονται) γιατί πέφτετε one shot. Προσοχή στο charge που κάνει με το που ξεκινήσει το phase και μπορεί να σας πάρει triple kill.

 

Αυτά τα όμορφα.

Βοοστάρω αν θέλετε μερικά απο μερικές μέρες που θα ηρεμήσει λίγο το κεφάλι μου.

Drops μπάλες.

 

Καλή τύχη λοιπόν σε όποιους το δοκιμάσουν.

Diablo 3 inferno. The end. ^_^

 

Άντε συγχαρητήρια, πιάσε τώρα ένα άλλο class και ξανα προσπάθησε. Θα ανακαλύψεις και άλλες χαρές. χοχοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω εχθες (7.ιουνιου, σημερα δηλαδη) ειχα βαλει 10 ιτεμς για πουλημα στο ΑΗ.

μπαινω σημερα, και ενω στο Log λεει οτι τα 9 πωληθηκαν, μου εδωσε τα gold μονο απο το ενα.

 

εστειλα τικετ, λετε να βρω το δικιο μου ή το μπουλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω εχθες (7.ιουνιου, σημερα δηλαδη) ειχα βαλει 10 ιτεμς για πουλημα στο ΑΗ.

μπαινω σημερα, και ενω στο Log λεει οτι τα 9 πωληθηκαν, μου εδωσε τα gold μονο απο το ενα.

 

εστειλα τικετ, λετε να βρω το δικιο μου ή το μπουλο;

 

Περιμενε καμια ωρα, μου εχει τυχει και μενα, δεν υπαρχει περιπτωση να τα χασεις απλα αργει λιγο.

Dropara το 2ο Legendary μου χτες http://eu.battle.net/d3/en/item/azurewrath με 700 DPS 1H και socket στο οποιο εβαλα +300 life on hit gem! Ποσο λετε να πιανει αν το πουλησω τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αφου σου ειπα δεν αξιζει!

 

ρε παιδες, τελικα δεν χαμηλωσαν το κοστος των jewels...

 

Eμ, δεν μου είπες τίποτα εμένα + προτιμώ να παίζω όπως θέλω εγώ. :)

 

Δεν μπήκε ακόμα το 1.0.3 νομίζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...