Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω wizard 60 ρι ... δεν το ρισκαρω να το δοκιμασω γιατι βλεπω μαζικα ΒΑΝ .... εχουν δικαιο ΟΛΟΙ blizzard μετα και απο αυτο εισαι εντελως GTP .... ALWAYS ON για αποφυγει cheat και ο αλλος εχει GOD MODE ............... ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μη ψαρωνετε...γινονται και λαθη (χοντρο βεβαια!). Το μονο σιγουρο ειναι οτι η BLIZZARD

 

παραλληλα με το hotfix θα ανακοινωσει και τα αντιστοιχα ΒΑΝ ! Οριστικο και αμετακλητο.

 

Μην το χρησιμοποιησει κανεις... αλλωστε γιατι να "κλεψεις", το θεμα ειναι να παιξεις εντιμα το game

 

και να το χαρεις. Εγω και μαγο να επεζα τωρα ΔΕ θα το εκανα ουτε για 1 sec.

 

* Εχω την εντυπωση οτι στο real money πουλιεται 1 στα 1000 αντικειμενα απο παρατηρησεις που εκανα τωρα 2 μερες...

 

Κατι πρεπει να αλλαξει για να εχει κινητρο ο αλλος να αγορασει με real money. (γιατι να αγορασει με real αμα σχεδον τα παντα τα βρισκει με gold ? ).

 

Αραγε ποσοι αγοραζουν gold με αληθινα λεφτα? δοκιμασε κανεις να πουλησει ας πουμε 1.000.000 gold να μας πει αν πουληθηκε και μετα απο ποσο καιρο ? θα ηταν ενδιαφερον να μαθουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αραγε ποσοι αγοραζουν gold με αληθινα λεφτα? δοκιμασε κανεις να πουλησει ας πουμε 1.000.000 gold να μας πει αν πουληθηκε και μετα απο ποσο καιρο ? θα ηταν ενδιαφερον να μαθουμε!

 

Πουλησα 10m με την δευτερη φορα που τα εβαλα νομιζω.

 

Φευγουν απλα πρεπει να υπαρχουν πολλα gold στο rmah απο τους κινεζους οποτε θελει υπομονη

 

Παντως γιατι να γινεις ban με το exploit? τωρα παω να το δοκιμασω, clever use of game mechanics θα ελεγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σίγουρα η Blizz μετά την μλκια που έκανε, θα ρίξει και ΒΑΝ σε όποιον χρησιμοποίησε το bug

 

SUUUUUUUUUUURE

 

Βλακειες εχω χαλασει του κοσμου τα λεφτα στα repairs επειδη δεν δουλευει, θελω να μου τα δωσει πισω η blizzard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μη ψαρωνετε...γινονται και λαθη (χοντρο βεβαια!). Το μονο σιγουρο ειναι οτι η BLIZZARD

 

παραλληλα με το hotfix θα ανακοινωσει και τα αντιστοιχα ΒΑΝ ! Οριστικο και αμετακλητο.

 

Μην το χρησιμοποιησει κανεις... αλλωστε γιατι να "κλεψεις", το θεμα ειναι να παιξεις εντιμα το game

 

και να το χαρεις. Εγω και μαγο να επεζα τωρα ΔΕ θα το εκανα ουτε για 1 sec.

 

* Εχω την εντυπωση οτι στο real money πουλιεται 1 στα 1000 αντικειμενα απο παρατηρησεις που εκανα τωρα 2 μερες...

 

Κατι πρεπει να αλλαξει για να εχει κινητρο ο αλλος να αγορασει με real money. (γιατι να αγορασει με real αμα σχεδον τα παντα τα βρισκει με gold ? ).

 

Αραγε ποσοι αγοραζουν gold με αληθινα λεφτα? δοκιμασε κανεις να πουλησει ας πουμε 1.000.000 gold να μας πει αν πουληθηκε και μετα απο ποσο καιρο ? θα ηταν ενδιαφερον να μαθουμε!

 

Επειδή αυτό δεν είναι game αλλά ένα έκτρωμα που θέλει να αποκαλείται diablo , exploits , dupes , RMAH , auction house simulator και να φας ban τι έγινε? Και στο κάτω κάτω τα skills του mage χρησιμοποιώ.

 

Έπεσε και ένα plan 6 prop. Αλλά και ετσι έκανα logout. Γιατί και έτσι το game είναι έκτρωμα.

 

RMAH , economy και my b@lls.

 

Και δεν έχω κίνητρο όχι να αγοράσω απο το RMAH, αλλά ούτε μισό cent στην blizzard πάλι.

Τέτοιο scam και trolling απο game company δεν νομίζω να υπάρχει προηγούμενο.

 

 

Όποιοι θέλουν RMAH ας πάνε στο ebay να κάνουνε καριέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτό δεν είναι game αλλά ένα έκτρωμα που θέλει να αποκαλείται diablo , exploits , dupes , RMAH , auction house simulator και να φας ban τι έγινε? Και στο κάτω κάτω τα skills του mage χρησιμοποιώ.

 

Έπεσε και ένα plan 6 prop. Αλλά και ετσι έκανα logout. Γιατί και έτσι το game είναι έκτρωμα.

 

RMAH , economy και my b@lls.

 

Και δεν έχω κίνητρο όχι να αγοράσω απο το RMAH, αλλά ούτε μισό cent στην blizzard πάλι.

Τέτοιο scam και trolling απο game company δεν νομίζω να υπάρχει προηγούμενο.

 

 

Όποιοι θέλουν RMAH ας πάνε στο ebay να κάνουνε καριέρα.

 

Γιατι εχεις προβλημα με το rmah?

Εχω μια χαρα εχω βγαλει τα λεφτα του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχεις προβλημα με το rmah?

Εχω μια χαρα εχω βγαλει τα λεφτα του παιχνιδιου

 

Έχω πρόβλημα γιατί :

1) Το gear δεν είναι όλο accessible με gold. Συνεπώς έχω περιορισμένες επιλογές.

2) Το καλό gear είναι στο rmah. Τα "σκουπίδια" που μένουν πίσω κάνουν 100mil.

3) Με την ανακοίνωση του rmah το diablo έγινε number one target για boting.

4) Η πλειονότητα των games παίζουν παιχνίδια για να γουστάρουν και όχι να βγάλουν λ7.

 

5) Δεν θέλω πίσω τα λ7 του παιχνιδιού. Να παίξω ένα game να γουστάρω θέλω.

 

Ρε η Riot games , έχει τσάμπα το lol . Είναι εντελώς f2p. Και να πληρώσεις δεν έχεις advantage στο game.

Μπορείς να συγκρίνεις την Riot με την BLizzard πλέον.

 

Άμα είναι να σταματήσουν να φτιάχνουν games και να πουλάνε πλυντήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πρόβλημα γιατί :

1) Το gear δεν είναι όλο accessible με gold. Συνεπώς έχω περιορισμένες επιλογές.

2) Το καλό gear είναι στο rmah. Τα "σκουπίδια" που μένουν πίσω κάνουν 100mil.

3) Με την ανακοίνωση του rmah το diablo έγινε number one target για boting.

4) Η πλειονότητα των games παίζουν παιχνίδια για να γουστάρουν και όχι να βγάλουν λ7.

 

5) Δεν θέλω πίσω τα λ7 του παιχνιδιού. Να παίξω ένα game να γουστάρω θέλω.

 

Ρε η Riot games , έχει τσάμπα το lol . Είναι εντελώς f2p. Και να πληρώσεις δεν έχεις advantage στο game.

Μπορείς να συγκρίνεις την Riot με την BLizzard πλέον.

 

Άμα είναι να σταματήσουν να φτιάχνουν games και να πουλάνε πλυντήρια.

Ενταξει λογικο αυτο που λες, αλλα και στο gold ah τα ιδια γινονται παει το καλο gear 50m, κτλ

 

 

 

anyway επειδη πετυχε το bug παω να farmarw λιγο act3

 

Μια ερωτηση αν αποφασισει η Blizzard να ριξει ban παει σε ολο το battlenet η μονο στο diablo? για το diablo χεστηκα, μη με κυνηγαει ο αδερφος μου που δεν θα μπορει να παιξει wow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσεις το teleport κάνει reset to exploit.

 

Βσκ πήγαινε ah και πάρε ένα settaki με thorns dmg :P

Για μια στιγμη νομιζα οτι το φτιαξανε, μαλλον θα το πατησα καταλαθος,

Το archon παντως δουέυει χωρις να χαλαει το "clever use of game mechanics"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω γκρινια.

 

Οχι οτι το παιχνιδι σπερνει αλλα οι περισσοτεροι απο σας δε ξερετε τι ειναι το diablo, δεν εχετε παιξει diablo2 και απογοητευτικατε επειδη περιμενατε κατι αλλο (μεχρι για το οτι ειναι επαναλαμβανομενο γκρινιαξατε και επειδη ειναι farm game....)

 

Δεν ειναι το πρωτο game που εχει καποιο bug και οντως δεν αγγιζει και την τελειοτητα αλλα απο το να αφηνεις λιγο το παιχνιδι περιμενοντας ενα patch(και γω το παρατησα και περιμενο) μεχρι το να γκρινιαζεις για τη μεγαλυτερη εταιρια στον κοσμο, που εχει προσφερει 1000δες ωρες διασκεδασης σε εκατομμυρια ανθρωπους και εχει αλλαξει τη gaming σκηνε σχεδον σε καθε ειδος παιχνιδιου, σαν κλασσικος Ελληναρας ή 13χρονο απεχει πολυ.

 

Σορρυ κιολας αλλα αν κλαιτε 60Ε για 100+ ωρες διασκεδασης ή εγω εχω καποιο προβλημα και δε μπορω να βρω κατι καλυτερο να παιξω με 60Ε(χωρις να μπορω να το κατεβασω) ή εσεις εχετε σοβαροτερα προβληματα απο καποιο bug στο diablo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...