Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να προσθεσω οτι παιζω με crossbow για το critical (εχω ενα 880αρι με 90% crit dmg) οποτε και εχω χαμηλο atack speed καπου 1.37

 

Αξιζει να παρω bow για το atack speed?

 

Το εχω δοκιμασει με smokescreen αλλα επειδη θελουν καμποσο χρονο να ψοφησουν το discipline δεν φτανει με τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re γμτ εχω μια gtx 460 και παρολα αυτα σπαει καπου καπου καρε στο display το game.

 

δοκιμασα τα εβαλα ολα low και παλι το ιδιο κανει, και το αντιαlising κτλ. εσεις εχετε κανα θεμα ? καμια ιδεα?

 

δεν ειναι ουσιαστικα προβλημα απλα ειναι σπαστικο οταν το κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα μηνα και 80 ωρες, χωρις co-op δεν παιζεται αλλο απο αποψη διασκεδασης.

Πρεπει να αναβαθμιστει το loot γιατι αλλιως δεν εχει νοημα.

 

Καμια σχεση με τις 130 ωρες skyrim, που ακομα δεν εχω αγγιξει τα campaign των stormcloak/imperial.

Να γιατί -επιτέλους- ξαναέπιασα το Skyrim από χθες και το στούμπωσα στα mods. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα να το αγορασω το παιχνιδι! Λετε οταν θα το αγορασω, θα το εχω τερματισει και θα εχω βρει καλα αντικειμενα, να βγαλω κανενα φραγκο απο το RMAH;

 

Μαλλον οσοι το τερματισαν γρηγοροτερα και ελιωσαν ( κινεζοι κορεατες ) πρεπει να εχουν #εστει στα φραγκα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re γμτ εχω μια gtx 460 και παρολα αυτα σπαει καπου καπου καρε στο display το game.

 

δοκιμασα τα εβαλα ολα low και παλι το ιδιο κανει, και το αντιαlising κτλ. εσεις εχετε κανα θεμα ? καμια ιδεα?

 

δεν ειναι ουσιαστικα προβλημα απλα ειναι σπαστικο οταν το κανει

 

 

Φίλε δεν είναι θέμα κάρτας το σπάσιμο. Το παίζει άνετα το game η συγκεκριμένη κάρτα. Τσέκαρε drivers. Κάτι άλλο φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα.... email για ΒΕΤΑ στο MOP μπαινω να κατεβασω 20GB σχεδον ... και λεω μεχρι να κατεβουν ας παιξω λιγο DIablo.....World Of Warcraft Launcher already running ....δεν μου αφηνει να ανοιξω το diablo launcher επειδη τρεχει το MoP ........ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα χτες 1 αντικειμενο με 7.000 gold και δεν μου το εβαλε, εξαφανιστηκε ως δια μαγειας! εστειλα ticket

να το δουν...γμτ

 

φτανοντας 40 level με βαρβαρο πλεον θα πω σε γενικες γραμμες οτι το παιχνιδι spernei!

 

ειναι μακραν το καλυτερο ολων των εποχων... αφηστε την κλαψα και απολαυστε το game... 5 χαρακτηρες εχει και απειρα

 

achievement... σιγα μην τα κανατε ολα!

 

θα γραψω παρακατω οταν εχω χρονο τεκμηριωμενο post με επιχειρηματα για ολα και οποιος διαφωνει ας κανει αντιλογο εκει.

 

Όταν θα φτάσεις στο 60 και καταλάβεις ότι το end game είναι απλά ανελέητο farming μπας και σου κάτσει κανα αντικείμενο θα αναθεωρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το "μακράν καλύτερο game όλων των εποχών" δεν είναι τίποτα άλλο παρά η αποθέωση του farming, τότε κάτι δεν πάει καλά στη βιομηχανία βιντεοπαιχνιδιών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γενικές γραμμές το game είναι fail, απόδειξη το ότι δεν μπορεί να κρατήσει κόσμο μόλις 2 μήνες μετά την κυκλοφορία του, και μιλάμε για παιχνίδι Diablo, 'νταξη <_<

αλλα νομίζω πως τα έχουμε ξαναπεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε μπορει να κρατησει κοσμο;

 

Δε πεφτει και η τιμη του καθολου. 46 ευρω εχει ακομα!

 

Ισως το τσιμπησω σε κανα μηνα.

 

Απλα να μου πειτε, εαν συνεχιζει να υπαρχει lag και να σας πεταει εξω ενω παιζετε!

 

Τελος, σιγουρα το diablo III ειναι πιο απλο και δεν εχει και την τρελη στρατηγικη που ειχε ο προκατοχος του. Στο diablo II ειχε εκατονταδες διαφορετικες στρατηγικες για τον καθε χαρακτηρα, εκατονταδες runeworlds, κρυμεννοι κοσμοι, hell bosses, τα παντα ολα!!

 

Ειχε βεβαια και πολυ hack, δε ξερω τι γινεται προς το παρον σε αυτο το diablo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re γμτ εχω μια gtx 460 και παρολα αυτα σπαει καπου καπου καρε στο display το game.

 

δοκιμασα τα εβαλα ολα low και παλι το ιδιο κανει, και το αντιαlising κτλ. εσεις εχετε κανα θεμα ? καμια ιδεα?

 

δεν ειναι ουσιαστικα προβλημα απλα ειναι σπαστικο οταν το κανει

 

Ξέρω τι εννοείς.... κάτι σαν σκαλωματάκι αραιά και που αλλα όχι σε σημείο να είναι ενοχλητικό ή να το λές και πρόβλημα.

Και εμένα το κάνει (το εκανε απο την αρχή και δεν διορθώθηκε με τα patches) και έχω μια Ati 6870 με όλα στο φούλ. Ακομα όμως και την ποιότητα να κατεβάσω (ακόμα και του ήχου) το θεματάκι εξακολουθεί να υπάρχει.

Δεν ξέρω, ίσως να έχει να κάνει με την επικοινωνία με τους servers...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...