Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Inferno... yes, yes! αντε τώρα ποιός με πιάνει ...χεχε! ο τσιγκούνης ο Diablo μονο 2 κίτρινα έδωσε ο ελεεινός δεν ντράπηκε καθόλου...lol

με 245% mf από 5x NV... μπορώ να βάλω και παραπάνω από gear που περιμένω από GAU....αντε τώρα να δούμε το περιβόητο farming του AC1...

 

Υ.Γ.: ευτυχώς είμαι και λιγάκι τούμπανο απο dmg - health και res, οπότε ακόμα αντέχω solo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κύριοι,

 

Μου έπεσε πριν από μερικές μέρες το Exalted Grand Sovereign Vambraces (6 Random Magic Properties). Αξίζει από πλευράς κέρδους να φτιάξω αντικείμενα και να τα σπρώξω στο gold AH ή θα βγάλω περισσότερα αν το πουλήσω (~23Μ);

 

Δεν ασχολούμαι με RMAH.

Κέρδος θα βγάλεις αν craftareis καμιά 100αρια κάθε φορά και κάθεσαι να τα τιμολογήσεις, αν δεν έχεις όρεξη καλύτερα πούλα τα μιας και με τον καιρό η τιμή θα πέσει κ άλλο.

 

κατα την αποψη σας ποια η καλύερη class για σολο?

Οποιοδήποτε class σου αρέσει (εκτός από WD :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερώτηση για τα weapons γιατί δεν έχω βγάλει άκρη

 

Πχ σε αυτό:

 

iuoOLF5qbtkda.jpg

 

Το +285-595 Lighting Damage

και το +43% Damage

 

ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ στο 1209,9 DPS που λέει το όπλο

ή το όπλο έχει αρχικά 1209,9 DPS και με τα +285-595 Lighting Damage, +43% Damage ανεβαίνει ακόμα παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μένα κάνα bow/xbow της προκοπής δεν λέει να πέσει....fffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuu

Αν θες gear για dh παίξε με WD / Wiz / barb. Απλά τα πράγματα, μην κοιτάς εμένα που ακόμα ελπίζω σε wiz gear και παίζω με wiz, είμαι γνωστός Σ/Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάδε έφη Jay Wilson

http://us.battle.net...ic/6398870250#1

Εγώ εκτιμώ την συγνώμη του και τους στόχους που θέτει.

 

Είσαι φανμπόις και θα 'πρεπε να ντρέπεσαι! :-D

Ωραίοι οι στόχοι αν και πιστεύω ότι σίγουρα ο παράγοντας RMAH και το ποσοστό που βγάζει η blizz επηρεάζει και την εξέλιξη του παιχνιδιού και την κάνει ακόμα πιο δύσκολη, δυστυχώς.

 

Επίσης, μεταξύ μας, δεν πιστεύω ότι τη συγνώμη την εννούσε. Δηλαδή δε νομίζω να μετάνοιωσε για τα γα****σταυρίδια, πιστεύω ότι και τώρα θα (τον) σιχτιρίζει απλά μετάνοιωσε γιατί πήρε δημοσιότητα το θέμα και φυσικά χάλασε την εικόνα του (εγώ βέβαια ούτε που ήξερα ποιος ήταν άλλα δε βαριέσαι...). Άντε πάει και αυτό, να ασχοληθούμε λίγο με το παιχνίδι.

 

Εγώ εχθές πρόλαβα να ανεβάσω 1 paragon lvl

Γενικά τα drops (ειδικά στα όπλα) είναι καλύτερα. Πιστεύω ότι με λίγο farm μπορεί κάποιος και χωρίς AH να βγάλει και το inferno πλέον.

Συνεχίζω να χρησιμοποιώ το ίδιο build αν και πειραματίστικα λιγάκι. Δε με βόλεψε κάτι άλλο, προς το παρόν. Βέβαια δεν έκανα και πολλές δοκιμές με τι μάγισσα αλλά δε με βλέπω να αλλάζω.

Βλέπουμε στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν θες gear για dh παίξε με WD / Wiz / barb. Απλά τα πράγματα, μην κοιτάς εμένα που ακόμα ελπίζω σε wiz gear και παίζω με wiz, είμαι γνωστός Σ/Μ.

 

κλασικά πράγματα, δυστυχώς έχω 60αρι monk και 8αρι barb που θα πάει κάποτε 60 :P

 

αλλο upgrade βρήκες ? Μεχρι τωρα εγω απολυτως τιποτα!!

 

upgrade πολύ δύσκολα, αλλά τις 2 τελευταίες μέρες πέφτουν ΠΟΛΛΑ ilvl63 και μου έχουν κάτσει κάμποσα καλούτσικα για άλλα classes που πιάνουν κάμποσα million gold στο AH, πχ helm sold 10m...

 

το καλό είναι ότι πλέον τα "legacy" legendary, πουλιούνται αρκετά φτηνότερα, έτσι βρήκα με 8m ένα Andariels που μου έδωσε +6000 dps (χωρίς SS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι φανμπόις και θα 'πρεπε να ντρέπεσαι! :-D

Ωραίοι οι στόχοι αν και πιστεύω ότι σίγουρα ο παράγοντας RMAH και το ποσοστό που βγάζει η blizz επηρεάζει και την εξέλιξη του παιχνιδιού και την κάνει ακόμα πιο δύσκολη, δυστυχώς.

 

Επίσης, μεταξύ μας, δεν πιστεύω ότι τη συγνώμη την εννούσε. Δηλαδή δε νομίζω να μετάνοιωσε για τα γα****σταυρίδια, πιστεύω ότι και τώρα θα (τον) σιχτιρίζει απλά μετάνοιωσε γιατί πήρε δημοσιότητα το θέμα και φυσικά χάλασε την εικόνα του (εγώ βέβαια ούτε που ήξερα ποιος ήταν άλλα δε βαριέσαι...). Άντε πάει και αυτό, να ασχοληθούμε λίγο με το παιχνίδι.

 

Ε καλά έτσι είναι αλλά τουλάχιστον παραδέχτηκε την μαλ@κία του.

Στείλε κανα btag να τα πούμε και ingame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...