Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αριστερό κλικ hungering arrow που είναι hatred generator plus bat companion, 2 cluster arrows, spam hungering μέχρι να έχω hatred και μετά ξανά cluster arrow...

 

 

ε ναι οκ , αλλα σε ελιτ γκρουπ που ερχονται καταπανω σου δεν νομιζω να συμφερει να κατσεις να ριξεις το hungering arrow.

 

Καλα βεβαια ολα σχετικα ειναι , υπηρξαν γκρουπς που τα εβγαλα , με αρκετο τρεξιμο , αλλα χωρις να πεθανω , και ειχα την ευκαιρια να σκασω κανα δυο τρια hungering...κυριως σε γκρουπς με ranged mobs που βρισκεις ευκαιρια να παρεις αποσταση...

Αλλα υπηρξαν και αλλα που δεν επαιρνα ανασα...

 

Δεν μπορω να πω , ειδα hits που θα αργουσα να δω στην ζωη μου, με το cluster ( κατι 300-350k dmg :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

το hungering arrow πονάει πολύ, ειδικά αν έχεις καλό cc και παίζεις με spray of teeth rune, άσε που με το devouring arrow rune είναι από τα καλύτερα single target skills του DH...

 

παίζω με loaded for bear και όχι με cluster bombs και βλέπω κάτι 550-600k dmg από το cluster arrow :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hungering arrow πονάει πολύ, ειδικά αν έχεις καλό cc και παίζεις με spray of teeth rune, άσε που με το devouring arrow rune είναι από τα καλύτερα single target skills του DH...

 

παίζω με loaded for bear και όχι με cluster bombs και βλέπω κάτι 550-600k dmg από το cluster arrow :P

 

δυστυχως δεν εχω μεγαλο cc , πρεπει να επενδυσω σε αυτο καποια στιγμη.

 

Οσο για το cluster και γω το αρκουδοrune εβαλα , αλλα λογικα βλεπω λιγοτερο dmg απο σενα λογω οτι εχω συνολικα και λιγοτερο dps/ critical hit dmg. ( http://eu.battle.net/d3/en/profile/mphxths-2845/hero/236146 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αριστερό κλικ hungering arrow που είναι hatred generator plus bat companion, 2 cluster arrows, spam hungering μέχρι να έχω hatred και μετά ξανά cluster arrow...

 

 

recipes οι οποίες δεν πέφτουν εύκολά, αν δεν κάνω λάθος μόνο από act 3 και 4...

 

sto ACTIII ειμαι βασικα με βαρβαρο αλλα τρωω σφαλιαριδη και κλοτσιδη στο 3-4 επεισοδιο γιατι δεν εχω φραγκα για επενδυσεις. !

 

Να ρωτησω και κατι τελευταιο. Αν παρω μια συνταγη για να φτιαξω radiant σταρ ruby ας πουμε θα το φτιαχνω μονιμα μετα

 

η πρεπει καθε φορα να μου πεφτει μια συνταγη ? μια συνταγη και για τα 3 extra gems ειναι η μια για το καθενα ? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να ρωτησω και κατι τελευταιο. Αν παρω μια συνταγη για να φτιαξω radiant σταρ ruby ας πουμε θα το φτιαχνω μονιμα μετα

 

Yep, μόνιμα. :)

Άλλωστε για να φτιάξεις τα μεγάλα, θες λεφτάαααα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κάτω είναι ο server?ούτε το site δεν ανοίγει...κοντεύει 24ωρο έτσι..

 

Ο server ουτε χτες ουτε τωρα ειναι down, μαλλον καποιο προβλημα εχει η συνδεση σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο server ουτε χτες ουτε τωρα ειναι down, μαλλον καποιο προβλημα εχει η συνδεση σου!

 

χτες ειδικα επεζα πολλες ωρες, δεν ειχα ουτε για 1 λεπτο προβλημα (forthnet).

 

προφανως εχεις προβλημα με τη συνδεση σου. αν ανοιγεις αλλες σελιδες δες μηπως σε μπλοκαρει κανα firewall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι δικό μου το προβλημα το έχει πολύς κόσμος απο χτες.Παντως τώρα ανοίγει το bnet,άντε να δούμε για πόσο.

 

κάτι πήρε το μάτι μου για πρόβλημα της Telia (ISP)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες με farming στο μισο ACT1 στο Ινφερνο κανενα legendary, αρκετα rare ολα πσιλοαχρηστα γμτ...

 

χτες με farming στο μισο ACT1 στο Ινφερνο κανενα legendary, αρκετα rare ολα ψιλοαχρηστα γμτ...

 

level 4 apo ta 100 εσεις ποσο ειστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να ρωτησω και κατι τελευταιο. Αν παρω μια συνταγη για να φτιαξω radiant σταρ ruby ας πουμε θα το φτιαχνω μονιμα μετα

 

η πρεπει καθε φορα να μου πεφτει μια συνταγη ? μια συνταγη και για τα 3 extra gems ειναι η μια για το καθενα ? ευχαριστω

 

μόνιμη προφανώς, απλά είναι 4 διαφορετικά ruby επί 3 συνταγές το καθένα...

 

χτες με farming στο μισο ACT2 στο Ινφερνο κανενα legendary, αρκετα rare ολα πσιλοαχρηστα γμτ...

 

χτες με farming στο μισο ACT2 στο Ινφερνο κανενα legendary, αρκετα rare ολα ψιλοαχρηστα γμτ...

 

level 4 apo ta 100 εσεις ποσο ειστε

 

μου έπεσε το πρώτο μου set item χθες, Tal Rasha's Belt, με το ζόρι να φύγει κάνα 8m και μια Ivory shield που έφαγε salvage...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι ακόμα καθαρός από legendaries / set items. Δε μου έχει πέσει τίποτα μετά το patch. Τα υπόλοιπα drops έχουν αυξηθεί αλλά δεν μου έχει κάτσει τίποτα καλό τόσες μέρες που να πουληθεί ούτε καν για 100 χιλιάρικα. Τέτοια γκανετμιά, τι να πω...

Τα όπλα έχουν μεν καλύτερο dps αλλά δε φεύγουν με τίποτα αφού πλέον υπάρχουν πάρα πολλά όπλα σε καλές τιμές και προσφορές.

 

Επίσης παρόλες τις αλλαγές δεν άλλαξα (ακόμα) build στη μαγισσούλα. Το venom hydra / blizzard + piercing orb συνεχίζει να είναι το ιδανικό για μένα καθώς είναι αρκετά balanced και (σχετικά) ξεκούραστο αλλά κάπως ακριβό αν θες να έχεις στενές επαφές με τα τέρατα που και που.

 

(paragon lvl 4 btw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια... στο hell act4 πεφτουν σε αναλογια τα ιδια αντικειμενα απο οτι act1 inferno kai act2 inferno?

 

η μηπως στο ινφερνο γενικα πεφτουν καλυτερα αντικειμενα? εχει κανεις σιγουρη αποψη ? γιατι εγω δεν εβγαλα

 

ακρη πεζοντας ινφερνο act1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια... στο hell act4 πεφτουν σε αναλογια τα ιδια αντικειμενα απο οτι act1 inferno kai act2 inferno?

 

η μηπως στο ινφερνο γενικα πεφτουν καλυτερα αντικειμενα? εχει κανεις σιγουρη αποψη ? γιατι εγω δεν εβγαλα

 

ακρη πεζοντας ινφερνο act1...

 

Κάπου είχα δει ένα σχετικό πινακάκι αλλά δε θυμάμαι πού. Η ουσία είναι ότι στο hell πέφτουν μόνο μέχρι ilvl62 αντικείμενα, ενώ οι πιθανότητες για ilvl60-63 αυξάνονται σε κάθε act του inferno.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...