Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα δεν μπορεί να συνδεθεί ούτε στο eu.battle.net. Έχω otenet. Με ένα πρόχειρο traceroute είδα ότι κολλάει σε ένα hop στην Deutche Telekom στην Γερμανία. Μάλλον θέμα ISP είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως παίζεις στον US?

 

Ps. Έχει πέσει ενας isp -> Telia κάτι. Δεν λειτουργούν πολλά site πχ facebook , twitch.tv ,zougla.gr

 

Μολις ξανατσεκαρα...συνδεομαι κανονικα...Region:Europe γραφει στο login screen. ISP --> forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να βρω κάποιον... πατάω open game to public αλλά δεν με κάνει κανείς πάρτυ... και εγώ δεν ξέρω πως να κάνω... το αγόρασε/βρες καλύτερο gear τι είναι; σόρρυ είμαι καινούργιος!

 

Μπορεις να μπεις εσυ σε party απο την αρχικη οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναεπαιξα χτες να δω το 1.04 και στο πρωτο run επεσε lengedary wand (fragment of destiny) αρκετα καλο, 750dps, +25% στα frost και lightning + 30% στο spectral blades + 121 int.

 

Το θεμα ειναι αν το 25% στα frost και lighting ειναι καλυτερο απο το 2.5k dps που χανω (το παλιο οπλο ειχε 850 dps, ιδιο int και socket)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάιστα, μπήκε το 1.04. Άντε να γυρίσω από διακοπές γιατί σε λίγο θα γίνω σαμουράι με τοσο Shogun 2 (FotS) που έχω λιώσει (δεν έχει άλλο game το laptop).

 

Με το paragon lvl πως πάει ανεβαίνει γρήγορα ή ένα almost ανέφικτο mountain top για να έχουμε κάτι να ελπίζουμε το οποίο θα πρέπει να αφήσουμε τα κόκαλα στο pc μας για να το φτάσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξαναεπαιξα χτες να δω το 1.04 και στο πρωτο run επεσε lengedary wand (fragment of destiny) αρκετα καλο, 750dps, +25% στα frost και lightning + 30% στο spectral blades + 121 int.

 

Το θεμα ειναι αν το 25% στα frost και lighting ειναι καλυτερο απο το 2.5k dps που χανω (το παλιο οπλο ειχε 850 dps, ιδιο int και socket)

 

don't worry θα βρεις αργά ή γρήγορα καλύτερα weapons rare...

 

Μάιστα, μπήκε το 1.04. Άντε να γυρίσω από διακοπές γιατί σε λίγο θα γίνω σαμουράι με τοσο Shogun 2 (FotS) που έχω λιώσει (δεν έχει άλλο game το laptop).

 

Με το paragon lvl πως πάει ανεβαίνει γρήγορα ή ένα almost ανέφικτο mountain top για να έχουμε κάτι να ελπίζουμε το οποίο θα πρέπει να αφήσουμε τα κόκαλα στο pc μας για να το φτάσουμε;

 

όσο μεγαλώνει το lvl τόσο περισσότερο exp, από κάποιο lvl και πάνω θα λιώνουμε το κορμί μας, πχ ο Stravrakas13 πρέπει να έχει πάει lvl 16...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζουμε ποτε θα φτιαχτει το προβλημα σχετικα με τον ευρωπαικο server? Γυρισα απο διακοπες ελπιζοντας οτι θα παιξω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εσύ Thresh αγορίνα μου κάτι έμαθα ότι είσαι 6+ ? πριν 2-3 μέρες αυτό...

 

σχεδόν lvl 12...

 

έπεσε σήμερα... 100 euro το έβαλα άντε να δούμε

 

δύσκολα πιστεύω...

 

Γνωριζουμε ποτε θα φτιαχτει το προβλημα σχετικα με τον ευρωπαικο server? Γυρισα απο διακοπες ελπιζοντας οτι θα παιξω.....

 

μια χαρά loggαρα πριν λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...