Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

εντάξει βρίσκεις και με Vit, πχ στα 9m είδα 165 dext 41 vit 9% ias

 

O #1 σε paragon level κανει streaming πλεον, http://www.twitch.tv/alkaizerx ειναι ενδιαφερον να δειτε τα routes που χρησιμοποιει για leveling..

 

jesus πόσα legendary έχει στο inv του? σήκωσε ένα sword πριν λίγο και στο lvl 40 σταμάτησε να σηκώνει rares, lol...

 

εντάξει παίζουν με βάρδιες στον char :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παρατηρησα πολυ και εγω, ξεκιναει με azmodan dead σε εκεινο το σημειο μετα καθαριζει core of arreat>tower of the cursed 1,2>arreat crater 2>keeps level 2>bridge of korsik(οχι παντα).

 

Λιγο που ειδα σε αυτα παει σιγουρα.. Η ταχυτητα που το κανει ειναι απιστευτη πραγματικα, σιγουρα παιζει με account sharing.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα level 97 ειναι και σε λιγο 98.. :P Απλα απο το level 40 και μετα σηκωνει μονο legendary και καθολου rares, αυτο για τον φιλο πριν που ειπε εμενα λαρτζ επειδη δεν σηκωνω 59/60.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η ταχυτητα που το κανει ειναι απιστευτη πραγματικα, σιγουρα παιζει με account sharing.. :P

 

δεν σηκώνει τπτ δεν σκοτώνει απαραίτητα τα normal mobs παρά μόνο τα packs και τα goblins, δεν μου αρέσει αυτός ο τρόπος πάντως κι ας είναι ο πιο efficient...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σηκώνει τπτ δεν σκοτώνει απαραίτητα τα normal mobs παρά μόνο τα packs και τα goblins, δεν μου αρέσει αυτός ο τρόπος πάντως κι ας είναι ο πιο efficient...

 

Βασικά δεν σου προσφέρει και τίποτα ουσιαστικό...μόνο το E-peen σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα level 97 ειναι και σε λιγο 98.. :P Απλα απο το level 40 και μετα σηκωνει μονο legendary και καθολου rares, αυτο για τον φιλο πριν που ειπε εμενα λαρτζ επειδη δεν σηκωνω 59/60.. :P

 

o τυπος απο οτι λενε (γιατι τωρα δεν stream-αρει για να δω) ειναι τιγκα στα legendaries. Δεν νομιζω να ειστε στο ιδιο επιπεδο :)

 

Εγω τα σηκωνω ολα παντως για να βγαζω τα repairs.Μια βολτα που πηγα χτες act4 πεφτει πολυ ξυλο αλλα πεφτουν και ilvl61+ επι τω πλειστω και ειναι εθισμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο καθένας διασκεδάζει όπως γουστάρει...

Θέλει να πάει πρώτος 100, μαγκιά του.

 

δεν τον λες και πρώτο όταν παίζουν πόσα άτομα τον χαρακτήρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...