Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν κανα 2ωρο πλακωθηκα με κατι μακαροναδες και λεω τι να κανω μεχρι να χωνεψω ας μπω λιγο να διαολιστω και τσουπ μου πεφτει ενα amulet..Αντιστοιχα στατς δεν ειδα ουτε στο gold αλλα ουτε και στο real.

Τι λετε πιανει τιποτα?

post-79241-0-60437400-1347932720_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα 2ωρο πλακωθηκα με κατι μακαροναδες και λεω τι να κανω μεχρι να χωνεψω ας μπω λιγο να διαολιστω και τσουπ μου πεφτει ενα amulet..Αντιστοιχα στατς δεν ειδα ουτε στο gold αλλα ουτε και στο real.

Τι λετε πιανει τιποτα?

post-79241-0-60437400-1347932720_thumb.jpg

Κατι θα πιασει σιγουρα, φιλτραρε το intelect, vitality και lighting damage για να δεις τι θα πιασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και πάνω που βλέπω 63άρι fist και λέω ώπα, το νιώθω ο μονκ βρήκε το main όπλο του... και τσσαααααααακ μου κατσε... φοβερό dps

 

ΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΝ

 

Ενώ το +str ας πούμε το ήθελες ε; :P

 

Κάπου/κάποτε δεν έλεγαν ότι τα class-based Items θα είχαν κυρίως class-based stats;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εύκολα, ο monk μου ντύθηκε σχετικά φτηνά και solάρει act 3...

 

Thresh, δεν ειναι το θεμα να τον ντυσεις με κιτρινακια της πλακας για να σολαρεις act 3, αλλα με επικουρες alla LOD :) όπου τα περισσοτερα τα έχεις σηκωσει εσυ και δεν θα τα εχεις αγορασεις ( αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα ) απο ΑΗ.

 

Ο main μου ειναι DH και 4 μηνες με σχεδον καθημερινη ενασχοληση δεν εχω ουτε ενα legendary / unique item.

 

 

Τεσπα, πιστευω οτι καταλαβαινεις τι εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ωραιο να ψωνιζεις με 449.000 και να πουλας με 2,4 Μ μικτα !!! Εν το μεταξυ ειχα bid απο 100... :ph34r:

 

αρχισαν να σκοτωνονται ( :-D ) και οταν το bid εφτασε στα 500.000 και ακομα ηθελε κατι ωρες τσουπ! Ο ΜΕΓΙΣΤΑΝΑΣ!!! :X

 

* Στη φωτο φαινεται και η αγορα...εχει ευκαιριες παιδια το AH...

post-44836-0-38007000-1347998225_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ωραιο να ψωνιζεις με 449.000 και να πουλας με 2,4 Μ μικτα !!! Εν το μεταξυ ειχα bid απο 100... :ph34r:

 

αρχισαν να σκοτωνονται ( :-D ) και οταν το bid εφτασε στα 500.000 και ακομα ηθελε κατι ωρες τσουπ! Ο ΜΕΓΙΣΤΑΝΑΣ!!! :X

 

* Στη φωτο φαινεται και η αγορα...εχει ευκαιριες παιδια το AH...

 

Α Μπράβο!! Είμαι σίγουρος ότι το Diablo 3 θα μπορούσε να γίνει το καλυτερο browsing game !! (αν δεν εχει γινει ηδη.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...