Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα επειδη βλεπω την φουτανα την μπαρτσα μπηκε;!;!;!

 

σκεψου να περπατας στο συνταγμα γυμνος κατα την διαρκεια διαδηλωσης...και να σε κυνηγανε και κανα δυο μαυροι...σκεψου το ρεζιλικι

 

εεεεε βαλτο αυτο επι 10 φορες..για να καταλαβεις ποσο ρεζιλικι θα νοιωσει ο πρασινοματης αν ριξει τα μουτρα του και παρει το εξπανσιον..... 

 

απαντησε την ερωτηση σου μονος σου τωρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να περασατε ωραια την 1 πριλια :-D

 

* Οχι φυσικα, αγορασα μεν ΑΛΛΑ το naval strike ! :-)

 

---------------------------------

Dear Customer,

We just got your payment for your order 10010**23, but Battlefield 4 - Naval Strike PC GAME is a preorder item,and the Release

Date is unconfirmed.We can send the code several days in advance or under the release date in May.please kindly note.

Thanks.

Kind regards

Your Gameholds customer service

Webshop: www.Gameholds.com


Ticket Details

Ticket ID: GEL-836-13417
Status: In Progress
Priorität:Normal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τα chests εχουν πολυ μεγαλυτερο legendary chance απο τα mobs και τα elites και εκει εχει αρκετα.. :P Το βλεπω να αλλαζει αυτο συντομα με hotfix/patch παντως, δεν νομιζω να ειναι intended.. Χτες σε 2 ωρες πηρα 2 leg και 3 plans, θα δοκιμασω και αργοτερα 2 ωρες non stop να δω τι θα παρω. Ο ΜΟ των rifts ηταν 1 στη μια ωρα οταν εκανα το ΣΚ και ηθελε και 4αδα, το areat το σολάρεις αυτο ειναι το καλο.

 

Δοκίμασα χθες αυτό που πρότεινες. Σε 30-40 runs πήρα ένα lengendary (crappy) και όλα τα Royal gem recipes. Αλλά τα chests ούτε καν κίτρινα δεν πέταξαν. Βέβαια έπηξα στα DBs οπότε κάτι βγήκε. Παίζει να το nerfάρανε το run.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα και εγώ χθες με kdami4, για καμία ώρα και πήραμε @@.Ο Rngesus δεν ήταν μαζί μας.

Μου αρέσουν πολύ τα bounty runs,4αδα στο expert.

Η αίσθηση να ανοίγω στο τέλος 5 σακούλες δεξί κλικ και να γίνεται lootοπόλεμος είναι φοβερή.Επίσης αν νοιώθει το party, σε 30 λεπτά έχεις καθαρίσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά καλύτερη είναι η αίσθηση του να παίρνεις τσάμπα σακούλες επειδή τυχαίνει να υπάρχει slot στα Lalanorun..

 

Κατά τα άλλα πιστεύω οτι κάποιος έχει ματιάσει τον WD μου.. (Lalanis??) Δεν του πέφτει lege με τπτ.. Αντιθέτως μπήκα με τον Wiz και μου έκατσαν 2 καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Η αίσθηση να ανοίγω στο τέλος 5 σακούλες δεξί κλικ και να γίνεται lootοπόλεμος είναι φοβερή.Επίσης αν νοιώθει το party, σε 30 λεπτά έχεις καθαρίσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα bounty only legs fyi www.diablohub.com/database/sorting/bounty-bags

Αξίζουν...

@goz Ναι ρε φίλε δε σε πήγε, χθες.Τον άλλο τον έφτιαξα με τα ice climbers

@Mark μετα τις 6.30-7 θα είμαι μέσα, γενικά μην ντρέπεστε, μιλάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε βρε μλκ τα orb και εσύ. ένας εσύ και ένας ο paloukotis που τα usarete μόνον : p 

 

έλα πάρε , raw power 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zfour-2987/hero/22786883

 

νταξ, είδα και τα passive σου. παίξε τον follower καλύτερα, πιο πολύ dmg θα βγάλει : p

 

ps1: θα τον χαρείς περισσότερο μιας και θα παίζεις ~1,2-1,3m self bufed και έστω όταν μπαίνεις archon θα κόβεις κόλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...