Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι τερμα βαρετο ναι, μην νομιζεις οτι μου αρεσει και εμενα που το κανω μετα απο καμια ωρα ειμαι για ενεσεις.. :P Γενικα δεν βλεπω να το κανω για πολυ ακομα γιατι απλα δεν το απολαμβάνω, τωρα μονο που είμαστε στην αρχη και ψαχνουμε items παω στο highest reward. Αν ηταν να παιξω οπως θελω μαλλον θα εκανα μερικά bounties και στο τελος κανα rift να υπαρχει ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον maltha (καλή επιτυχία καταρχήν γιατί είναι bugged τα drops rates του), το κόλπο είναι να το βάλεις στο νόρμαλ, να τον σκοτώσεις και καπάκια να πας tp και μετά leave game.Αν το κάνεις πριν τελειώσει το death animation του, στο επόμενο game θα σε έχει checkpoint ακριβώς απέξω ώστε να τον ξαναφάς...rinse and repeat...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον maltha (καλή επιτυχία καταρχήν γιατί είναι bugged τα drops rates του), το κόλπο είναι να το βάλεις στο νόρμαλ, να τον σκοτώσεις και καπάκια να πας tp και μετά leave game.Αν το κάνεις πριν τελειώσει το death animation του, στο επόμενο game θα σε έχει checkpoint ακριβώς απέξω ώστε να τον ξαναφάς...rinse and repeat...

ok.θα το κάνω κ αυτό αλλά σε κάποιο άλλο αναφέρομαι.νομίζω act 2 ή 3 είπε κάποιος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εκανα ζηλεψα που δεν μπορω να παιξω την παιχνιδαρα το Reaper :X

 

 

ρε πρασινοματη ποσο εισαι ? 8? 

 

δηλ. τωρα που κανει 25-30+ δεν ειναι παιχνιδαρα..αλλα οταν πεσει στα 10 καποια στιγμη..και αν πεσει... τοτε θα ειναι παιχνιδαρα και θα την αγορασεις?

 

νταξ το καταλαβαινω ειναι λιγο δυσκολο να παραδεχτεις οτι εκανες λαθος και οτι απλα ειναι "καλο expansion αλλα λιγο ακριβο για μενα" αλλα το  να βγαζεις χολη σε καθε ευκαιρια απλα καταφερνεις να εκτειθεσαι...και στην τελικη γινεται και κουραστικο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις αδικο σε αυτο....αλλα η πιπιλα "το εξπανσιον ειναι κακο , ειναι ακριβο , ειστε μαλακες που το πηρατε τωρα αλλα θαναι γαματο και τελειο οταν το παρω εγω οταν φτηνηνει" αρχισε να κουραζει

 

ας ξεκινησει κλαμμα για κατι αλλο ρε παιδι μου....να υπαρχει ποικιλια!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω στο ότι το expansion είναι ΑΨΟΓΟ και είναι λαθος επιλογή εφόσον εχεις ΛΙΩΣΕΙ στο κανονικο να μην μπεις και σε αυτό ...ειδικα όταν παιζει και στα 25 ευρω σε cdkey stores . Στα 10 δεν θα πεσει ΠΟΤΕ ... Ουτε το diablo2 δεν εχει 10 ευρω πλακα κανουμε ; Εκτος αν υπαρχει μεγαλο οικονομικο πρόβλημα οποτε ΟΚ παω πασο γιατι καταλαβαινω ότι οι ανάγκες είναι άλλες και οι προτερεοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...