Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούω απόψεις για τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας:

diablom.incgamers.com/blog/comments/vote-reaper-souls-weakest-class#ViewPollResults

ΥΓ: 1300 bounties (0 RoRG),34 σακούλες χθες και σήμερα act 1 (0 legs)..weeeeeeee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μπορείς να αλλάξεις το elemental damage σε ένα όπλο με reroll ενώ κάποιος μου είχε πει ότι δεν γίνεται και ότι το έγραψαν σε blue post. ή μλκια της blizzard ή ράδιο αρβύλα, το θέμα είναι ότι το xbow ξεκίνησε με Cold damage, και μου ρόλλαρε Fire Damage, Poison Damage, σκέτο Damage (στο ερωτηματικό είχε όλα τα elemental dmg σαν πιθανότητες και είπα να το δοκιμάσω). Πάρτε και ένα screenshot για του λόγου το αληθές που πείρα ένα σε περίπτωση που κάποιος δε με πιστεύει -γκουχ paularas, πρώτο πράγμα που είπε όταν του το είπα ήταν "screenshot" γκουχ-

 

υ.γ. το καινούριο μου natalya's στα 2685 dmg

post-155453-0-38430300-1397455007_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πληροφορίες ότι στην 1000η σακούλα (την ίδια μέρα) πέφτει το ring.. Γι'αυτό λοιπόν σήμερα μόνο σακούλες act 1. Lalani το clan μας προχώρησε;

Έλα γκαστόνε έριξες το visage οπότε είσαι οκ...

Είμαι στο 0/35 μαζί με τα σημερινά...

Θα ξεκινήσει καινούργια υπόclan οι "Αlootάριστοι unlimited"...

Zfour,metaxas,zeniath είναι μαύρη λίστα...

Και ο kdami γιατί είναι προκλητικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η dh βρηκα τα παντα, τωρα δεν αξιζει να ψαξω καλυτερα rolls θα παρει πολυ χρονο, ισως το cindercoat μονο που με τρόλλαρε και βγηκε με STR.. :mad:  Τωρα παω crusader χαλαρα και μετα το αφηνω το game μεχρι να βγει content...

 

Αυτά είναι τα λάθη που παίζετε μόνο ένα class :P

Αν ανεβάσω και τον monk θα το παίζω jack of all trades. Είναι πιο ενδιαφέρον και δε βαριέσαι να πατάς τα ίδια κουμπάκια συνέχεια (+ πολύ μεγαλύτερη διάρκεια)

 

Witch doctor με το cheat tiki (να ναι καλά ο lalanis που μου άνοιξε τα μάτια)? Check

Dh με >9000 shIt dips? Check

Ww barb για καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα? Check

Fire glass cannon Wizard? Check

Unkillable inefficient Crusader? Check

 

Έχει περισσότερο ενδιαφέρον γιατί δε σε ξενερώνουν τα cross class items και το παιχνίδι είναι πιο rewarding. Θα μου πείς έτσι δε μαξάρεις έναν χαρακτήρα. So fucking what. Ούτως η άλλως όλοι t1-3 rifts και Normal bounties φαρμάρουν για efficiency που και ο day 1 70ρης μπορεί να καθαρίσει.

 

Also greeneye πολλές μπιέλες ρε man να το κοιτάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Everybody in this clan has tiki except to me...(κατά τα πρότυπα της γνωστής ατάκας)...

Α ρε RNGsus,320 lvl έχω φτάσει....Ποτέ θα πέσουν; Πότε; Ούτε γκαζόζα δεν πέφτει...(αιχμή στον zfour)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να νε καλα ο μπηχτης χθες βραδυ ανακαλυψε πολλα λαθη στα enchant μου ειτε απο εμενα ειτε απο τον δημητρη και σημερα θα τα φτιαξω να παω καλυτερα!!!! Απο εκει και περα μου εδωσε γαντια και ενω δεν εφυγα απο δπλα του ξαφνικα ειχαν 30% gold και ειλικρινα δεν ξερω τι σκατα εγινε.....!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...