Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ μη μιλάς ρε... :P

us.battle.net/d3/en/item/tiklandian-visage

α το χω ρε :P το ειδα το cheat αυτο ναι πολυ ψεμαα.....

EDIT: Πωωωω διαβασα οτι μπορεις να κανεις change το helmet την ωρα που killareis και το root μενει!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ το μεσημερι παω να φαρμαρω t6 ετσι για την πλακα!! :P

 

κανω αιτηση να μπω και γω στη νεα clan!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες craftara 25 από αυτά... και τα 25 στον κώλο. έστω βγάζεις τα μισά σε souls... 

 

και ναι.. είχα 50 souls αφού μόνο σκουπίδια lootarw με την κατάρα του lalani γαμώ... πριν δεν lootara τπτ. τώρα μόνο σκουπίδια... εγώ πότε θα βγάλω dmg? ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΊΝΩ ΜΑΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες craftara 25 από αυτά... και τα 25 στον κώλο. έστω βγάζεις τα μισά σε souls... 

 

και ναι.. είχα 50 souls αφού μόνο σκουπίδια lootarw με την κατάρα του lalani γαμώ... πριν δεν lootara τπτ. τώρα μόνο σκουπίδια... εγώ πότε θα βγάλω dmg? ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΊΝΩ ΜΑΝΑ

 

Τουλάχιστον δεν αηδιάζεις που σου πέφτει journal ανα 2 run.

 

Μπορούμε να δούμε κάπου πόσες ώρες έχουμε παίξει μόνο στο RoS? Φοβάμαι λίγο αλλα πρέπει να το δώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να νε καλα ο μπηχτης χθες βραδυ ανακαλυψε πολλα λαθη στα enchant μου ειτε απο εμενα ειτε απο τον δημητρη και σημερα θα τα φτιαξω να παω καλυτερα!!!! Απο εκει και περα μου εδωσε γαντια και ενω δεν εφυγα απο δπλα του ξαφνικα ειχαν 30% gold και ειλικρινα δεν ξερω τι σκατα εγινε.....!!!!!

 

 

γκαγκα στο ειπα και in-game , ειμαι σε κρισιμη ηλικια..οπως καθομαι στην καρεκλα το εγκεφαλικο ειναι ευκολο

 

απο μενα τα γαντια φυγανε χωρις enchant...γιατι πολυ απλα αν γινει εστω και ενα enchant γινονται  A C C O U N T   B O U N D  :)

 

αρα ειτε μας δουλευεις ψιλο γαζι , ειτε το πισι σου ειναι στοιχειωμενο , ειτε υπαρχει "ποντικος" ...γκουχγκουχ jimhs γκουχ γκουχ

 

και ενα αλλο item σου εχει +% gold..αρα καποιος εχει μανια με αυτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι τα λάθη που παίζετε μόνο ένα class :P

Αν ανεβάσω και τον monk θα το παίζω jack of all trades. Είναι πιο ενδιαφέρον και δε βαριέσαι να πατάς τα ίδια κουμπάκια συνέχεια (+ πολύ μεγαλύτερη διάρκεια)

 

Witch doctor με το cheat tiki (να ναι καλά ο lalanis που μου άνοιξε τα μάτια)? Check

Dh με >9000 shIt dips? Check

Ww barb για καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα? Check

Fire glass cannon Wizard? Check

Unkillable inefficient Crusader? Check

 

Έχει περισσότερο ενδιαφέρον γιατί δε σε ξενερώνουν τα cross class items και το παιχνίδι είναι πιο rewarding. Θα μου πείς έτσι δε μαξάρεις έναν χαρακτήρα. So fucking what. Ούτως η άλλως όλοι t1-3 rifts και Normal bounties φαρμάρουν για efficiency που και ο day 1 70ρης μπορεί να καθαρίσει.

 

Also greeneye πολλές μπιέλες ρε man να το κοιτάξεις.

Ενταξει απο το vanilla παντα ημουν DH αλλα εχω δοκιμασει ολα τα class, ο barb ειναι ουγκ ο wiz φλώρος και παντα ηταν στα arpg :P ο monk βαρετος και ο wd πρεπει να γινει delete.. :P Crusader θελω να παιξω ομως οποτε μπορω να εχω 2 class, τον εχω με dex items τωρα και μονο toughness dps δεν κανει τιποτα ουτε στο normal αλλα ειναι αρκετα fun μπορω να πω, σιγα σιγα θα τον ντυσω και αυτον.

 

Speak for yourself για T1-T3.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα επιμεινω αλλα θα ψαξω τι εγινε σε σχεση με το enchant γιατι και 3 γαντια που εχω στο stash και αυτα gold εχουν. Το θεμα ειναι οτι ειμουν ΔΙΠΛΑ σου ....... Θα ψαξω στα φορουμ μηπως παιζει κανα bug.... Κατα τα αλλα τα αλλαξα τα γαντια το πρωι !!!!!

Εφτασα σχεδον 700κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bounties στις οποίες κάνει 100% spawn mob που πετάει legendary material:

 

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AsQ_0aEIbgFbdDNYcHdkZXpoWk14eWdrcDQ2aDJzT2c&single=true&gid=0&output=html

 

From Reddit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά η δική σου λίστα είναι που πέφτουν γενικά και πρέπει να ψάχνεις τα spawn mobs

 

του tmark είναι να spawnarei 100% το mob που πετάει το material...

 

ps1: τι έγινε? θα μας πέσει τίποτα ή ο λαλάνης και το ρουλάκι θα σηκώσουν όλη την τριστραμ.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...