Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασε τον lalani.. Θα είναι δουλειά τώρα, θα πίνει ουίσκια, και θα σκέφτεται σακούλες.

 

πι ες: η δικιά μου λίστα είναι καλύτερη. :P

Πάλι καλά που μου πέταξε μετα από 10 σακούλες το crossbow (1/55).

Zfourάκο δε σε χάλασε το helm χθες, έτοιμο με 6cc.Έτσι;

Μα να μην πέφτει ούτε το amulet;

Καλά το rorg ξέρω θα πέσει όταν 400ρίσω...

Ευτυχώς έριξε καλή voodoo mask το βράδυ και δεν αναγκάστηκα να μεθύσω και να χτυπήσω την κοπέλα μου, όπως έκανα το Σαββατοκύριακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιματώθηκε...

Καλά δεν έβαλα και τη στολή του τσολιά...

Παίξαμε χθες το βράδυ 2 riftάκια με nofx και ακουγόταν όλη την ώρα το "γκλανγκ γκλανγκ" που έκανε το σαγόνι του μπίχτη στο πληκτρολόγιο....:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο nofx εχει το συνδρομο που επιστημονικα λεγεται "zfourιαση" :) Με λιγα λογια περιγραφεται ως εξης 

 

Εχω 1+million profile dmg αλλα ρε γαμωτο μου λειπουν items...ειμαι ατυχος...δεν εχω αυτα που θελω...το dps μου δεν βγαινει απο τα αντικειμενα μου αλλα απο πακετο δωρων που κανει η μπλιζ (πακετο1 = 1 μηνας δωρεαν ros , πακετο2 = 500k dps δωρο , πακετο3 = greeneye look στους heroes κλπ κλπ)...

 

παρτε  μια ιδεα τι φοραει το παλικαρι

 

http://www.diabloprogress.com/hero/nofx-2852/NataChanNOFX/40262737

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα γίνεσαι άδικος όμως.

Δεν είπε αυτό.

Παραδέχτηκε ότι είναι πολύ καλά geared, αλλά είπε ότι για να τελειοποιήσει το χαρακτήρα θέλει μια δύο προσθήκες...

Είναι και 450 level, οκ; Έχει ρίξει άπειρες ώρες στο παιχνίδι.

Σόρι αλλά αν φτάσω ποτέ σε αυτό το επίπεδο ωρών κι εγώ έτσι θα είμαι.

"Είμαι στο 95% (πολύ ψηλά, αντικειμενικά) αλλά θέλω να πάω στο 100%,"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τετοια επιπεδα , δεν "κλαιγεσαι" δημοσια..το κρατας για τον εαυτο σου..ειδικα οταν απεναντι σου εχεις υποδυεστερα ντυμενους παιχτες

 

αν ειναι ετσι εγω τι πρεπει να λεω δηλαδη ? που λιωνω τορ6 μπας και βγαλω κανα φραγκο :)


Τώρα γίνεσαι άδικος όμως.
Δεν είπε αυτό.
Παραδέχτηκε ότι είναι πολύ καλά geared, αλλά είπε ότι για να τελειοποιήσει το χαρακτήρα θέλει μια δύο προσθήκες...
Είναι και 450 level, οκ; Έχει ρίξει άπειρες ώρες στο παιχνίδι.
Σόρι αλλά αν φτάσω ποτέ σε αυτό το επίπεδο ωρών κι εγώ έτσι θα είμαι.
"Είμαι στο 95% (πολύ ψηλά, αντικειμενικά) αλλά θέλω να πάω στο 100%,"

 

εννοεις οτι δεν ειναι θεμα τυχης ? απλα θεμα ωρων ?? πες μου οτι δεν εννοεις κατι τετοιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά,ο άλλος είναι και μετριοπαθής, τι ήθελες να πει;

"Καλημέρα Fx, ωραία items έχεις..."

"Σκάσε σκουλήκι, μηδενικό..."

Εγώ δεν είδα κάτι μεμπτό πάντως, ίσα ίσα το αντίθετο...

ΥΓ: Φυσικά και είναι θέμα τύχης.

Αλλά 460 level δείχνει dedication φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ο nofx πεθαινε ευκολα...δεν εχει δωσει ιδιαιτερα σημασια στο toughness/healing..αλλα οκ , μπορουσαμε απλα να καθομασταν στην πολη και να καθαριζε το ριφτ μονος του (σε τορ3 μιλαμε)...

 

αλλα σε μπουγιο τον εβλεπα πολυ..ευθραυστο....

 

2.7m toughness και dps που μπορει να καθαριζει τορ4 ανετα..αλλα το toughness του ειναι πολυ χαμηλο...

 

πρεπει να υπαρχει μια ισορροπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα ρε t3 καθαριζω και εγω μονος μ κ με full party και δν φευγω μονοχιτος απο μια κλανια, καθομαι στην ακρη και ο ζωολογικος μου κηπος κανει την δουλεια, αντε να ριξω και ενα δυο βατραχια ετσι για το χαβαλε.. 10ρικα σκανε οι κοντοστουπιδες. αυτο π θελω να πω ειναι απλα  μην κοιτατε πλεον μονο το dps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ο nofx πεθαινε ευκολα...δεν εχει δωσει ιδιαιτερα σημασια στο toughness/healing..αλλα οκ , μπορουσαμε απλα να καθομασταν στην πολη και να καθαριζε το ριφτ μονος του (σε τορ3 μιλαμε)...

 

αλλα σε μπουγιο τον εβλεπα πολυ..ευθραυστο....

 

2.7m toughness και dps που μπορει να καθαριζει τορ4 ανετα..αλλα το toughness του ειναι πολυ χαμηλο...

 

πρεπει να υπαρχει μια ισορροπια...

Το παθαίνω κι εγώ καμία φορά, όταν κάνω carry τον gozzar στο πάρτυ, νοιώθω ότι δεν πρέπει να backάρω γιατί είμαι ο πιο δυνατός και πρέπει να σηκώσω την ομάδα.

Βέβαια και πάλι o gozzar πεθαίνει (περίεργο), αλλά τι να κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μεταξα οκ και μεις την εχουμε μεγαλη ...αλλα το παλικαρι μας ριχνει 250k profile dps..

 

εννοω οτι καθαριζει ο,τι καθαριζουμε εμεις με 2πλη ανεση και ακομα παραπανω....απλα το toughness του δεν συμβαδιζει με το dps..thats all.

 

και επειδη λιγο πολυ εχουμε το ιδιο dps/toughness φουλ παρτυ τορ3 ριφτ ...σε μπουγιο ..σολο..δεν θα φυγουμε μονοχυτοι..αλλα θα φυγουμε :)


Το παθαίνω κι εγώ καμία φορά, όταν κάνω carry τον gozzar στο πάρτυ, νοιώθω ότι δεν πρέπει να backάρω γιατί είμαι ο πιο δυνατός και πρέπει να σηκώσω την ομάδα.
Βέβαια και πάλι o gozzar πεθαίνει (περίεργο), αλλά τι να κάνεις;

 

πωπωπωπωπωπωπω βαρια κουβεντα..... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...