Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε 2-3 ωρες θα πάρω το expansion και ήθελα να με πείτε δυο πράματα

 

υπάρχει κάποιος λόγος που οι περισότεροι παίζουν wiz και κανείς σχεδόν crusader ? (απο αυτούς που έχω clan/friends λέω

θα παίξω crusader για αρχή με τον wiz γιατι τα υπόλιπα τα έπαιζα απο day1 αλλα μου κάνει εντύπωση που δεν βλέπω κόσμο να παίζει το class

 

Οι περισσότεροι έπαιζαν Μάγο γιατί ήταν OP! Τώρα οι περισσότεροι παίζουν Μάγο-Γιατρό γιατί αυτός είναι ο OP και ας μη το παραδέχονται! Μην ξαναλέμε τα ίδια! Οπότε παίξε Μάγο-Γιατρό! Για τον Σταυροφόρο δεν ξέρω πολλά,αλλά μάλλον δεν μας βγήκε τελικά τόσο OP όσο τον περιμέναμε ως new entry!

 

BTW Lalani οι Moderators μας πετσόκοψαν τα threads! Νόμιζαν μάλλον ότι μιλάμε σοβαρά ότι θα παίξουμε ξύλο...! Η' δε θέλουν να αναπτύσεται κλίμα βίας μέσα από τις σελίδες του φόρουμ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα παίξω έτσι κ αλλιώς crusader και αν μου αρέσει θα τον κρατήσω
/care για το op
τα υπόλοιπα classes θα τα ξαναπαίξω να δω τι άλλαξε και ποιο μου αρέσει αυτή τη στιγμή
op ξε-op και όλο το χάρτη να σκοτώνει με το πάτημα ενος skill αν δεν μου αρέσει σαν class δεν ασχολούμε
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παίξω έτσι κ αλλιώς crusader και αν μου αρέσει θα τον κρατήσω

/care για το op

τα υπόλοιπα classes θα τα ξαναπαίξω να δω τι άλλαξε και ποιο μου αρέσει αυτή τη στιγμή

op ξε-op και όλο το χάρτη να σκοτώνει με το πάτημα ενος skill αν δεν μου αρέσει σαν class δεν ασχολούμε

 

 

Από τους λόγους που αν και έχω 70άρη WD δεν κάθομαι να ασχοληθώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

BTW Lalani οι Moderators μας πετσόκοψαν τα threads! Νόμιζαν μάλλον ότι μιλάμε σοβαρά ότι θα παίξουμε ξύλο...! Η' δε θέλουν να αναπτύσεται κλίμα βίας μέσα από τις σελίδες του φόρουμ!!!!

 

Αν έχεις σχόλια ή απορίες για το moderation μπορείς να απευθύνεσαι με pm στους αρμόδιους συντονιστές.

 

Ο συλλογισμός σου είναι εν μέρη λάθος. Δεν νομίσαμε ότι μιλάτε σοβαρά. Αλλά ως αστείο είναι κακόγουστο (και τράβηξε πολύ), -και δεν είναι ποτέ ok να γράφεις ότι irl θα σε βρω να σε σαπίσω, όταν δεν είσαστε απαραίτητα όλοι φιλαράκια, ή/και δεν έχουν όλοι το "χιούμορ" σας ή την όρεξή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις σχόλια ή απορίες για το moderation μπορείς να απευθύνεσαι με pm στους αρμόδιους συντονιστές.

 

Ο συλλογισμός σου είναι εν μέρη λάθος. Δεν νομίσαμε ότι μιλάτε σοβαρά. Αλλά ως αστείο είναι κακόγουστο (και τράβηξε πολύ), -και δεν είναι ποτέ ok να γράφεις ότι irl θα σε βρω να σε σαπίσω, όταν δεν είσαστε απαραίτητα όλοι φιλαράκια, ή/και δεν έχουν όλοι το "χιούμορ" σας ή την όρεξή του.

 

Ok Βoss. Got it!

Lalani τη γλίτωσες ρε! Μόνο in game pvp! Ο νικητής παίρνει το Grandeur! Ωπ ξέχασα είναι account bound! (Ξύνω πληγες...!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok Βoss. Got it!

Lalani τη γλίτωσες ρε! Μόνο in game pvp! Ο νικητής παίρνει το Grandeur! Ωπ ξέχασα είναι account bound! (Ξύνω πληγες...!!!)

Δεν ξύνεις πληγές, ακρωτηριασμό κάνεις...

0/33 σακούλες and counting...

Gozzar φάε τη σκόνη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η dh βρηκα τα παντα, τωρα δεν αξιζει να ψαξω καλυτερα rolls θα παρει πολυ χρονο, ισως το cindercoat μονο που με τρόλλαρε και βγηκε με STR.. :mad:  Τωρα παω crusader χαλαρα και μετα το αφηνω το game μεχρι να βγει content...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game έγινε τρελά εθιστικό απ την ώρα που έβαλα το ros
ξεκίνησα να παίζω το πρωί στις 7 μέχρι τώρα με μερικά διαλήματα για φαγητό , μαγείρεμα και δουλειές στο σπίτι
<3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η dh βρηκα τα παντα, τωρα δεν αξιζει να ψαξω καλυτερα rolls θα παρει πολυ χρονο, ισως το cindercoat μονο που με τρόλλαρε και βγηκε με STR.. :mad:  Τωρα παω crusader χαλαρα και μετα το αφηνω το game μεχρι να βγει content...

ελα τωρα που θες και νεο content, το ros ειναι ατελειωτο και δε βαριεσαι ποτε, παιξε λιγο, ψαξε loot, αμαρτια ειναι, δεν εκανε ακομα αποσβεση το χρημα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η dh βρηκα τα παντα, τωρα δεν αξιζει να ψαξω καλυτερα rolls θα παρει πολυ χρονο, ισως το cindercoat μονο που με τρόλλαρε και βγηκε με STR.. :mad:  Τωρα παω crusader χαλαρα και μετα το αφηνω το game μεχρι να βγει content...

και αν σου πω ότι εκανα salvage cindercoat....γαμω την ασχετοσύνη μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...