Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Luxx είχες παρατήσει το diablo και το άρχισες πάλι ή δεν είχες πιάσει diablo ποτέ στην ζωή σου? Προφανώς πρέπει να περιμένεις για τα craft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο crusader ειναι τόσο βαρετός όσο φαίνεται ή φταίνε αυτοί που παίζουν ? έτυχα σε groups και μου φάνηκε δυσκίλιο class
δεν λέω οτι δεν ειναι αποδοτικός απλά μου φαίνεται τα ζώα μου αργά

τι ισχύει τελικά?
ρωτάω γιατι τώρα θα αρχίσω να ανεβάζω και δευτερο alt και λογικά πάει για melee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κουβαλαει ολοκληρη ασπιδα ο crusader και περιμενετε να ειναι και γρηγορος? :X

 

είσαι ο πρώτος άνθρωπος που μου βάζει τριπλό δίλημμα, δεν ξέρω τι είναι χειρότερο avatar signature ή name.  Ξεπέρασες το μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα το έκανες τριπλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ενω είχα πορωθεί να παίξω crusader (δεν είχα δει το class σε δράση) μετά ξενέρωσα
γενικά επειδή έπαιζα όλα τα classes στο παλιό μου acc , τώρα ξεκίνησα με 2 χ 70 wiz + wd για αρχή που τους είχα παίξει λίγο σε σχέση με τα άλλα classes και ταυτοχρόνος όταν μπουχτίζω θα τρέχω ενα alt ακόμα που ακόμα το ψάχνω τι θα είναι .

απλά ο crusader ενω θα μπορούσε να ειναι κ γαμώ τα classes απο άποψη fun τον έχουν κάνει meh
δε λέω οτι ειναι για τα σκουπιδια αλλα όπως είπατε θέλει συγκεκριμένο gear ε και όπως κ να το κάνουμε θέλει τύχη να το βρεις
άρα λίγοι θα ειναι οι καλοί ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@adhd

 

να υποθεσω στησιμο μονο και μονο για το σκρινσοτ? κανα sharpshooter ξερωγω ? :) τιποτα buffs που δεν φαινονται στην φωτο ? :)

 

γιατι το τρεχον dps σου ειναι λιγοτερο και απο το δικο μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...