Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε ξερω μ αυτα που χουν γινει αν θα παω στο νησι και ποτε...ηταν να παμε με τη κολλητη μου στις 24 αλλα αν δεν ομαλοποιηθει η κατασταση δε το βλεπω!

Δεν ειμαι τραυματιας ρε ειμαι legion και δε μασαω!

 

Jethro οπως μου εξηγησε αυτο πολλες φορες συνυπαρχει με τη χονδροπαθεια και ουσιαστικα το ενα επιφερει το αλλο. Δε μου ειπε για εκφυση ή καταφυση. Αυτο που εγω ειδα στις σημειωσεις καποια στιγμη που βγηκε απο το γραφειο, εγραφε "στην εκφυση του απο τον κατω πολο επιγονατιδος"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δε ξερω μ αυτα που χουν γινει αν θα παω στο νησι και ποτε...ηταν να παμε με τη κολλητη μου στις 24 αλλα αν δεν ομαλοποιηθει η κατασταση δε το βλεπω!

Δεν ειμαι τραυματιας ρε ειμαι legion και δε μασαω!

 

Jethro οπως μου εξηγησε αυτο πολλες φορες συνυπαρχει με τη χονδροπαθεια και ουσιαστικα το ενα επιφερει το αλλο. Δε μου ειπε για εκφυση ή καταφυση. Αυτο που εγω ειδα στις σημειωσεις καποια στιγμη που βγηκε απο το γραφειο, εγραφε "στην εκφυση του απο τον κατω πολο επιγονατιδος"

Επεσες και σε παραξενη κατασταση θελει αποχη απο την εντονη γυμναστικη και σιγουρα περιγονατιδα, φθηνες ειναι συν το gel κραδασμου θα εχεις ταχυτερη αναρρωση

Καταφυση οποτες, ελπιζω να σε τσεκαρε και στο τροπο βαδίσματος τι κλιση εχεις, τα γονατα ειναι αστα να πανε. Τραβανε ολο το ζορι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ειδε πολυ αναλυτικα, μου ειπε αυτο που μου χε πει και ενας φυσικοθεραπευτης που ειχα παει , οτι ολο αυτο γινεται απο τη γωνια Q που ειναι μεγαλυτερη(αν θυμαμαι καλα). Οποτε τραβιεται η επιγονατιδα προς τα εξω.. Τετρακεφαλο πετρα θελει να τη κραταει οσο γινεται στη θεση της

 

Γι αυτο μου πε για πελματογραφημα γιατι ειδε οτι δε παταω τελειως ισια και ισως χρειαστω πατους. Θεωρω οτι αν οντως θελω πατους και βαλω, θα βοηθησουν αρκετα.

 

Υγ: εχω επιγονατιδες, και αγορασα χτες και straps με μαξιλαρακι για κατω απο την επιγονατιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ειδε πολυ αναλυτικα, μου ειπε αυτο που μου χε πει και ενας φυσικοθεραπευτης που ειχα παει , οτι ολο αυτο γινεται απο τη γωνια Q που ειναι μεγαλυτερη(αν θυμαμαι καλα). Οποτε τραβιεται η επιγονατιδα προς τα εξω.. Τετρακεφαλο πετρα θελει να τη κραταει οσο γινεται στη θεση της

 

Γι αυτο μου πε για πελματογραφημα γιατι ειδε οτι δε παταω τελειως ισια και ισως χρειαστω πατους. Θεωρω οτι αν οντως θελω πατους και βαλω, θα βοηθησουν αρκετα.

 

Υγ: εχω επιγονατιδες, και αγορασα χτες και straps με μαξιλαρακι για κατω απο την επιγονατιδα.

Απο τι δημιουργισες το προβλημα στο γονατο αν επιτρεπετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα όταν ο Θεός έφτιαχνε γόνατα εσένα σε ανέλαβε κάποιος μαθητευόμενος. 

 

(έχει πολύ ζέστα, τα κρύα αστεία είναι πάντα ευπρόσδεκτα τέτοιες ώρες... :))

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιτνεσσάδες αυτήν την στιγμή στο ψυγείο έχω πεπόνι, γιαούρτι, μέλι, μπανάνες, ντομάτα, αγγούρια,

 

τι τρελό συνδιασμό μπορώ να κάνω; από αυτούς που κάνετε κατά καιρούς αλλά ποτέ δεν έδινα σημασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιτνεσσάδες αυτήν την στιγμή στο ψυγείο έχω πεπόνι, γιαούρτι, μέλι, μπανάνες, ντομάτα, αγγούρια,

 

τι τρελό συνδιασμό μπορώ να κάνω; από αυτούς που κάνετε κατά καιρούς αλλά ποτέ δεν έδινα σημασία;

γιαούρτι με μέλι και μπανάνα και μια αγγουροντομάτα δίπλα με λαδάκι έξτρα παρθένο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...