Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Να ρωτήσω.Η καθημερινή άσκηση,δεν κάνει;Επειδή είδα αρκετούς να λένε μέρα παρα μέρα.

αναλογα και το επιπεδο παντα! αλλα γενικα οχι γιατι χρειαζεται ξεκουραση το σωμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χωρίζουμε το σώμα σε μυϊκές ομάδες ,  οταν παίζουμε την μια ξεκουράζεται η άλλη , και βέβαια κάνει καθημερινά !

αυτή είναι σύμπτυξη απόψεων :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαους μη τα λες σε μενα εγω αν δεν ειμαι για νοσοκομειο δεν χανω προπονηση :P

 

μεχρι και με ραματα μετα απο χειρουργειο εχω παει προπνηση και οταν εφευγα για κινα πηδουσα μεχρι τις 2 στις 6 ειχα βγει για τρεξιμο και στις 11 πετουσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επι αυτου, αυτο το ασκησεις στηθους και καπακι ωμου μιλαμε ειναι θανατος, ηδη εχουν "κουραστει" απο τις πιεσεις παγκου οριζοντιες και επικλινη και μετα εχεις και ασκησεις για τους ωμους μου φαινεται λαθος να ειναι την ιδια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται θα δημιουργηθεί πρόβλημα - 48ωρο αποκατάστασης υποχρεωτικά !

 

γρήγορα μερικές σελίδες πίσω για φροντιστήριο και ξανά έλα !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επι αυτου, αυτο το ασκησεις στηθους και καπακι ωμου μιλαμε ειναι θανατος, ηδη εχουν "κουραστει" απο τις πιεσεις παγκου οριζοντιες και επικλινη και μετα εχεις και ασκησεις για τους ωμους μου φαινεται λαθος να ειναι την ιδια μερα.

κανε με δικεφαλο ή τρικεφαλο

 

εγω κανω στηθος με τρικεφαλο γιατι ηδη εχει δουλεψει οποτε του δινω και ενα μικρο μπουστ ακομη στο τελος με 2-3 ασκησουλες και ειναι κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα μου εχει βγαλει προγραμμα στηθος, ωμους και δικεφαλους την ιδια μερα.

Απορω πως την βγαζω την ημερα.

Αρα να βγαλω τους ωμους και να κανω στηθος, δικεφαλους ή τρικεφαλους ?

 

κανε με δικεφαλο ή τρικεφαλο

 

εγω κανω στηθος με τρικεφαλο γιατι ηδη εχει δουλεψει οποτε του δινω και ενα μικρο μπουστ ακομη στο τελος με 2-3 ασκησουλες και ειναι κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωχ,τζάμπα ένας μήνας καθημερινής άσκησης;  :cry:

Έχω δει βέβαια αποτελέσματα,αλλά μάλλον καλύτερα να μην το ζορίζω,έτσι;

 

 

φίλε αν έκανες σωστή προπόνηση full body θα το σκεφτόσουν πολύ σοβαρά να πας ξανά την επόμενη μέρα. Κατά πάσα πιθανότητα δεν πιεζόσουν αρκετά, η είσαι στην αρχή και κάνεις ακόμα με λίγα κιλά γενικά.. Δεν παίζει να έκανες ενα μήνα full body κάθε μέρα σωστά και να μην είχες κλατάρει :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,σπίτι αθλούμαι γιατί το γυμναστήριο το βαριέμαι.Τουλάχιστον,έτσι ένιωθα εγώ,για 3-4 μήνες που πήγαινα.

1 ώρα κάθε μέρα κάνω και φυσικά δεν είναι σκληρή,γιατί δεν πάω και για bodybuilder,απλά να σφίξω θέλω λίγο.Είμαι 1,86 79 κιλά και ήμουν 82 πριν.

Στα κιλά είμαι ευχαριστημένος και πλέον στόχος να παραμείνω σταθερά εκεί.Στόχος,να σφίξω και ήδη κάποιες μικροαλλαγές παρατηρώ κυρίως στους κοιλιακούς,που πλέον αχνοφαίνονται :-D

Πόδια δοκίμασα να κάνω squat μια μέρα και με πέθαινε για τρεις μέρες μετά :cry:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,οπότε είμαι οκ;Full body,όχι δεν κάνω.Κάνω αυτές που μπορώ σπίτι.

Με τα βάρη όμως,λες να υπάρξει πρόβλημα;Έχω δύο 10κιλα και κάνω καθημερινά δικέφαλους και τρικέφαλους με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...