Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

χαχα!! θα σε ενημερωσω πριν ερθεις τι παιζει ;)


α νταξει καλη υπομονη εκει πανω και τραβα μερικες φωτογραφιες τον ηλιο θα ξεχασεις πως ειναι.

στανταρ εχει κατι 19ωρα ηλιοφανεια εκει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συμβαινει σε πολλες γυναικες νομιζω εχει να κανει με το ποσοστο λιπους σου δεν πρεπει να ειναι απο ενα επιπεδο και κατω

και ο θυρεοειδής κάνει τέτοιες ζουζουνιές και το σοκ που παθαίνει όταν χάσει λίπος (έχω χάσει) 

είμαι στο ψάξιμο και στο ανέβασμα υδατάνθρακα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρωω τελευταια δυο στηθια κοτοπουλο και ενα μπουτι, χωρις πετσες κλπ, ψητα στο φουρνο...με πατατα η ρυζι και ντοματα.

 

 

Ανα διαστηματα. Συν το πρωινο, το γιαουρτι το βραδυ και μιλκ σεικ μπανανα εναμιση σκουπ πρωτεινη λιγο γαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μονο που ο ηλιος ειναι πεθαμενος καθεσε κατω απο τον ηλιο και δεν ανεβαζεις θερμοτητα

Εγκαύματα όμως μια χαρά και το βράδυ είναι λίγο ψυχεδέλεια να είναι πχ 3 και να έχει φως όπως στις 7 το πρωί εδώ. Κατά τ'άλλα μια χαρά το Ταλίν, θα καλοπεράσεις Σπεκτ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ο γιατρος τι ειπε τελικα θα το κοψουμε το ποδι?

Αυτο ρε! Εχω και τενοντιτιδα του επιγονατιδικου, μου πε οτι αρκετες φορες αυτα συνυπαρχουν

 

Θα κανουμε ενεσεις υαλουρονικου σεπτεμβρη-οκτωβρη, και μεχρι τοτε ενδυναμωση.. Μου πε παλι οχι ποδηλατο & κατα τ αλλα να κανω οποια ασκηση θελω αρκει να μη μ ενοχλει.

 

Επισης μου πε να κανω πελματογραφημα

 

Αυταααα

 

Εγω προχτες πονεσα αφου εκανα 1.5' διαδρομο στο 4.5 οποτε ακομα τρεξιμο δεν.. Αυρο που θα δοκιμασω αυριο ειναι πισινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ρε! Εχω και τενοντιτιδα του επιγονατιδικου, μου πε οτι αρκετες φορες αυτα συνυπαρχουν

 

Θα κανουμε ενεσεις υαλουρονικου σεπτεμβρη-οκτωβρη, και μεχρι τοτε ενδυναμωση.. Μου πε παλι οχι ποδηλατο & κατα τ αλλα να κανω οποια ασκηση θελω αρκει να μη μ ενοχλει.

 

Επισης μου πε να κανω πελματογραφημα

 

Αυταααα

 

Εγω προχτες πονεσα αφου εκανα 1.5' διαδρομο στο 4.5 οποτε ακομα τρεξιμο δεν.. Αυρο που θα δοκιμασω αυριο ειναι πισινα

Εκφυση ανω πολου ή καταφυσης κατω πολου ?

τενοντοπαθεια του επιγονατιδικου τενοντα πως το καταφερες? τι ειδους ασκηση κανεις ? θελει προσοχη παρε ναρθηκα για την συγκρατηση απότομων κινησεων του ποδιου θα βοηθησει, το ποδηλατο μπορεις αρκει να μην εισαι πολυ πισω και γινει πληρη αποκλιση του γονατου, χωρια που το ποδηλατο δεν εχει κραδασμους (γυμναστηριου).

Θα σε ανακουφισει και πατος gel φτερνας θα απορροφήσει αρκετο κραδασμο στην καθημερινοτητα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ρε! Εχω και τενοντιτιδα του επιγονατιδικου, μου πε οτι αρκετες φορες αυτα συνυπαρχουν

 

Θα κανουμε ενεσεις υαλουρονικου σεπτεμβρη-οκτωβρη, και μεχρι τοτε ενδυναμωση.. Μου πε παλι οχι ποδηλατο & κατα τ αλλα να κανω οποια ασκηση θελω αρκει να μη μ ενοχλει.

 

Επισης μου πε να κανω πελματογραφημα

 

Αυταααα

 

Εγω προχτες πονεσα αφου εκανα 1.5' διαδρομο στο 4.5 οποτε ακομα τρεξιμο δεν.. Αυρο που θα δοκιμασω αυριο ειναι πισινα

Ασε τα γυμναστηρια και πηγαινε στο νησι εισαι τραυματιας !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...