Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο όσο καταλαβαίνω είναι 24-ωρο trial, αλλά μου περισσεύει μόνο ένα (τρία μου έδωσε αρχικά με το account creation, και τα δύο πρώτα φύγανε ήδη), οπότε έχει προτεραιότητα ο LuxJaja :(.

 

By the way, είναι 30~ gb το παιχνίδι, οπότε πριν κάνει κάποιος ενεργοποίηση του buddy code, καλό θα ήταν να κατεβάσει το παιχνίδι (24 ώρες είναι λίγες, όσο να'ναι...).

 

post-143955-0-32548900-1355750633_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου αρέσει το pve,αν σου αρέσουν γενικά οι ιστορίες τρόμου και αν σου αρέσει το mmo να έχει δυσκολία τότε ναι είναι πάρα πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για casuals,που θα μπούνε καμιά ώρα - δύο,δεν είναι άσχημο.

Του λείπει όμως αυτό που θα σε κάνει να "αράζεις" με τις ώρες...το community επίσης δεν προσφέρει κ μοναδικές συγκινήσεις.

Αρκετά mediocre για τα γούστα μου αλλά όπως είπα,για κάποιον που περνάει λίγες ωρίτσες μπορεί να είναι καλή εμπειρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θέλουν να δουν την καταστροφή του κόσμου μέσα από το pc τους μπορούν να το κάνουν παίζοντας secret world

 

 

 

 

THE END OF DAYS IS COMING

 

 

 

Mankind has been warned. On December 21st there will be a cataclysmic event that marks the end of time as we know it. It is time to prepare.

 

Leading up to this world-changing event is a brand new alternate reality game (ARG) set in and around The Secret World universe, which will allow you to better prepare for what is to come. If you have never participated in an ARG event before, this is your perfect chance.

 

And quite possibly your last.

 

This might be your one chance to save yourself from this inevitable cosmic event, and we encourage you to pre-register to take part in the ARG. Pre-registration is free. The ARG will start in a few days and this is one train you do not want to miss.

 

You do not need to be an active The Secret World player to take part, but if you are, note that exclusive prizes will be offered to all those who participate and that you will be able to enjoy these before everything comes to one last, screeching halt on December 21st.

 

 

Για να δούμε τι event θα είναι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chek2fire, πάντως μέχρι τώρα το ARG βγήκε αρκετά ωραίο (ειδικά το Mission 3 ήθελε αρκετή σκέψη για να βγεί). Τα rewards είναι επίσης χρήσιμα (τουλάχιστον για νέους παίκτες ή alts), μέχρι τώρα δώσανε outfit και 2x XP Potions... Αναμένουμε το επόμενο mission στις 19/12 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chek2fire, πάντως μέχρι τώρα το ARG βγήκε αρκετά ωραίο (ειδικά το Mission 3 ήθελε αρκετή σκέψη για να βγεί). Τα rewards είναι επίσης χρήσιμα (τουλάχιστον για νέους παίκτες ή alts), μέχρι τώρα δώσανε outfit και 2x XP Potions... Αναμένουμε το επόμενο mission στις 19/12 :P

Που τα βρίσκεις αυτά τα missions;

 

Buddy code ειναι κατι σαν trial,αν ναι θελω και εγω... :cry:

Εάν θέλεις ακόμα στείλε με π.μ. το email σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω το παιχνιδι για να παιζω με εναν φιλο κατα την γνωμη μοu ειναι πολυ δυσκολο η ολοι ιστορια με τα skill points ability points αλλα μετα απο λιγο μπορεις να το μαθεις.

η ιστορια ειναι αρκετα δυσκολο να την περασεις και τα side quest αλλα  (youtube is your friend :) ) ειναι must να κανεις ολα τα side quest για να ξεκλειδωσεις καλητερα abilities.

και το καλητερο ειναι να τα κανεις παραπανω απο μια φορα τα side quest για ακομα ποιο πολυ XP γενικα ειναι ενα καλο και δυσκολο παιχνιδι με καλο community απο πισω που στηριζει τους νεους παιχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορώ να δώσω 2 24ωρα buddy codes.Όποιος θέλει μου στέλνει pm με το email του. Όπως είπε και ο gregoyre καλο θα ήταν να κατεβάσετε το παιχνίδι πριν σας το στείλω.

 

EDIT: Φύγανε και τα 2!

Επεξ/σία από zoocra77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...