Προς το περιεχόμενο

Multirama-HT Xpress Netbook


falconakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μεγάλη διαφορά στον ηχο ανάμεσα σε wind-asus είναι ότι στο wind ακούς έναν ξερό ήχο, ενώ στο asus απολαμβάνεις μουσική. Το asus έχει και καλύτερο software στην έκδοση xp για bluetooth-camera-ανάλυση οθόνης. Το asus έχει και 2 χρόνια παραλαβή-επιστροφή στην εγγύηση και έχει και καλύτερη θήκη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε παιδια ειμαι και εγω κατοχος του multirama express (γραφει msi στο κατω μερος).

Καμμια θηκη neoprene 10'' που θα βρουμε ? ξερει κανεις? Βαρεθηκα να το κουβαλαω σαν βιβλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομως δεν έχει δυστυχώς ΒΤ αλλά κα επιδόσεις ώστε τουλάχιστον να μπουτάρει τόσο άμεσα όσο το wind ωστόσο συμφωνώ απόλυτα για την μπαταρία του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21century βλέπω το επαναλαμβάνεις συνεχώς ότι δεν έχει BT.

Όπου έχω κοιτάξει γράφει ότι έχει, εσύ που το είδες χωρίς;

 

/special edit για τους από κάτω/

Η αναφορά γίνεται σχετικά με το Asus 1000Η. Το οποίο παρεπιπτώντως έχει 10" οθόνη & BlueTooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους το μικρουλι multirama xpress 10''' εχει BLUETOOTH με αυτο γραφω τωρα με bt πληκτρολογιο ποντικι και το msi εχει το εχει ενας φιλος ..\\

 

αν εχεται προβλημα με το wi fi , κανει disconect και χαζα απλα κατεβαστε τους drivers για το wifi απο το site msi απο εδω ...

 

http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=&prod_no=1474

 

 

argyk

 

bb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους το μικρουλι multirama xpress 10''' εχει BLUETOOTH με αυτο γραφω τωρα με bt πληκτρολογιο ποντικι και το msi εχει το εχει ενας φιλος ..\\

 

αν εχεται προβλημα με το wi fi , κανει disconect και χαζα απλα κατεβαστε τους drivers για το wifi απο το site msi απο εδω ...

 

http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=&prod_no=1474

 

 

argyk

 

bb

 

Το εχω αναφερει για τους drivers του wifi πολλα μυνηματα πριν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx argyk.

 

Ότι πρέπει το wi-fi για να το έχω στο κρεβάτι μου ξαπλωμένος και να σερφάρω.

 

Πολύ πολύ βολικό ειδικά και με την 10άρα οθόνη σε σχέση με το Άsus.

 

Aλήθεια ζεστένεται καθόλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην κυριολεξια δεν καταλαβαινει τιποτα απο ζεστη ουτε θερμοτητα ουτε τιποτα και μετα απο πολλες ωρες λειτουργειας τιποτα σχεδον μηδαμινη ....το εχω ερωτευτει το μικρουλι λεμε.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...