Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες η δεν εχετε τεραστεια μονιτορ και τζιτζι πισι η δεν ξερετε απο παιχνιδια(που λεει ο λογος για το τελευταιο)..αλλα σε 26αρα ολα φουλ...το game ειναι η καλυτερη ταινια που προταγωνιστισα ποτε μου...γιατι μιλαμε για ταινια και οχι για game...εμενα τετοια εντυπωση μου εδινε...

 

 

 

Γιατι πρπει να εχουμε τεραστιο monitor? Δηλαδη εγω που εχω 19" δεν θα μπορω να το παιξω με ολα στο φουλ? Τι pc θελει για να παιξει στο φουλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γιατι πρπει να εχουμε τεραστιο monitor? Δηλαδη εγω που εχω 19" δεν θα μπορω να το παιξω με ολα στο φουλ? Τι pc θελει για να παιξει στο φουλ?

 

εννοεί ότι με το 26αρι νομίζεις ότι είσαι στο cinema (or something like that)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρπει να εχουμε τεραστιο monitor? Δηλαδη εγω που εχω 19" δεν θα μπορω να το παιξω με ολα στο φουλ? Τι pc θελει για να παιξει στο φουλ?

 

ρε orokusaki ίσα ίσα όσο πιο μικρό monitor τόσο πιο μικρή ανάλυση έχεις οπότε είναι πιο εύκολο να βάλεις σε υψηλότερα setings το παιχνίδι...όσο για τις απαιτήσεις είναι ολίγον τι νωρίς ακόμη δε νομίζεις?:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ νωρις για το Assassins Creed 2 ρε παιδια.Εξαλου εγω δεν τρελαθηκα απο το 1 ωραια γραφικα αλλα απο ενα σημειο και μετα ηταν Βαρετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει πολλά παιχνίδια παρόμοια με το Assassin's όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα ένα έχω να πω:

B-A-Ρ-Ε-Τ-Ο

Τώρα σε όποιον άρεσε τι να πω..γούστα είναι αυτά, υπάρχουν και βιτσιώζοι...

Εννοέιται ότι το topic αναφέρεται στο 2 αλλα από την στιγμή που το 1 ήταν έτσι δλδ τι θα πρέπει να περιμένουμε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι ένας από τους βιτσιόζους.Και θεωρώ πως στην αρχή ήταν πιο βαρετό σε σχέση με τη συνέχεια.Είχε όμως ακριβώς ατο στυλ που ήθελα.Και για πείτε μου παρακαλώ, ποιό παιχνίδι δεν έχει το στοιχείο της επανάληψης;

 

Η περίοδος που θα εκτιλίσσεται το δεύτερο είναι άκρως ενδιαφέρουσα για εμένα.Και πριν λίγο καιρό σκεφτόμουν πώς και δεν την έχει αγγίξει κάποιο παιχνίδι... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μπα ακόμα και στο τέλος ήταν πανεύκολο...

αν μάθει κάποιος ΚΑΛΑ το hidden dagger όλοι οι αντίπαλοι είναι ez-mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
βαρετό...βαρετό αλλά απο ότι βλέπω όλοι μας το τερματίσαμε!

 

πάντα τελειώνουμε ότι αρχίζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι'α εμένα μάρεσε πολύ... Δεν ξέρω τι λέτε αλλά μάρεσε... Βέβαια από τότε που το τερμάτησα δεν το έχω ξαναανοίξει...:P

 

Έχοντας παίξει πολλά παιχνίδια παρόμοια με το Assassin's όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα ένα έχω να πω:

B-A-Ρ-Ε-Τ-Ο

Τώρα σε όποιον άρεσε τι να πω..γούστα είναι αυτά, υπάρχουν και βιτσιώζοι...

Εννοέιται ότι το topic αναφέρεται στο 2 αλλα από την στιγμή που το 1 ήταν έτσι δλδ τι θα πρέπει να περιμένουμε;;

Πείτε μου και εμένα ένα παρόμοιο παιχνίδι μπας και βρω κανένα να παίξω ρε παιδιά...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...