Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Assassin's Creed 2 Dated For November 17

 

There wasn't a whole lot of interesting news out of the Ubisoft E3 press conference, but the French publisher did announce that Assassin's Creed will be released November 17. Previously, the company maintained a "holiday" release window.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το gameplay footage βλέπω ότι είναι περίπου ίδιο με το πρώτο και έχει το ίδιο πρόβλημα με τις σκιές σε κλειστούς χώρους (κοινώς δεν υπάρχει καθόλου σκιά. Μπορείτε να το παρατηρήσετε εύκολα όταν δραπετεύει με την smoke bomb προς το τέλος).

 

Με απλά λόγια δεν βλέπω κάτι το διαφορετικό (όχι ότι με χαλάει μιας και μου άρεσε παρόλο που ήταν επαναλαμβανόμενο), οπότε ελπίζω το σενάριο να μετράει τουλάχιστον!

 

[gt]50252[/gt]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το gameplay footage βλέπω ότι είναι περίπου ίδιο με το πρώτο και έχει το ίδιο πρόβλημα με τις σκιές σε κλειστούς χώρους (κοινώς δεν υπάρχει καθόλου σκιά. Μπορείτε να το παρατηρήσετε εύκολα όταν δραπετεύει με την smoke bomb προς το τέλος).

 

Με απλά λόγια δεν βλέπω κάτι το διαφορετικό (όχι ότι με χαλάει μιας και μου άρεσε παρόλο που ήταν επαναλαμβανόμενο), οπότε ελπίζω το σενάριο να μετράει τουλάχιστον!

 

[gt]50252[/gt]

 

Πως απο νυχτα εγινε ξαφνικα μέρα; :-(

 

Εμενα παντως μου φαινεται οτι και αυτο θα καταντησει επαναλαμβανομενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το gameplay footage βλέπω ότι είναι περίπου ίδιο με το πρώτο και έχει το ίδιο πρόβλημα με τις σκιές σε κλειστούς χώρους (κοινώς δεν υπάρχει καθόλου σκιά. Μπορείτε να το παρατηρήσετε εύκολα όταν δραπετεύει με την smoke bomb προς το τέλος).

 

hey οταν δραπετευτει εκει που λες ειναι κατω απο σκια αρα ειναι οκ..

 

Παντως επαναλαμβανομενο και βεβαια θα ειναι απο τη στιγμη που ενας δολοφονος τι κανει?kills,kills,kills...Εχει καποιες αποστολες και τις εκτελει τελος..

 

Πως απο νυχτα εγινε ξαφνικα μέρα; :-(

 

Να κανω μια υποθεση?Μηπως εκει που το ''ανεμοπτερο'' πεφτει ο ουρανος φαινεται πιο λευκος..Μηπως τοτε βγαινει ο ηλιος??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι θα ειναι καταπλικτικο παιχνιδι(εμενα παντος μου αρεσε και το πρωτο παρα πολυ).Αυτο που θελω ομως να ρωτησω ειναι το εξης: μεσα στο game η βενετια θα ειναι ο μοναδικος χαρτης?Θα εχει αλλες δυο πολεις οπως το πρωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αυτονόητο πιστεύω ότι θα έχει και άλλες πόλεις

 

Α οκ τοτε.Γιατι αν ειναι να εχει μονο βενετια τοτε σιγουρα θα ειναι βαρετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hey οταν δραπετευτει εκει που λες ειναι κατω απο σκια αρα ειναι οκ..

 

Για μένα δεν είναι ΟΚ. Αναλόγως πόσο σκοτεινό είναι ένα μέρος, υπάρχει και μια διαβάθμιση της σκιάς. Ακόμα και το The Last Remnant είχε καλύτερες σκιές. Για να μην πω ότι στο Assassin's Creed 1, οι περισσότερες πηγές φωτός (φλόγες, πυρσοί) δεν δημιουργούσαν σκιές. Ιδιαίτερα αντιλυπτό ήταν όταν μάθαινες τις νέες αποστολές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό που είδα στο gameplay trailer δεν με χάλασε μπορώ να πω.

 

Ισως να εχει δικιο ο john2gr αλλα να πω την αληθεια ουτε εμενα με χαλαει ιδιαιτερα.

Πιστευω οτι το game εχει παρα πολλα αλλα πραγματα να δειξει.Αυτο που με τρελανε εμενα(απο το πρωτο κιολας) ειναι η φοβερα φυσικη κινηση του ηρωα.

Βασικα δεν λεω,γουστα ειναι αυτα οποτε ο καθενας το βλεπει απο την δικη του πλευρα,πχ εγω ποτε δεν καταλαβα την σημασια του warcraft(το ξερω θα με κραξετε αλλα ετσι ειναι αυτα,καθενας το βλεπει διαφορετικα). :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως είναι καλά τα νέα και πως οι δημιουργοί "έλαβαν" το feedback

 

Όπως λέει εδώ ο τυπάκος "...It won't be repetitive as in AC1 one..."

 

Μένει να το αποδείξει η... αυτοψία!

 

 

[gt]50489[/gt]

 

ΥΓ. Θα έχει λέει και αποστολές στο παρόν...

 

Hmm... sehr interessant!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως είναι καλά τα νέα και πως οι δημιουργοί "έλαβαν" το feedback

 

Όπως λέει εδώ ο τυπάκος "...It won't be repetitive as in AC1 one..."

 

Μένει να το αποδείξει η... αυτοψία!

 

 

[gt]50489[/gt]

 

ΥΓ. Θα έχει λέει και αποστολές στο παρόν...

 

Hmm... sehr interessant!

 

Καλα μιλαμε εγω το εχω δηλωσει απο τωρα: 2 εβδομαδες τον Νοεμβρη θα ειμαι εξαφανισμενος και κολλημενος στο pc,μονο για φαγητο,νερο και υπνο θα σηκωνομαι...τελος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...