Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχά, το 'πιασα. Πάντως πέρα από την ξερή και αποστειρωμένη πλευρά του 3D engineering/προγραμματισμού (ή δεν ξέρω σε ποια κατηγορία υπάγεται) δες το και από μια καλλιτεχνική πλευρά...

 

Υπέροχη η στολή, έτσι δεν είναι?:-)

 

Σύμφωνο ίνα πολύ όμορφη, αλλα να σου πω την αλήθεια θα προτιμούσα κάτι πιο blend in with the crowd αν με πιάνεις ;) γιατί έτσι όπως είναι σαν super hero τις αναγέννησης μου κάνει, και επίσης είμαι περίεργος να δω πως θα είναι όταν βρέχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σύμφωνο ίνα πολύ όμορφη, αλλα να σου πω την αλήθεια θα προτιμούσα κάτι πιο blend in with the crowd αν με πιάνεις ;) γιατί έτσι όπως είναι σαν super hero τις αναγέννησης μου κάνει, και επίσης είμαι περίεργος να δω πως θα είναι όταν βρέχεται...

 

Σωστή η παρατήρησή σου, αλλά αν κατάλαβα καλά, μάλλον παίζει να είναι ευγενής ή κάτι τέτοιο, οπότε ίσως γιαυτό να δικαιολογείται η πιο fancy στολή. Και ως συνέχεια αυτού που λέω, θα ήταν πολύ ωραίο να μπορείς να αλληλεπιδράσεις περισσότερο με το περιβάλλον και τον κόσμο γύρω σου. Πάντως εγώ στον καλλιτεχνικό τομέα δεν τη φοβάμαι τη Ubisoft, έχει δείξει ότι τα καταφέρνει μια χαρά. Και το πρώτο οπτικά ήταν από τα πιο ωραία παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει (κατά τη γνώμη μου) και με εντυπωσιακή νομίζω αναπαράσταση του τότε κόσμου και κυρίως των πόλεων, για παιχνίδι του είδους του. Μένει τώρα να δούμε πώς θα κάνεις blend στον αναγεννησιακό κόσμο και αν ο Ezio θα είναι ακόμα πιο badass από τον Altaϊr :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Assassin's Creed II Team Triples In Size

 

Producer Sebastien Puel told us that around 450 people are working on Assassin's Creed II, and that 75 per cent of the original Assassin's Creed team is working on the sequel.

 

"The team's size for the second title of Assassin's Creed 2 is about three times the size of the team of the first game," said Puel.

 

"Making [Assassin's Creed] from A to Z took around four years... it's a very good thing we are keeping most of the core members who envisioned the first Assassin's Creed. They know the project very well."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ubisoft narrows down 2009 lineup

 

Speaking in today’s full-year investor call, Ubisoft boss Yves Guillemot narrowed down release dates by quarter for the following titles:

 

Q3 (November - December 2009)

Assassin’s Creed 2, Splinter Cell: Conviction; Red Steel 2, Shaun White Snowboarding: World Stage and Rabbids Go Home.

 

Q4 (January 2010 to March 2010)

R.U.S.E., I Am Alive and a new Ghost Recon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θα τα σπαει σιγουρα, ειδικα αν εχει "περιβαλλον" σαν το πρωτο ;-)

 

αρκεί να μην είναι επαναλαμβανόμενο σαν το πρώτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...