Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

But uncle Its-a me, Luigy.!!!!

 

Στo The truth πως καταλαβαίνεις πιες είναι οι σωστες εικόνες????

 

:P

 

Τι εννοείς σωστές; Όλες σωστές είναι, απλά όταν τις βρεις όλες νομίζω(δεν ξέρω δεν τα βρήκα όλα ακόμη) πως θα μπουν στη σωστή θέση μόνες τους και θα φτιάξουν το βιντεάκι

 

 

Εικόνες εννοείς τα μικρού μήκους βιντεάκια, έτσι ;:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε, η κάθε μπούρδα στους τοίχους που βρίσκεις αν κάνεις κάποιο κουίζ σου ξεκλειδώνει το βίντεο. Το καθένα έχει ένα δικό του τρόπο.

 

Είναι κάποια που σου λέει βάλε τους 5 πίνακες σε σωστή σειρά, πως καταλαβαίνεις πια είναι η σωστή σειρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω απ τις εικόνες έχει ένα γρίφο που η απάντηση είναι το κοινό στοιχείο στις εικόνες που πρέπει να επιλέξεις η σε μερικές έχει μια λέξη σε κόκκινα γράμματά κ αυτή θα είναι το κοινό στοιχείο.

 

Στις άλλες με τους αριθμούς κοίτα προσεχτικά και σε μια εικόνα θα έχει τη συστοιχία συμβόλων και αριθμών.

 

Gl το παιχνιδι απλα τα σπαει :-D

ubisoft ftw :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς τον τίτλο που δίνει στην καθεμία?

 

Όχι ρε. Καταρχήν δεν έχει σχέση η σειρά που θα τις βάλεις αλλά τα κοινά τους χαρακτηριστικά. Π.χ. σε κάποιο πρέπει να επιλέξεις 5 πίνακες όπου απεικονίζουν ανθρώπους που κρατάνε σκύπτρα. Και πάει λέγοντας. Πάνω από τους πίνακες σου έχει μια πρόταση και μία από τις λέξεις της πρότασης είναι πιο έντονη από τις άλλες. Ε αυτή η λέξη είναι το κλειδί στο να βρεις το κοινό χαρακτηριστικό. Π.χ. στο παράδειγμα με τα σκύπτρα που λέω η πρόταση ήταν "The power the wielded..." ή κάτι παρόμοιο. Got it ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! Το εχω φτασει σε εκεινη την πιστα οπου εισαι στο καρναβαλι της βενετιας και πρεπει να τερματισεις σε 1:50 λεπτο αλλα χανω πριν προλαβω να περασω και απο τα 16 gates.. Τι πρεπει να κανω για να τερματισω πριν τελειωσει ο χρονος αμα δεν το περασω και σημερα θα πεταξω το pc απο το παραθυρο και ειναι κριμα γιατι αν και τα εχει τα χρονακια του δεν εχω κανενα παραπονο απο τις επειδοσεις του στα games!:mad::mad::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε. Καταρχήν δεν έχει σχέση η σειρά που θα τις βάλεις αλλά τα κοινά τους χαρακτηριστικά. Π.χ. σε κάποιο πρέπει να επιλέξεις 5 πίνακες όπου απεικονίζουν ανθρώπους που κρατάνε σκύπτρα. Και πάει λέγοντας. Πάνω από τους πίνακες σου έχει μια πρόταση και μία από τις λέξεις της πρότασης είναι πιο έντονη από τις άλλες. Ε αυτή η λέξη είναι το κλειδί στο να βρεις το κοινό χαρακτηριστικό. Π.χ. στο παράδειγμα με τα σκύπτρα που λέω η πρόταση ήταν "The power the wielded..." ή κάτι παρόμοιο. Got it ;

 

οκ το κατέχω, χίλια ευχαριστώ και έσπαγα το κεφάλι μου να το βρω, να`σε καλά!!!:-)

Yes I got it!!!:lol:

 

---------- Προσθήκη στις 14:28 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:26 ----------

 

Τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! Το εχω φτασει σε εκεινη την πιστα οπου εισαι στο καρναβαλι της βενετιας και πρεπει να τερματισεις σε 1:50 λεπτο αλλα χανω πριν προλαβω να περασω και απο τα 16 gates.. Τι πρεπει να κανω για να τερματισω πριν τελειωσει ο χρονος αμα δεν το περασω και σημερα θα πεταξω το pc απο το παραθυρο και ειναι κριμα γιατι αν και τα εχει τα χρονακια του δεν εχω κανενα παραπονο απο τις επειδοσεις του στα games!:mad::mad::devil::devil:

 

Και την πορδή του Ezio δύναμη και τρέχα όσο πιο γρήγορα μπορείς, πρόσεχε που καθυστερείς και βρες τον πιο γρήγορο δρόμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! Το εχω φτασει σε εκεινη την πιστα οπου εισαι στο καρναβαλι της βενετιας και πρεπει να τερματισεις σε 1:50 λεπτο αλλα χανω πριν προλαβω να περασω και απο τα 16 gates.. Τι πρεπει να κανω για να τερματισω πριν τελειωσει ο χρονος αμα δεν το περασω και σημερα θα πεταξω το pc απο το παραθυρο και ειναι κριμα γιατι αν και τα εχει τα χρονακια του δεν εχω κανενα παραπονο απο τις επειδοσεις του στα games!:mad::mad::devil::devil:

 

Προπονείσαι και το περνάς... Μέτα από μερικές φορές θα το καταφέρεις!!!!!!! :-)

 

 

Ή........ κατεβάζεις κανένα trainer και βάζεις unlimited time... :devil::devil::devil:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το μοναδικό κομμάτι του παιχνιδιού που με παίδεψε λιγάκι ήταν όταν έπρεπε να σκοτώσω τους 9 τυπάδες που ο ένας ήταν μέσα σε βάρκα, πίσω στην Φλωρεντία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game γενικά είναι εύκολο και θα ήθελα επιλογή δυσκολίας. Ειδικά με όλα αυτά που έχεις, poison,smoke, single shot gun κτλ. Όλες οι αποστολές έχουν συγκεκριμένο path για να το κάνει τέλειο silent assassination. Και ένταξη το air assassination τα σπάει. Death From Above!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το μοναδικό κομμάτι του παιχνιδιού που με παίδεψε λιγάκι ήταν όταν έπρεπε να σκοτώσω τους 9 τυπάδες που ο ένας ήταν μέσα σε βάρκα, πίσω στην Φλωρεντία!

 

Χαχαχαχα εγώ είμαι τραγικός... Το έχω στο PS3 και αυτό το αγόρασα σαν DLC και δεν το έχω παίξει ακόμα... :P:p:p (το sequence 13 δεν λες???) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.thehut.com/games/platforms/pc/assassins-creed-2/10042545.html?awc=2547_1270549455_616a92da6b8156c2e332ddad7889c5da&affil=awin

Για το φιλο που ειπε πριν οτι ηθελε λινκ με 20 ευρω και θα το παρει.18,43+1,15 τα μεταφορικα για Ελλαδα μας κανουν κατω απο 20 :P .Εχω παραγειλλει αρκετες φορες απο δω και σε περιπου μια βδομαδα το παιχνιδι ειναι σπιτι σου. Αξιοπιστο site γενικα.

 

Ευχαριστώ φίλε μ μάλλον θα το τιμήσω, δεν μπορώ να πώ όχι σε μια τέτοια παιχνιδάρα με τέτοια τιμή (κ ας έχει DRM..) για τους developers κ μόνο! :P

 

 

Το poison blade το χρησιμοποιήσατε καθόλου στις αποστολές(σοβαρά)? με smoke bomb κ τα 2 hidden blades μ έχουν βγει όλες οι αποστολές αθόρυβες...

Στις τελευταίες πόλεις ειδικά όλοι είναι δυο κ πάνω οπότε άμα τους το μπήξεις σε παίρνουν πρέφα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...