Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ κάνω εδώ και κάμποσα χρόνια, άμα ήταν κάθε φορά να βγάζω και να βάζω το CD του κάθε παιχνιδιού θα έχανα κανα τέταρτο από την ζωή μου για να το βρίσκω μέσα στο αχούρι που αποκαλώ γραφείο!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow το ξεκίνησα πρίν 3 μέρες κουτσά στραβά και περνάνε τα 2ωρα και νομίζω ότι πέρασε ένα τεταρτάκι.Τρελή βελτίωση από το προηγούμενο που έκανες το ίδιο πράγμα όλη την ώρα.Fail στα γραφικά αλλά who cares όταν σου δίνουν ένα τόσο "γεμάτο" game;

 

Ποιος θα με ενημερώσει τώρα για το που περίπου τερματίζει το παιχνίδι χωρίς να spoilerιάσει πολύ;

 

Ούτε καν ξέρω που βρίσκομαι.Το sequence 3 πρέπει να τελείωσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί fail τα γραφικά?

 

Σου μένουν ακόμα 20 και ώρες παιχνιδιού, αν κάνεις τα πάντα στο παιχνίδι σιγά σιγά και δεν ακολουθήσεις μόνο το story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει δεν είδα καμία τόσο σημαντική βελτίωση από το 1.Για να μην πω καμία δηλαδή και σε πληγώσω.:P

 

Ούτε που θυμάμαι δηλαδή τα γραφικά του 1 από τότε που το έπαιζα αλλά χειρότερα αποκλείεται να ήταν.Και γενικά δεν με εντυπωσίασε κάτι στο 2 σε αυτόν τον τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις βάλει τότε πολύ ψηλά τον πήχη φίλε μου.

Η δουλειά που έχουν κάνει στις πόλεις για μένα είνια πολύ καλή και στο θέμα γραφικών δεν περίμενα τίποτα παραπάνω! Είναι απλά πολύ καλή η δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα περιμενεις κατι παραπανω σε ενα sequel (και γενικοτερα σε καινουργια παιχνιδια) αλλα το fail νομιζω ειναι υπερβολικο. Απλα επειδη τα εχεις ηδη δει δεν μενεις με ανοικτο στο στομα οπως στο 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow το ξεκίνησα πρίν 3 μέρες κουτσά στραβά και περνάνε τα 2ωρα και νομίζω ότι πέρασε ένα τεταρτάκι.Τρελή βελτίωση από το προηγούμενο που έκανες το ίδιο πράγμα όλη την ώρα.Fail στα γραφικά αλλά who cares όταν σου δίνουν ένα τόσο "γεμάτο" game;

 

Ποιος θα με ενημερώσει τώρα για το που περίπου τερματίζει το παιχνίδι χωρίς να spoilerιάσει πολύ;

 

Ούτε καν ξέρω που βρίσκομαι.Το sequence 3 πρέπει να τελείωσα :P

 

Εγώ τελείωσα το seq8 κι έχω πολλά ψωμιά ακόμα...

 

Πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΟ παιχνίδι, και ελάχιστα κουραστικό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για βοηθάτε λίγο, στο "The Truth" πως λύνονται οι πίνακες? και το αναθεματισμένο το πρόβλημα με το Fibonaci code!!!!

 

Δεν το θυμαμαι το συγκεκριμενο, αν και το εχω λυσει, αλλα συνηθως οι πινακες που ειναι οι σωστοι εχουν καποιο κοινο σημειο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θυμαμαι το συγκεκριμενο, αν και το εχω λυσει, αλλα συνηθως οι πινακες που ειναι οι σωστοι εχουν καποιο κοινο σημειο :)

 

Ωραία! Ποιο είνια αυτό? Έχω σπάσει το κεφάλι μου!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα περιμενεις κατι παραπανω σε ενα sequel (και γενικοτερα σε καινουργια παιχνιδια) αλλα το fail νομιζω ειναι υπερβολικο. Απλα επειδη τα εχεις ηδη δει δεν μενεις με ανοικτο στο στομα οπως στο 1.

 

Ε τέλος πάντων αυτό εννοώ fail.Λίγο με απασχολεί από τη στιγμή που κάναν το παιχνίδι τόσο γαμάτο.

 

Τέλος και το 5ο.Άμα βγαίνεις με Alt+tab και κάνεις διαλείμματα με σερφάρισμα τα λεφτά στο μπαούλο μαζεύονται ή τσάμπα το αφήνω να τρέχει τώρα;:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το πραμα με τα χρήματα ειναι ελεεινά περιττό...τουλαχιστον οπως το'χουν κανει...Μολις εφτασα βενετια,εχω κανει ολες τις αναβαθμίσεις κι εχω και 45χιλιαδες στη μπάντα...Μπας και παίρνεις τίποτα το πανάκριβο πιο κατω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...