Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλοί είναι αυτοί που υποστηρίζουν ότι όλα τα σπασίματα και τα σχετικά σε παιχνίδια και κονσόλες βγαίνουν απο τις ίδιες τις εταιρίες

 

Από τις ίδιες τις εταιρείες, δεν ξέρω, αλλά από τους developers που εργάζονται σε αυτές, σίγουρα. Όπως βγαίνουν και οι ταινίες στα torrentάδικα από τους μοντέρς που τις δουλεύουν. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το κατεβασα χ8ες βραδυ το εκανα install σε 10 λεπτα!! και ναι το παιχνιδι παιζει και το σημαντηκοτερο δε χρειαζεται να ειμαι συνδεδεμενος στο internet.

Πως λεγεται αυτος που πληρωνει 50 ευρα για να μπει σε περιπετειες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από το παιχνίδι και δεν νιώθω σαν να με έχουν κλέψει, έδωσα 30€ για ένα αριστουργηματικό παιχνίδι και το ευχαριστήθηκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει κανεις προβλημα με το sequence 8?

 

τελειωσα κανονικα το 7 μου βγαζει στον χαρτη την τοποθεσια για την εκκινηση της 8 αλλα παω εκει και δεν γινεται τιποτα. Εχει μαλιστα και ενα viewpoint εκει (san stefano νομιζω) ανεβαινω , κοιταω , πεφτω αλλα ο χαρτης δεν ενημερωνεται ....

 

 

SOLVED

Επεξ/σία από fabio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μα και σε 16:9 πάλι τις έχεις τις μπάρες

Σε 16:9 δεν παίζει να έχει μπάρες, μιας και είναι το format των κονσολών. Μάλλον είναι 16:10 η οθόνη σου, και βλέπεις ένα μικρό bar πάνω/κάτω

Επεξ/σία από greenmachine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κόλησα σε ένα σημείο. Ειμαι στο Monteriggioni VILLA. Εχει ένα μπαούλο που πρέπει να ανοίξω προφανώς και όταν πάω κοντά του μου γραφει "Υουr income is 0 florins". Καμοιά ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κόλησα σε ένα σημείο. Ειμαι στο Monteriggioni VILLA. Εχει ένα μπαούλο που πρέπει να ανοίξω προφανώς και όταν πάω κοντά του μου γραφει "Υουr income is 0 florins". Καμοιά ιδέα ?

 

Δεν υπαρχει προβλημα.Συνεχιζεις πηγαινοντας στο θαυμαστικο πανω στο χαρτη.Σε αυτο το μπαουλο αποθηκευονται τα λεφτα της πολης και μπορεις να πηγαινεις να τα παιρνεις οταν εχει γεμισει ή οταν χρειαζεσαι λεφτα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κόλησα σε ένα σημείο. Ειμαι στο Monteriggioni VILLA. Εχει ένα μπαούλο που πρέπει να ανοίξω προφανώς και όταν πάω κοντά του μου γραφει "Υουr income is 0 florins". Καμοιά ιδέα ?

 

το θαυμαστικό είναι στον πάνω όροφο.! και εγώ κόλλησα εκεί.πρέπει να μιλήσεις στην αδερφή του Ezio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό να αποκαλούμε τους νόμιμους αγοραστές μ@λ@κες............... Εγώ που το ΑΓΟΡΑΣΑ τώρα έχω κατεβάσει και το σπασμένο μόνο και μόνο για να βάλω το crack και να μην χρειάζομαι internet. Ναι δηλαδή παίζω την ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ έκδοση με το crack. Και δεν νοιώθω μ@λ@κ@ς που πλήρωσα 28 ευρώ για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό να αποκαλούμε τους νόμιμους αγοραστές μ@λ@κες............... Εγώ που το ΑΓΟΡΑΣΑ τώρα έχω κατεβάσει και το σπασμένο μόνο και μόνο για να βάλω το crack και να μην χρειάζομαι internet. Ναι δηλαδή παίζω την ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ έκδοση με το crack. Και δεν νοιώθω μ@λ@κ@ς που πλήρωσα 28 ευρώ για το παιχνίδι.

 

Φιλε μου αυτο που λες δεν ειναι παραλογο, αυτος ειναι και ο κυριος λογος που τα crack παραμενουν ''νομιμα''. Εγω το εχω κανει πολλακις (αυθεντικα games με crack) για να μην ειμαι βγαλε βαλε τα CD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...