Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά το μοναδικό κομμάτι του παιχνιδιού που με παίδεψε λιγάκι ήταν όταν έπρεπε να σκοτώσω τους 9 τυπάδες που ο ένας ήταν μέσα σε βάρκα, πίσω στην Φλωρεντία!

 

Λες αυτόν που τον φυλούσαν 100 νοματαίοι και έπρεπε να περάσεις undetected? Μακράν το πιο δύσκολο σημείο στο παιχνίδι. 3 ολόκληρες μέρες το πάλευα. Κόντευα να φάω τα μουστάκια μου..............

Αλλά όταν το πέρασα με αντάμειψε (ήταν ο τελευταίος από τους 9 για μένα)

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

.......Just fuckin shoot the bastardo ;)

 

Ναι ε?:confused: Εσύ πως τον πυροβόλησες αφού ήταν μέσα στο κατάστρωμα???;)

 

 

Χαχαχαχα εγώ είμαι τραγικός... Το έχω στο PS3 και αυτό το αγόρασα σαν DLC και δεν το έχω παίξει ακόμα... :P:p:p (το sequence 13 δεν λες???) :o

 

Αν δεν κάνω λάθος εκεί είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλά μέχρι τότε... υπάρχει κανένας τρόπος να εμφανιστούν στον χάρτη ή πρέπει να ψάξω κάθε γωνιά του παιχνιδιού?

Πρέπει να το κάνεις με το παλιό τρόπο aka ψάξεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το μοναδικό κομμάτι του παιχνιδιού που με παίδεψε λιγάκι ήταν όταν έπρεπε να σκοτώσω τους 9 τυπάδες που ο ένας ήταν μέσα σε βάρκα, πίσω στην Φλωρεντία!

 

ρε φιλε πως το περασες αυτο???? παιδευομαι αρκετες ωρες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε πως το περασες αυτο???? παιδευομαι αρκετες ωρες!!!!

 

 

πήγα και σκότωσα τους 2 στην πρύμνη που κάνουν βόλτες πάνω κατω, έπειτα ανέβηκα πάνω σκότωσα τους 2 στο τιμόνι με την μια, πέταξα καπνό και όρμησα στον βλάκα που ήταν κρυμένος ανάμεσα στο μεσιανό κατάρτι και το τιμόνι

 

 

 

Αν θες περεταίρω εξηγήσεις πες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτσεις στην κουπαστή του πλοίου καθώς περνάνε τους πετάς κατευθείαν στην θάλασσα, είναι νέα κίνηση που στο παλιο δεν υπήρχε, κάτσε ακριβώς από κάτω τους και θα σου δείξει assassinate

 

Και αυτό δεν γίνεται μόνο στα πλοία αλλά γενικώς σε όλες τις "καταστάσεις" που είναι έτσι στημένες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοτώνεις τον archer στην οροφή, jump dive στο νερό, καβατζονεσε διπλα από το κόλο του πλοίου και περιμένεις να έρθει ο κάτω archer. Μετά ανεβαίνεις από πίσω από το πλοίο και stealth assassinate τους 2 που κόβουν βόλτα, με το που γυρίσουν οι άλλοι στην μέση πλάτη τότε double assassinate τους 2 στο τιμόνι, lock τον lieutenant και από πάνω air assassination. Done.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφφφφφ, άκου τι κάνουν. Εγώ μόλις γύρισε πλάτη ο ένας που έκανε patrol όρμησα και τον έφαγα λάχανο τον lieutenant (jump assassinate) προτού καλά καλά καταλάβουν τι έγινε (είμαι γρήγορο πιστόλι, αμ πως :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...