Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

ας πούμε πως δοκιμάζεις το παπούτσι απο το μαγαζί και μετά το αγοράζεις απο κανέναν κινέζο κλπ που θα βρεις στο δρόμο...

το'πιασα

:-D

Wrong :lol:

Aς πουμε πως δοκιμαζεις το παπουτσι απο το μαγαζι και μετα το αγοραζεις απο καποιο site κλπ που θα βρεις στο internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος του beautyπaths βρηκα και το e-men.gr, το εχει δοκιμασει κανεις αυτο?λεει οτι σ δεινει και πιστοποιητικο γνησιοτητας αλλα δν νμζω να ειναι και δυσκολο να φτιαξεις ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας πούμε πως δοκιμάζεις το παπούτσι απο το μαγαζί και μετά το αγοράζεις απο κανέναν κινέζο κλπ που θα βρεις στο δρόμο...

το'πιασα

:-D

Wrong :lol:

Aς πουμε πως δοκιμαζεις το παπουτσι απο το μαγαζι και μετα το αγοραζεις απο καποιο site κλπ που θα βρεις στο internet.

ειναι αυτο που λέει η παροιμια ''Αλλου τρως και πίνεις αλλού πας και το δίνεις'' :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eρωτηση επειδη δεν εχω παρει ποτε απο fragrancex.com, οι κολωνιες ερχονται σε πακετο σπιτι ή σου ερχεται ειδοποιηση μεσω ταχυδρομειου και τις παραλαμβανεις?

Θελω να παρω δυο μπουκαλια και δεν ξερω αν θα το βαλω στην διευθυνση της δουλειας (περιπτωση 1) ή στου σπιτιου (περιπτωση 2).

Επεξ/σία από stormrain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας θέλω να παραγγείλω tester από το fragrancex.com αλλα μου το ΑΡΝΕΙΤΑΙ!Εσείς πως τα παραγγέλνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα η παραγγελια εγινε κανονικα στο tester. Βεβαια πηρα και ενα κανονικο, παιζει ρολο αυτο?

Δύο φορές από ένα tester πήρα, μόνα τους κάθε φορά. Εκτός και αν αλλάξανε πρόσφατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά! Είχα κάνει παραγγελία απο το FragranceX την fahrenheit τον Μάιο και ακόμα δεν έχει φτάσει.. προφανώς έχει να κάνει με καθυστέρηση στον εκτελωνισμό..

 

Τώρα βρήκα ένα άλλο Ελληνικό e-shop katasthma το perfumeonline.gr και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος! Παρέλαβα στην Fahrenheit την επόμενη μέρα! Πολυ ανταγωνιστικές τιμές, άμεση εξυπηρέτηση και πραγματικό στοκ! Δηλαδή ότι είναι διαθέσιμο είναι πραγματικά διαθέσιμο!

 

Το συνιστώ!

 

 

Χρήστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα βρήκα ένα άλλο Ελληνικό e-shop katasthma το perfumeonline.gr και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος! Παρέλαβα στην Fahrenheit την επόμενη μέρα! Πολυ ανταγωνιστικές τιμές, άμεση εξυπηρέτηση και πραγματικό στοκ! Δηλαδή ότι είναι διαθέσιμο είναι πραγματικά διαθέσιμο!

 

 

 

 

Μάγκες μακρυά απο το κατάστημα που προτείνει ο τύπος.

Είναι πανάκριβο, πουλάει μαιμούδες, σου ζητάει ένα σωρό λεφτά για έξοδα αποστολής και στο τέλος περιμένεις 15+ μέρες για να παραλάβεις.

 

Στο fragrancex.com θα βρείτε τα ίδια προϊόντα -30% με δωρεάν αποστολή σε λιγότερες μέρες και το πιο σημαντικό: θα είναι αυθεντικά B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μακρυά απο το κατάστημα που προτείνει ο τύπος.

Είναι πανάκριβο, πουλάει μαιμούδες, σου ζητάει ένα σωρό λεφτά για έξοδα αποστολής και στο τέλος περιμένεις 15+ μέρες για να παραλάβεις.

 

Στο fragrancex.com θα βρείτε τα ίδια προϊόντα -30% με δωρεάν αποστολή σε λιγότερες μέρες και το πιο σημαντικό: θα είναι αυθεντικά B)

 

 

Όχι φιλε μου, αυτό που λες είναι ψέμα! Τα αρώματα είναι αυθεντικότατα! Και πάνω απο όλα άμεση εξυπηρέτηση και χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις στα έξοδα αποστολής! Την προηγούμενη Τετάρτη το βράδυ το παράγγειλα και το είχα την παρασκευή πρωί. Επίσης έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών. Επειδή στην ήμουν λίγο σκεπτικός μετά απο αυτό που μου συνέβη με το FragranceX, πήρα τηλ το www.perfumeonline.gr

και ο υπάλληλος που το σήκωσε ήταν πολυ εξυπηρετικός.

 

Αν αυτό φίλε μου Porg το θεωρείς χάλια, τότε τι να πώ, δεν έχεις ιδέα μάλλον. Εμένα η εμπειρία μου ήταν άψογη!

 

 

Χρήστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα ένα άρωμα από fragrancedirect.co.uk (γνησιο) και ήρθε συστημενο εχθές (5 εργάσιμες απο Αγγλία). Σχεδόν τα βρήκα ίδια τιμή με το παραπάνω Ελληνικό site αλλα διστασα να αγοράσω απο εκεί γιατί δεν έχω ακούσει εντυπώσεις απο κάποιον.

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...