Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν ψάχνω πολύ καιρο μια συγκεκριμένη κολόνια.

Ειναι η sergio tacchini sport extreme. Δεν την εχω βρει πουθενα κ δεν ξερω καν αν βγαίνει ακόμα.. Το μπουκαλάκι της πάντως είναι αυτο

557.jpg

 

Ξέρει κανεις τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

 

Να μοιραστω κι εγω την εμπειρια που ειχα με ελληνικό σαιτ που έχετε αναφερει (http://www.beautypaths.eu)

Το βρήκα αρχες Δεκεμβριου ψάχνοντας για αρωματα διότι τρελενομαι με ο,τι κυκλοφορει. Σαν πρωτη εικονα που αρεσε πολυ ο σχεδιασμος που ήταν κομψος και κατανοητος.

Επειδη εχω βαρεθει τις βλαμενες στα καταστημα ηθελα να δοκιμασω να ψωνισω απο ελληνικο καταστημα. Χρησιμοποιουσα το strawberry καποιες φορες αλλα μεχρι να παραλαβω παντα ετρεμα. Εκτος αυτου μια φορα μου ειχαν χρεωσει 2 φορες την καρτα και μεχρι να λυθει το θεμα περασαν 20 μερες.

Εκανα μια δοκιμαστικη παραγγελια και πηρα το Angel και μια ανυδατικη. Η εξυπηρετηση ηταν παραπανω απο καλη αφου μεσα σε λιγς ωρες δεχτηκα τηλεφωνο για επιβεβαιωση και να με ενημερωσουν οτι θα παραλαβω την επομενη μερα.

Οντως την αλλη μερα ηρθαν τα πραγματα μαζι με καποια δειγματακια και πολυ χαρηκα. Απο τοτε εχω κανει αρκετες παραγγελιες και για τη μητερα μου και με την παρεα μου.

Απο τοτε το χρησιμοποιω τακτικα και απο οτι βλεπω μπαινουν συνεχεια και νεα προϊοντα. Οι τιμες συγκριτικα με τις τιμες των καταστηματων ειναι πάντα πιο χαμηλες εστω και 2ευρω. Το καλο που μου αρεσει ειναι ότι εχουν συνεχεια μεγαλες προσφορες σε διαφορα προϊοντα με μεγλη εκπτωση.

Πρσωπικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενη και στηριχζς την ελληνικη προσπαθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είμαι γραμμένη σε μια εταιρεία η οποία πουλάει γνήσια επώνυμα αρώματα και οι τιμές τους κυμαίνονται από 14,30~20,50ευρω.

Η διαφορά είναι ότι δεν εχουν την συσκευασια και την επωνυμία επάνω, αλλά παρασκευαζονται στο ίδιο εργοστάσιο, είναι η ίδια σύσταση με τα επώνυμα και μια δοκιμή θα σας πείσει.

 

Όλοι δοκιμάζουνε γιατί οι τιμές είναι σούπερ χαμηλές, λόγω του ότι δεν πληρώνεις επωνυμία, συσκευασία, μεταφορικά, διαφήμιση κτλ!!!

 

Γραφτηκα μετα από 2 χρόνια που τα αγόραζα από κάποιον γνωστό μου, αφού πλέον φίλες-φίλοι, γονείς και αδέρφια παίρναμε όλοι από εκείνο το παιδί. Σουπερ ικανοποιημένη έμεινα και αποφάσισα να βγάλω κωδικό.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει είτε εδώ είτε στο [email protected] να συνενοηθούμε!!!!

 

Πιστέψτε με, δεν έχω λόγο να πω πράγματα που δεν στέκουν, αφού εάν το δοκιμάσετε το προϊον, θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας!!!

 

Νandiaki....... :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Εγω είμαι γραμμένη σε μια εταιρεία η οποία πουλάει γνήσια επώνυμα αρώματα και οι τιμές τους κυμαίνονται από 14,30~20,50ευρω.

Η διαφορά είναι ότι δεν εχουν την συσκευασια και την επωνυμία επάνω, αλλά παρασκευαζονται στο ίδιο εργοστάσιο, είναι η ίδια σύσταση με τα επώνυμα και μια δοκιμή θα σας πείσει.

 

Όλοι δοκιμάζουνε γιατί οι τιμές είναι σούπερ χαμηλές, λόγω του ότι δεν πληρώνεις επωνυμία, συσκευασία, μεταφορικά, διαφήμιση κτλ!!!

 

Γραφτηκα μετα από 2 χρόνια που τα αγόραζα από κάποιον γνωστό μου, αφού πλέον φίλες-φίλοι, γονείς και αδέρφια παίρναμε όλοι από εκείνο το παιδί. Σουπερ ικανοποιημένη έμεινα και αποφάσισα να βγάλω κωδικό.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει είτε εδώ είτε στο [email protected] να συνενοηθούμε!!!!

 

Πιστέψτε με, δεν έχω λόγο να πω πράγματα που δεν στέκουν, αφού εάν το δοκιμάσετε το προϊον, θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας!!!

 

Νandiaki....... :)))

 

 

Θελεις να αναφερεις ονομα εταιρειας? Δεν ειναι κακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ψάχνω πολύ καιρο μια συγκεκριμένη κολόνια.

Ειναι η sergio tacchini sport extreme. Δεν την εχω βρει πουθενα κ δεν ξερω καν αν βγαίνει ακόμα.. Το μπουκαλάκι της πάντως είναι αυτο

557.jpg

 

Ξέρει κανεις τίποτα?

 

Αυτή είναι πολύ παλιά, τη φορούσα πριν 15-16 χρόνια... όντως είναι πολύ ωραία, εύχομαι να τη βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

4 με 6 Ε ανάλογα με την παραγγελία.

Προσοχή τα μεταφορικά είναι για κάθε είδος που αγοράζεις και όχι για κάθε συσκευασία αποστολής.

Τώρα για να δεις ακριβώς τι συμβαίνει στη περίπτωσή σου κάνε εγγραφή στο cheapsmells.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εγω είμαι γραμμένη σε μια εταιρεία η οποία πουλάει γνήσια επώνυμα αρώματα και οι τιμές τους κυμαίνονται από 14,30~20,50ευρω.

Η διαφορά είναι ότι δεν εχουν την συσκευασια και την επωνυμία επάνω, αλλά παρασκευαζονται στο ίδιο εργοστάσιο, είναι η ίδια σύσταση με τα επώνυμα και μια δοκιμή θα σας πείσει.

 

Όλοι δοκιμάζουνε γιατί οι τιμές είναι σούπερ χαμηλές, λόγω του ότι δεν πληρώνεις επωνυμία, συσκευασία, μεταφορικά, διαφήμιση κτλ!!!

 

Γραφτηκα μετα από 2 χρόνια που τα αγόραζα από κάποιον γνωστό μου, αφού πλέον φίλες-φίλοι, γονείς και αδέρφια παίρναμε όλοι από εκείνο το παιδί. Σουπερ ικανοποιημένη έμεινα και αποφάσισα να βγάλω κωδικό.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει είτε εδώ είτε στο [email protected] να συνενοηθούμε!!!!

 

Πιστέψτε με, δεν έχω λόγο να πω πράγματα που δεν στέκουν, αφού εάν το δοκιμάσετε το προϊον, θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας!!!

 

Νandiaki....... :)))

 

Δείτε και το blog και την σελίδα μου στο facebook, όποιος επιθυμεί ας στείλει e-mail στο [email protected] ή μπορείτε να με κάνετε add στο facebook "Nandia Perdiki".

 

Έχουν άλλη συσκευασία και δεν αναγράφουν την επωνυμία, για αυτό είναι και τόσο φθηνές.

Στα γυναικεία αρώματα, τα 30ml κοστίζουν 14,30ευρώ και τα 50ml k τα 100ml κοστίζουν 20,50.

Στα αντρικά αρώματα τα 50ml κοστίζουν 14,30 k τα 100ml κοστίζουν 20,50. (δεν έχει αντρικά 30ml).

 

Τα αρώματα ειναι γνήσια. Τα παίρνουμε από το ίδιο εργοστάσιο που κατασκευάζονται όλα τα γνωστά αρώματα (Drom της Γερμανιας, δηλ. Ευρωπαϊκό προϊόν). Εισάγονται στην Ελλάδα μετά από έλεγχο του ΕΟΦ και απλά μπαίνουν σε άλλη συσκευασία και με δεν βάζουμε επωνυμία, που αν κάναμε αυτά θα έπρεπε όπως καταλαβαίνεις η τιμή πώλησης να είναι πολύ μεγαλύτερη.

 

Ο σκοπός αυτός είναι. Να μην πληρώνει ο κόσμος έξοδα διαφήμισης, συσκευασίας, επωνυμίας και προσωπικού-υπαλλήλων, ενοικίων κτλ.

Παίρνεις το άρωμα σου το οποίο μάλιστα είναι Perfume (δηλ. 20% αρωματικά έλαια = αρωματοποίηση) αντί του Eau de Toilet που συνήθως πωλείται στην ελεύθερη αγορά (με ποσοστό αρωματοποίησης 6-8%). Συμπέρασμα? Το perfume διαρκεί περισσότερο!

 

Και χωρίς έξοδα αποστολής θα σας τα στείλω όπου επιθυμείτε!!! Δοκιμάστε τα... Απευθύνονται σε κάθε σπίτι. Μέσα από μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων που συνεχώς επεκτείνεται μπορεί κανείς να βρει:

 

167 επώνυμα αρώματα

Αφρόλουτρα σε μορφή gel

Αποσμητικά deodorant & roll-on

Κρέμες σώματος

Κρέμες χεριών

Αφρό ξυρίσματος

After Shave

Προϊόντα περιποίησης ποδιών

Πλήρη σειρά μακιγιάζ

Πλήρη σειρά καθαριστικών για το σπίτι

 

Τα αρώματα και τα προϊόντα αρωματοποιΐας είναι υποαλλεργικά και κλινικά ελεγμένα. Δεν περιέχουν συντηρητικά και βλαβερούς σταθεροποιητές pH. Όλα τα αντρικά αρώματα της εταιρίας, βρίσκονται στην κατηγορία Eau de Perfume με 16% περιεκτικότητα σε αιθέρια έλαια, ενώ όλα τα γυναικεία στην κατηγορία Perfumes με 20% περιεκτικότητα σε αιθέρια έλαια.

Η σειρά μακιγιάζ αποτελείται από προϊόντα υποαλλεργικά, με φυσικά συστατικά, εμπλουτισμένα με βιταμίνες και φιτικά έλαια.

Τα καθαριστικά για το σπίτι είναι βιοδιασπώμενα, οικολογικά, προηγμένης τεχνολογίας και άκρως αποτελεσματικά.

 

Λοιπόν να σας ενημερώσω ότι βγήκε σε προσφορά το άρωμα αχλάδι, το οποίο είναι αυτό με την μεγαλύτερη ζήτηση. Ανοιξη ήρθε και όλες θέλουν ένα ανάλαφρο άρωμα φρεσκάδας!!!

 

~ΠΡΟΣΦΟΡΑ~

Το νέο γυναικείο με μεγάλη ζήτηση φρουτώδες άρωμα ΑΧΛΑΔΙ!

Ανάλαφρο και ανοιξιάτικο με κωδικό 200 - ΑΧΛΑΔΙ, διατίθεται:

 

1) Προσφορά στην συσκευασία των 50ml τιμή 14,30€.

2) Στις δύο συσκευασίες ΑΧΛΑΔΙ... 14,30x2=28,60€

Τώρα σε προσφορά οι δύο συσκευασίες 25,00€!!!!

 

Kαι αν ενδιαφέρεστε για αντρική σειρά, έχουμε προσφορά το σετ Dolce & Gabbana - Light Blue Men (αυτό ήταν με την μεγαλύτερη ζήτηση στα αντρικά) στα 42ευρώ άρωμα 100ml+αφρόλουτρο 200ml+after shave 100ml+αποσμητικό 50ml!

 

http://nandiaki.blogspot.com/

http://www.facebook.com/profile.php?id=670627307&ref=profile#!/pages/APOKTESTE-TO-AGAPEMENO-SAS-EPONYMO-AROMA-SE-APISTEUTA-CHAMELE-TIME/327850344808

Επεξ/σία από nandiaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει τα FM πλησιάζουν αρκετά την μυρωδιά της γνήσιας κολόνιας, ωστόσο μετά απο 20 λεπτά μυρίζεις ιδρωτίλα, έχει εξαφανιστεί η μυρωδιά. Για δω γύρω καλή είνια να μην χαλάς πχ την καλή Armani Code αλλα για να την βάζεις όταν πας για ποτό είναι τσάμπα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλεπω στο cheapsmells παντως μεγαλη διαφορα στην τιμη στο he wood της dsquared που θελω να αγορασω.και ψαχνω συνεχεια στο ebay για να το βρω ως unwanted gift αλλα τιποτα.πολυ σπανιο αρωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλεπω στο cheapsmells παντως μεγαλη διαφορα στην τιμη στο he wood της dsquared που θελω να αγορασω.και ψαχνω συνεχεια στο ebay για να το βρω ως unwanted gift αλλα τιποτα.πολυ σπανιο αρωμα...

 

HE WOOD OCEAN η καινουρια... απλα γαμ@@@τη. Δεν την βρισκω ομως, παρα μονο σε ελαχιστους στο ebay κ' εκει ψιλοτσιμπημενη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...