Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

An εχεις παραγγειλει απο αυτο, μπορεις να πεις ποσο ηταν τα μεταφορικα και ποσο χρονο εκανες να τα παρεις?

Ειδα και εγω διαφορα στις τιμες σε καποια προιοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An εχεις παραγγειλει απο αυτο, μπορεις να πεις ποσο ηταν τα μεταφορικα και ποσο χρονο εκανες να τα παρεις?

Ειδα και εγω διαφορα στις τιμες σε καποια προιοντα

τλκ έκανα παραγγελία από το αυτό το site και πλήρωσα με προπληρωμένη κάρτα από την eurobank.τώρα περιμένω να έρθει το προϊόν...τα έξοδα της κάρτας δν είναι ούτε 4E.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα το μνμ σου νωρίτερα. Το κατάστημα είναι αξιόπιστο και αρκετά γρήγορο. Σε 6 περίπου ημέρες έχω την παραγγελία σπίτι μου. Δεν θα έχεις προβλήματα, ακόμα και κάποια απορία αν έχεις οι υπεύθυνοι θα σου απαντήσουν άμεσα μεσω mail. καλές αγορές!

btw, οι διαφορές κυμαίνονται από 20 έως 30 ευρώ ανάλογα και το προιόν. σφαγή γίνεται βασικά με τα gift sets...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα καλυτερα

 

http://www.fragrancex.com

 

Εχεις αγορασει απο εκει; Ειναι γνησια τα αρωματα; Ερχονται απο Αμερικη; Αν ναι ειχες προβλημα με τελωνειο;

 

Τα δωρεαν ταχυδρομικα εξοδα ειναι ολη την χρονια ή μονο τωρα για τις γιορτες;

 

Σορρυ που σε κουρασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει ή τουλάχιστον δεν θυμάμαι κάποια Ελληνική προπάθεια σ'αυτόν το τομέα

http://www.google.gr/search?hl=el&q=%CE%B1%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1&meta=&aq=f&oq=%CE%B1%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τελικα ειναι original τα αρωματα ή ειναι μαιμου το πραμα λεω να παραγγειλω μια απο το cheapsmells να δω τι λεει, αλλα και το αλλο εχει καλες τιμες το fragrancex δε ξερω απο που να παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάρει μερικές φορές από το http://www.aromatica.gr και ήταν όλα μια χαρά και σε τιμές, χρόνους παράδοσης, ποιότητα.

 

για τα ξενα λεω εγω μηπως εχει αγορασει κανεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα μια παραγγελεια απο το fragrancex.com δε με χρεωσαν μεταφορικα σε 7 με 12 μερες λενε τωρα θα δουμε τι θα μου στειλουν το αγορασα πολυ φθηνα σχεδον 40% κατω απο την κανονικη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα μια παραγγελεια απο το fragrancex.com δε με χρεωσαν μεταφορικα σε 7 με 12 μερες λενε τωρα θα δουμε τι θα μου στειλουν το αγορασα πολυ φθηνα σχεδον 40% κατω απο την κανονικη τιμη

 

Πιο φθηνα σου βγηκε η κολωνια απο το cheapsmells? Εγω παντως εκανα παραγγελια απ'αυτο και περιμενω να ρθει. Μολις ερθει θα γραψω εντυπωσεις, οποτε θα περιμενω και τις δικες σου για να δουμε τι παιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nitrous18 ελπιζω να μην εχεις προβλημα. Μολις παραλαβεις ενημερωσε εδω για εντυπωσεις. Εμενα μου στειλανε email εχθες απο το cheapsmells οτι μου ταχυδρομησαν την κολωνια. Τωρα θα ερθει σαν απλο ή σαν συστημενο; Αυτο δεν το ξερω. Θα ενημερωσω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε και μενα μου στειλαν εμαιλ και μου λεγαν επειδη ειναι free η αποστολη δε μπορουν να μου στειλουν το νουμερο απο το ταχυδρομειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...