Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάστε το http://www.plus4u.gr

Έχει μεγάλες διαφορές τιμών στα αρώματα από τις γνωστές αλυσίδες καταστημάτων.

 

Έχω ψωνίσει (με αντικαταβολή πάντα), τα προϊόντα είναι αυθεντικά, και η τελευταία κολόνια που πήρα είχε 30Ε διαφορά από έξω (σε φυσικό μαγαζί)

Επεξ/σία από nurse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκιμάστε το http://www.plus4u.gr

Έχει μεγάλες διαφορές τιμών στα αρώματα από τις γνωστές αλυσίδες καταστημάτων.

 

Έχω ψωνίσει (με αντικαταβολή πάντα), τα προϊόντα είναι αυθεντικά, και η τελευταία κολόνια που πήρα είχε 30Ε διαφορά από έξω (σε φυσικό μαγαζί)

 

Πανάκριβο!

 

Την κολωνια που αγορασα απο Αγγλια τα 75ml τα πηρα με 28€ και εδω τα 40ml εχουν 39€+ ταχ.εξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αποκλείω. Τη διαφορά τιμής εγώ την εντόπισα σε σχέση με γνωστές αλυσίδες φυσικών καταστημάτων (στην Ελλάδα). Ακόμη δεν έχω το θάρρος να δοκιμάσω από το εξωτερικό και με πιστωτική. (Αν και είναι δελεαστικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αποκλείω. Τη διαφορά τιμής εγώ την εντόπισα σε σχέση με γνωστές αλυσίδες φυσικών καταστημάτων (στην Ελλάδα). Ακόμη δεν έχω το θάρρος να δοκιμάσω από το εξωτερικό και με πιστωτική. (Αν και είναι δελεαστικό).

 

Μπορεις να αγορασεις με χρεωστικη καρτα. Δεν ειναι απαραιτητο να εισαι κατοχος πιστωτικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελια απο το CHEAPSMELLS εφτασε σημερα με ΕΛΤΑ (απλο πακετο - οχι συστημενο) αρκετα γρηγορα μπορω να πω αφου μεσολαβησε και Σαβ/Κυρ.

Πολυ καλη η συσκευασια του και εξωτερικα αλλα και εσωτερικα.

Η κολωνια κανονικα στην συσκευασια της.

Ολα o.k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σημερα μου ηρθε τελικα και εμενα μετα απο 2 εβδομαδες ηρθε απο fragrancex, δεν το εχω ανοιξει ακομα να σας πω λεπτομερειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μου ηρθε τελικα και εμενα μετα απο 2 εβδομαδες ηρθε απο fragrancex, δεν το εχω ανοιξει ακομα να σας πω λεπτομερειες.

 

Περιμενουμε εντυπωσεις.. εγω εκανα και 2η παραγγελια απο cheapsmells γιατι εμεινα ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κ εγώ από cheapsmells τελικά πήρα την mont blanc 20 Ε ενώ στα Hondos center έχει γύρω στα 75. Θα ξαναπάρω γιατί είναι μια χαρά...λέω για την Hugo boss soul

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μια απορία...

Ξέρετε αν μπορώ να βρώ κάπου πολύ μικρές συσκευασίες με διάφορες κολόνιες?

Δηλαδή αντί για να αγοράσω μία κολόνια, να αγοράσω 20-30 μικρές συσκευασίες απο διάφορες κολόνιες ώστε να μπορώ και να αλλάζω συχνά?

Κάτι σαν τα δείγματα ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...