Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 για cheapsmells

Έβαλα παρασκευή μεσημέρι παραγγελία , την ίδια ημέρα μου ήρθε επιβεβαίωση ότι ταχυδρομήθηκε, τρίτη πρωί την είχα σπίτι μου.(επέλεξα συστημένη αποστολή)

Συνολικό κόστος 35€ , τιμή στις εγχώριες μεγάλες αλυσίδες 70

Την ίδια ημέρα έβαλα ακριβώς την ίδια παραγγελία και στο fragrancex με free shipping συνολικό κόστος 23€ (διάβασα και τα αρνητικά σχόλεια που έχουν γίνει, αλλά στο κάτω κάτω δεν ρισκάρω και κανένα μεγάλο ποσό).Οταν φτάσει θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20-8 έφτασε και η παραγγελία από fragrancex με 2 εκπτωτικά κουπόνια των 5$ για τις επόμενες αγορές μου. Πιστεύω καθυστέρησε λόγο 15αυγουστου στα ελληνικά ταχυδρομεία.

Ευχαριστημένος και από τις 2 εταιρίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παρηγγειλα πριν απο 7 μερες απο cheapsmells και ακομα δεν μου εχει ερθει να αρχισω να ανυσηχω????ποσες μερες κανει συνηθως για να ερθει??????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα πριν απο 7 μερες απο cheapsmells και ακομα δεν μου εχει ερθει να αρχισω να ανυσηχω????ποσες μερες κανει συνηθως για να ερθει??????????????

 

Θα ερθει.Σε μενα εκανε 13 μερες που ειμαι επαρχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα Ελληνικό site με αρώματα είναι το www.hellascosmetique.gr (Θεσσαλονίκη) από το οποίο έχω παραγγείλει αρκετές φορές και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Τιμές ελκυστικές και τεράστια γκάμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στο http://www.cheapsmells.com πόσο καιρό κάνουν να τα φέρουν και επίσης τα μεταφορικά πόσο κοστίζουν??? πάνε ανάλογα με το πόσες κολόνιες θα πάρεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στο http://www.cheapsmells.com πόσο καιρό κάνουν να τα φέρουν και επίσης τα μεταφορικά πόσο κοστίζουν??? πάνε ανάλογα με το πόσες κολόνιες θα πάρεις???

 

άμα διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

τα μεταφορικά λέει στο σιτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
20-8 έφτασε και η παραγγελία από fragrancex με 2 εκπτωτικά κουπόνια των 5$ για τις επόμενες αγορές μου. Πιστεύω καθυστέρησε λόγο 15αυγουστου στα ελληνικά ταχυδρομεία.

Ευχαριστημένος και από τις 2 εταιρίες

 

Να ρωτησω κ εγώ με την σειρά μου κάτι. Θέλω να αγοράσω απο fragrancex και αφου είναι δωρεάν τα μεταφορικά να κάνω 3 διαφορετικές παραγγελίες κόστους οι δυο από €25 και η τρίτη €56 και αποστολή με USPS και όχι με courier. Τι γίνεται με τους δασμούς και τους φόρους ? Θα πληρώσω τίποτα ή όλα θα έρθουν κανονικά με το ταχυδρομείο ??

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...