Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα !

 

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση και φυσικά περιμένω κι άλλα σχόλια. Μόνο δεν ξέρω τι ακριβώς πρέπει να κάνω ώατε το αρχικό μήνυμα να πέσει στην αντίληψη κάποιου από τους διαχειριστές του Insomnia. Παρακαλώ όποιος νομίζει ότι συμφωνεί με την πρότασή μου, ας την προωθήσει εκεί που πρέπει.

 

Περιμένω νέα σας,

Ο Άσπρος Γάτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγαπητοί διαχειριστές,

 

Σας ζητώ συγνώμη γιατί χθες έκανα το εξής λάθος. Στο forum με τίτλο "Κινηματογράφος & Τηλεόραση" δημοσίευσα ένα νέο θέμα με τίτλο "Περί ραδιοφώνου". Σ' αυτό το θέμα εξέφραζα τη γνώμη ότι θα μπορούσε να δημιουργηθεί στο Insomnia ένα forum και για το ραδιόφωνο, επειδή ακόμα και σήμερα συνεχίζει να έχει αρκετούς πιστούς φίλους.

 Το λάθος είναι ότι δεν το δημοσίευσα στη σωστή ενότητα. Αυτό αποτελεί πρόταση για ένα καλύτερο site και προφανώς θα έπρεπε να δημοσιευθεί εδώ και όχι στο forum "Κινηματογράφος & Τηλεόραση".

Παρακαλώ τους διαχειριστές του Insomnia να μεταφέρουν το θέμα με τίτλο "Περί ραδιοφώνου" στη σωστή του θέση. Άλλη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός.

 

Σας ευχαριστώ,

Ο Άσπρος Γάτος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε άσπρε γάτε, άνοιξε ένα θέμα και γράψε αυτά που θέλεις για το θέμα! Όποιος ενδιαφέρεται θα διαβάζει - γράφει! Δεν ξέρω αν κολλάει πιο πολύ στην ενότητα της μουσικής ή στο μπλα-μπλα όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτείνω να γίνει στο μπλα μπλα ένα sticky θέμα με οδηγό ασφαλών αγορών με κάρτα και πιθανούς κινδύνους. Εντός και εκτός ιντερνετ. Νομίζω με τα νέα δεδομένα θα έιναι χρήσιμο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί διαχειριστές,

 

Σας ζητώ συγνώμη γιατί χθες έκανα το εξής λάθος. Στο forum με τίτλο "Κινηματογράφος & Τηλεόραση" δημοσίευσα ένα νέο θέμα με τίτλο "Περί ραδιοφώνου". Σ' αυτό το θέμα εξέφραζα τη γνώμη ότι θα μπορούσε να δημιουργηθεί στο Insomnia ένα forum και για το ραδιόφωνο, επειδή ακόμα και σήμερα συνεχίζει να έχει αρκετούς πιστούς φίλους.

 Το λάθος είναι ότι δεν το δημοσίευσα στη σωστή ενότητα. Αυτό αποτελεί πρόταση για ένα καλύτερο site και προφανώς θα έπρεπε να δημοσιευθεί εδώ και όχι στο forum "Κινηματογράφος & Τηλεόραση".

Παρακαλώ τους διαχειριστές του Insomnia να μεταφέρουν το θέμα με τίτλο "Περί ραδιοφώνου" στη σωστή του θέση. Άλλη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός.

 

Σας ευχαριστώ,

Ο Άσπρος Γάτος

 

Αγαπητέ φίλε

Ανοιξε ενα θέμα για το ράδιο στο μπλα-μπλα θα βρει σίγουρα ανταπόκριση

 

ps

κλαίω με την υπογραφή σου μετα απο κάθε σου μήνυμα

 

φιλικά πάντα

ο Mau-Maus

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναζήτηση σε συγκεκριμένη υποκατηγορία των αγγελιών δεν λειτουργεί.Οποιαδήποτε αναζήτηση κάνεις ,σου βγάζει αποτελέσματα από όλες τις κατηγορίες τα οποία και είναι άπειρα.

Θα ήταν μεγάλη ευκολία να μπορούσε κάποιος να κάνει αναζήτηση αυτού που ψάχνει σε μια συγκεκριμένη υποκατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπαίνει στις ειδήσεις και τι στα νέα...δεν θα ήταν καλύτερα να ήταν μία κατηγορία ή αλλιώς να ήταν κάπως πιο ξεκάθαρος ο διαχωρισμός;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αθλητικα topics των Ελληνικων ομαδων θα ανοιξουν καποτε?

Προτεινω να δημιουργηθει ενα αλλα θεμα με τιτλο Καζουρα καφροι σκανδαλα κλπ για οποιους θελουν να ξεθυμανουν 

και να ξανανοιξουν τα topics των ομαδων με αυστηρο σχολιασμο αγωιστικης δραστηριοτητας και μονο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε το status πάλι στην αρχική οθόνη. Όσο να ναι έδινε κάποια ζωντάνια στο site. Μήπως έλεγε σε κανα μνημόνιο φιμώστε το site του insomnia ώστε να μην εκφράζει κάποιος άμεσα σε άλλους, το τι τον απασχολεί; 

 

Όπως λέει και ο Τράγκας : Xουντάραααααααα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειμαι σιγουρος πως στανταρ θα υπάρχει νημα σχετικα με το οτιδήποτε σε απασχολεί. Αν οχι, άνοιξε ένα :P

Προσωπικα (ως χρήστης, οχι ως mod) το βρισκω άσκοπο το status. Για τον παραπάνω λόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ χρησιμο θα ηταν αν υπηρχε ενας catcher οπως στο mirc που να αφορα τα quotes που κανει καποιος σε μας ή οταν αναφερεται το nickname μας στα ποστ του φορουμ (πχ καποιος να μας ρωταει κατι δημοσια).

Δηλ. οποτε καποιος κανει παραθεση δικο μας ποστ, να υπαρχει notification. To ιδιο και αν αναφερθει το nickname μας.

Μου ετυχαν πολλες περιπτωσεις που εγιναν quotes απο δικα μου ποστ αλλα δεν το πηρα χαμπαρι γιατι μπορει πχ να μην διαβασα το φορουμ 2-3 μερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...