Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω την αλήθεια το μυαλό μου πήγε πρώτα σε αυτό που έγραψα και μετά στο ότι θα γίνει κάτι κοσμοϊστορικό και δεν θα έχουν καμία αξία τα χρήματα....πρέπει να κόψω τον Λιακό μου φαίνεται! :P :D

 

Μπράβο ρε συ Alex!

 

Εντωμεταξύ, ενώ είμαι έτοιμος να παραγγείλω αυτό το nautica που έβαλα πιο πάνω μου είπε ένας φίλος να περιμένω και θα μου πει αυτός τι να πάρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ειναι απλα εγω ποτε δε θ αγοραζα ρολοι χωρις να το δω στο χερι μου

Επειδή είναι πολύ δύσκολο να το δω στο χέρι μου και επειδή μου άρεσε πολύ το σχέδιο (και οκ δεν είναι και κανένα πανάκριβο ρολόι) σκέφτομαι να το ρισκάρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια το μυαλό μου πήγε πρώτα σε αυτό που έγραψα και μετά στο ότι θα γίνει κάτι κοσμοϊστορικό και δεν θα έχουν καμία αξία τα χρήματα....πρέπει να κόψω τον Λιακό μου φαίνεται! :P :D

 

Μπράβο ρε συ Alex!

 

Εντωμεταξύ, ενώ είμαι έτοιμος να παραγγείλω αυτό το nautica που έβαλα πιο πάνω μου είπε ένας φίλος να περιμένω και θα μου πει αυτός τι να πάρω...

 

πολύ βιάζεσαι με τα μπράβο χαχα. Το μέλλον θα δείξει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ βιάζεσαι με τα μπράβο χαχα. Το μέλλον θα δείξει. 

Είμαι σίγουρος ότι είσαι στο σωστό δρόμο! ;)

 

(Σε αυτόν που χάραξε ο unabomber! :D ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι!!! Σε 50 χρόνια θα πουλήσει κι ο Alex το δικό του και θα βγάλει λεφτά για να ζήσει και την επόμενη ζωή του!!!

 

 

Με $350k δεν ζεις ουτε καν για 1-2 χρονια.... (αλλο το ζεις, αλλο το επιβιωνεις απλα)  :-)

 

(εξαρταται τον τροπο του καθενος παντα) 

 

 

Βack on topic.....

 

Eμαθα θα γινει ενα auction με καποια ρολογια (αναμεσα τους, το πολυποθητο RM 52-01) προς το τελος του καλοκαιριου, στο Dubai.... 

 

αντε να δουμε.... θα το πετυχουμε... ή παλι με αδειο wrist θα γυρισουμε....  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συμπαθώ, αλλά το πέθανες... :P

 

 

Ειπαμε εξαρταται  απο τον τροπο του καθενος.... αλλα τα 350k δεν τα θεωρω χρηματα για να πεις οτι αυτο ηταν, πλεον δεν θα κανω τιποτα και θα τρωω απο αυτα....  :-)

 

 

 

Και για μεινουμε ον τοπικ.....

 

 

Δεν ξερω αν εχει ξαναμπει το αρθρο 

 

 

This brand's affordable pilot watches are excellent choices for stylish guys

 

http://uk.businessinsider.com/avi-8-hawker-hurricane-av-4011-chronograph-pilot-watch-deal-2016-5

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σε αυτό μαζί σου, αλλά για το ότι δεν ζεις απλά επιβιώνεις με αυτά για 1-2 χρόνια σχολίασα. Προσωπικά, πιστεύω βγαίνουν με αυτά 5 χρονάκια (κοντά στα 200 ευρώ η μέρα..) χωρίς ιδιαίτερες στερήσεις, αλλά ναι οκ, είναι και το τί ζητάει και το πώς έχει μάθει κανείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με $350k δεν ζεις ουτε καν για 1-2 χρονια.... (αλλο το ζεις, αλλο το επιβιωνεις απλα)  :-)

 

(εξαρταται τον τροπο του καθενος παντα) 

 

 

Βack on topic.....

 

Eμαθα θα γινει ενα auction με καποια ρολογια (αναμεσα τους, το πολυποθητο RM 52-01) προς το τελος του καλοκαιριου, στο Dubai.... 

 

αντε να δουμε.... θα το πετυχουμε... ή παλι με αδειο wrist θα γυρισουμε....  :-)

Αυτό με τη νεκροκεφαλή ε; Θυμάμαι που το έχεις ξαναβάλει. Τι τιμή μπορεί να πιάσει ένα τέτοιο;

 

(Και αφού το θέλεις τόσο πως και δεν το πήρες όταν βγήκε; ).

 

Τα άλλα που λες δεν τα σχολιάζω καν.....δύσκολη η επιβίωση όντως! :P :D

Ναι, σε αυτό μαζί σου, αλλά για το ότι δεν ζεις απλά επιβιώνεις με αυτά για 1-2 χρόνια σχολίασα. Προσωπικά, πιστεύω βγαίνουν με αυτά 5 χρονάκια (κοντά στα 200 ευρώ η μέρα..) χωρίς ιδιαίτερες στερήσεις, αλλά ναι οκ, είναι και το τί ζητάει και το πώς έχει μάθει κανείς.

Αν υπολογίσεις ότι οι περισσότεροι ζούνε με κάτω από 1000€ (άντε ας πούμε 1000 για ευκολία) το μήνα, τότε αν δεν αλλάξουν τίποτα ζούνε για κοντά 30 χρόνια αξιοπρεπώς! (Όπως ζούσαν δηλαδή).

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει μιλησε υποκειμενικα... Κι εγω αν ειχα καθε μερα φαι στη Σπονδη ας πουμε, και 2 αμαξια που θα καινε 20λτ/χλμ για πλακα, αυτα θα τα κοβα κ τοτε απλα θα επιβιωνα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...