Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά sorry αν βγαίνω off topic αλλά αυτο το ρολόι (http://www.ebay.co.uk/itm/Casio-Pro-trek-Tough-Solar-Mens-Watch-PRG-500-1-PRG500-/110765058032?pt=AU_Watches&hash=item19ca1ca7f0) είναι μούφα και έχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή ή απλά τα πουλάνε πιο φθηνά?εχει αγοράσει κανεις από ανατολή να ξέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά sorry αν βγαίνω off topic αλλά αυτο το ρολόι (http://www.ebay.co.uk/itm/Casio-Pro-trek-Tough-Solar-Mens-Watch-PRG-500-1-PRG500-/110765058032?pt=AU_Watches&hash=item19ca1ca7f0) είναι μούφα και έχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή ή απλά τα πουλάνε πιο φθηνά?εχει αγοράσει κανεις από ανατολή να ξέρει;

 

Δεν αναφέρει πουθενά ότι είναι αυθεντικό, επομένως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι αυτό δεν το σκέφτηκα καθόλου...δεν υπάρχει να φανταστώ τρόπος να το γλιτώσουμε ε;αυτο που λένε να το δηλώσεις σαν δώρο ή με μικροτερη αξία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα πάρει για τον πατέρα μου ένα Citizen κάπου στα 250ευρώ (εδώ το έβρισκα 2πλασια τιμή) απο αμερική και δεν περάσε τελωνείο, μάλλον λόγω μεγέθους.

 

Το ρολογάκι μου

new-emporio-armani-men-s-chronograph-watch-ar1410-d1f2c.jpg

Επεξ/σία από Tomahawk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα εδώ και κάποια χρόνια ένα citizen απλά ήθελα να πάρω κι ένα μαύρο ακριβώς όπως το armani.

Είχα πεθάνει στο ψάξιμο κανα 2μηνο και δεν έβρισκα κανένα που να είναι ακριβώς του γούστου μου και

πέτυχα απο το tsoonami μια προσφορά απο ένα ρολογάδικο (μια τρύπα στα πατήσια) που πουλάει στο e-bay και το τσίμπησα στα 220

ενώ κάνει 400++.

 

Έχουν κι ένα κόλλημα οι εταιρίες με τα λουράκια απο καουτσούκ και είχα σπαστεί άσχημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικό μου

 

Casio-ProTrek-PRW5000Y-Gear-Patrol.jpg

 

 

 

εχω λεπτο καρπο αλλα δε φαινεται ασχημο! σε αντιθεση με αλλα που εχω βαλει και δε μου πηγαιναν!

 

 

 

 

και τριχωτό επισης

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...