Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμ ... δεν είμαι αθήνα και δεν κρατώ ποτέ τσάντες απ΄αυτές που μπορεί να τις έχουν σε απομιμήσεις ακόμα και τα περίπτερα του κολωνακίου ;)

 

ενα δικιο το εχεις, αλλα η μουφα κανει μπαμ μετα απο κανα δυο μηνες χρησης ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβες.

 

Δεν θα ημουν συμβασιουχος.Οπως σου ειπα μετα την διαλυση της δημοτικής επιχείρησης, ολοι οι συμβασιουχοι του δήμου, περασαν με αποφαση δημοτικου συμβουλίου στον Δήμο.

Κι ετσι θα ημουν τώρα στην τεχνική υπηρεσία του Δημου,κανονικός δημόσιος υπάλληλος αορίστου.(ισως ξεχναω κατι νομικιστικο,αλλα αυτο εινια μεσες ακρες).

Εκείνη την εποχή εβγαζα συμπαθητικά,σ'αυτους τους χαλεπούς καιρούς κυριολεκτικα ζόρικα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ολοι οι συμβασιουχοι ζουν με το ονειρο της μονιμοποιησης, την οποια θεωρουν δεδομενη. Οι προεκλογικες υποσχεσεις τους εμφυτευουν αυτη τη βεβαιοτητα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οσοι βολευτηκαν με το νομο παυλοπουλου τοτε ήταν πολυ τυχεροι.

Οι τελευταιοι θαρρω που βολευτηκαν στο δημοσιο.

 

Πλεον ακομα και για τα μεγαλα βυσματα,χλωμά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι ευπατρίδες μεγαλοκληρονόμοι δεν ψωνίζουμε ποτέ από Μοναστηράκια.

Αλλά βέβαια, ένα ρόλεξ κειπέρα πήρε η κοπελιά κι αμέσως γεμίσατε το τόπικ με τις μικροαστικές σας ανασφάλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι ευπατρίδες μεγαλοκληρονόμοι δεν ψωνίζουμε ποτέ από Μοναστηράκια.

Αλλά βέβαια, ένα ρόλεξ κειπέρα πήρε η κοπελιά κι αμέσως γεμίσατε το τόπικ με τις μικροαστικές σας ανασφάλειες.

 

βασικά νόμιζα ότι όλοι φοράνε ρόλεξ και άνοιξα το θέμα για να μάθω τι φορούν οι λίγοι που δεν το προτιμούν ... στη ρώμη όταν ζούσα τα ρόλεξ δεν τα έκλεβαν καν, μόνο τα καρτιέ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα παιδια το ρολιο ειναι πιο πολυ μοδα η οχι?Πολυ φιλοι μου εχουμε ακριβα ρολογια ανω των 1000 ευρω αλλα στις τσεπες τους εχει απο καβουρια μεχρι καρχαριες,απο κας τιποτα...Εγω εχω ενα αντιντας που το κερδισα σε ενα πανηγυρι και δουλευει μια χαρα.Το παιρνω μαζι μου στο γηπεδο οταν παω για τρεξιματακι:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα παιδια το ρολιο ειναι πιο πολυ μοδα η οχι?Πολυ φιλοι μου εχουμε ακριβα ρολογια ανω των 1000 ευρω αλλα στις τσεπες τους εχει απο καβουρια μεχρι καρχαριες,απο κας τιποτα...Εγω εχω ενα αντιντας που το κερδισα σε ενα πανηγυρι και δουλευει μια χαρα.Το παιρνω μαζι μου στο γηπεδο οταν παω για τρεξιματακι:-D

 

τα ωραία και ακριβά ρολόγια είναι στη μόδα όσο τα ωραία και ακριβά αυτοκίνητα. το πρόβλημα είναι ότι δε μπορούν να δώσουν αξία σ΄αυτόν που τα φοράεί ή τα οδηγεί, αν είναι γύφτος θα είναι γύφτος με ρόλεξ, αν είναι τσιγγούνης θα είναι τσιγγούνης με πόρσε. αν πάλι κάποιος δίνει αξία στους άλλους μόνο σε σχέση μ΄αυτά που φορά και οδηγεί, είναι άξιος της τύχης του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...