Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλοφόρετο. Να δούμε αν κρατάει σωστά την ώρα ο αυτόματος μηχανισμός. Λογικά φοράει MIYOTA 9015

Ενήμερωσέ μας. Επίσης και το φινίρισμα ελπίζω μην αρχίσει σύντομα η φθορά της κάσας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Καλοφόρετο. Να δούμε αν κρατάει σωστά την ώρα ο αυτόματος μηχανισμός. Λογικά φοράει MIYOTA 9015

Ενήμερωσέ μας. Επίσης και το φινίρισμα ελπίζω μην αρχίσει σύντομα η φθορά της κάσας.

Απο εναν φιλο το ανακαλυψα που το εχει πανω κατω ενα χρονο και το ειδα σε ενα καναλι στο Youtube Just one more watch.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να πάρω δώρο ένα ρολόι στον αδερφό μου. Του αρέσουν πολύ τα diesel και θέλω να είναι γνήσιο. Έχω καταλήξει σε σε 3 σχέδια (Uber Chief,Ironside,MrDaddy) αλλά θέλω να ρωτήσω αν τα μαγαζιά που έχει στο skroutz και τα έχουν κατά πολύ φθηνότερα από άλλα είναι αξιόπιστα. Πχ έχω δει από τα παρακάτω μαγαζιά:

Spoiler

E-women , Watch Casa , Luxmall , Kourtis.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, flyk είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να πάρω δώρο ένα ρολόι στον αδερφό μου. Του αρέσουν πολύ τα diesel και θέλω να είναι γνήσιο. Έχω καταλήξει σε σε 3 σχέδια (Uber Chief,Ironside,MrDaddy) αλλά θέλω να ρωτήσω αν τα μαγαζιά που έχει στο skroutz και τα έχουν κατά πολύ φθηνότερα από άλλα είναι αξιόπιστα. Πχ έχω δει από τα παρακάτω μαγαζιά:

  Απόκρυψη περιεχομένων

E-women , Watch Casa , Luxmall , Kourtis.

Καλησπερα εισαι καλα; Επειδη και εγω θελω να παρω ενα Orient ειδα οτι αυτη η σελιδα εχει αρκετες μαρκες πολυ πιο φθηνα και απο το skroutz συν εχει και τριγωνικη αποστολη για να μην φας τελωνειο, Τσεκαρε εδω https://www.dutyfreeislandshop.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, MrJulius είπε

Καλησπερα εισαι καλα; Επειδη και εγω θελω να παρω ενα Orient ειδα οτι αυτη η σελιδα εχει αρκετες μαρκες πολυ πιο φθηνα και απο το skroutz συν εχει και τριγωνικη αποστολη για να μην φας τελωνειο, Τσεκαρε εδω https://www.dutyfreeislandshop.com/

Σε ευχαριστώ αλλά θέλω μόνο diesel κάτι που δεν βλέπω να έχει αυτή η σελίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω την παρεα 🤙 

Εχει κανεις καποια προσωπικη εμπειρια με τα Sea-Gull ρολογια; Γιατι ερωτευτικα ενα συγκεκριμενο μοντελο το Sea-Gull 1963 και θελω να ξερω αμα ειναι αξιοπιστα

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, theseus είπε

Βλεπω στις μεθοδους πληρωμης υπαρχει η επιλογη μεσω Paypal που αυτο ειναι θετικο αλλα δεν ειμαι τοσο σιγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, theseus είπε

Είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, theseus said:

Δοκιμάζεις και μας λες αν πήγε καλά! 😅🤣😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, theseus είπε

Αξιόπιστα είναι και τα δυο αλλά:

To jomashop είναι grey market που σημαίνει ότι τα ρολόγια είναι μεν αυθεντικά αλλά δεν είναι επίσημος dealer-reseller (αν έχει αλλάξει κάτι ας με διορθώσουν).
Το creationwatches είναι πιο γνωστό-legit κατάστημα.

Και τα 2 καταστήματα είναι Αμερική, οπότε γενικότερα τελωνείο σχεδόν σίγουρο και με ΦΠΑ συν έξοδα εκτελωνισμού ανεβαίνει το κασέ. 
Ψάξε από Ευρωπαϊκή Ένωση ή αν το έχει ο creation σε καλύτερη τιμή προτίμησε αυτό που έχει και λιγότερες πιθανότητες για τελωνείο γενικότερα.

Επεξ/σία από Doc1355
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Doc1355 είπε

Αξιόπιστα είναι και τα δυο αλλά:

To jomashop είναι grey market που σημαίνει ότι τα ρολόγια είναι μεν αυθεντικά αλλά δεν είναι επίσημος dealer-reseller (αν έχει αλλάξει κάτι ας με διορθώσουν).
Το creationwatches είναι πιο γνωστό-legit κατάστημα.

Και τα 2 καταστήματα είναι Αμερική, οπότε γενικότερα τελωνείο σχεδόν σίγουρο και με ΦΠΑ συν έξοδα εκτελωνισμού ανεβαίνει το κασέ. 
Ψάξε από Ευρωπαϊκή Ένωση ή αν το έχει ο creation σε καλύτερη τιμή προτίμησε αυτό που έχει και λιγότερες πιθανότητες για τελωνείο γενικότερα.

απο ευρωπη γνωριζεις καποια καταστηματα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, theseus είπε

απο ευρωπη γνωριζεις καποια καταστηματα;

https://www.dutyfreeislandshop.com/ Δεν ειναι απο Ευρωπη αλλα εχει επιλογη να στο στειλουν μεσο Ε.Ε ωστε να μην εχεις τελωνειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, MrJulius είπε

https://www.dutyfreeislandshop.com/ Δεν ειναι απο Ευρωπη αλλα εχει επιλογη να στο στειλουν μεσο Ε.Ε ωστε να μην εχεις τελωνειο.

Αυτό όμως δεν έχει premium μάρκες, ο @theseus ψάχνει Tissot που δεν είδα να έχει αυτό που προτείνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/8/2019 στις 4:04 ΜΜ, lifeowner771 είπε

Το εχω στα 41mm και ειναι απλα ερωτας. Ειδικα στο μπλε χρωμα που αναλογα με το φωτισμο αλλαζει και το χρωμα του απο ανοιχτο μπλε σε σχεδον μαυρο. Θα το προτιμουσα ακομα και σε συγκριση με ακριβοτερα divers. (Πχ Seamaster) Το πηρα στα 1600 απο Chrono24 brand new και πραγματικα δεν το εχω μετανιωσει στιγμη. 🥰

 IMG-8758.jpg.79ea189ba483ec86a03692ac7dcbb84c.jpg

Εξωφρενικά όμορφο. Γνωρίζεις αν το εν λόγω site δέχεται πιστωτική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...