Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Εχει κάποιος γνώστης να προτείνει κάποιο Casio με 70-80 ευρώ μαξ με δυνατότητα πολλαπλών ξυπνητηριών?

Προσωπικη εμπειρια δεν εχω, αλλα ειχα παρει δωρο στον ανηψιο μου το παρακατω πριν 2-3 χρονια. Το φοραει συνεχεια και το εχει ευχαριστηθει. 5 ημερησια ξυπνητηρια

https://www.skroutz.gr/s/5292168/Casio-Pro-Trek-Ψηφιακό-Ρολόι-Χρονογράφος-Μπαταρίας-με-Καουτσούκ-Λουράκι-σε-Μαύρο-χρώμα-SGW-100-1VEF.html#shops

Τωρα νομιζω οτι εχει ανεβει η τιμη του, γυρω στο 50αρικο πρεπει να το ειχα παρει - δε θυμαμαι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Εχει κάποιος γνώστης να προτείνει κάποιο Casio με 70-80 ευρώ μαξ με δυνατότητα πολλαπλών ξυπνητηριών?

Θα σου πρότεινα το γνωστό μας Casio Royale, μιας και το βρίσκεις κάτω από 40€ αυτή την στιγμή.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι γνωστή αξία.

btw...Ήρθε πετάδην το Invicta, μπράβο τους για την άμεση αποστολή.

VpBUGY2.jpg

wINJER2.jpg

 

e056add.jpg

Ομορφούλι είναι, ειδικά στα 89€!

 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dante80 είπε

Είναι γνωστή αξία.

btw...Ήρθε πετάδην το Invicta, μπράβο τους για την άμεση αποστολή.

VpBUGY2.jpg

wINJER2.jpg

 

e056add.jpg

Ομορφούλι είναι, ειδικά στα 89€!

 

Και μένα ήρθε χθες για τα λεφτά του τέλειο , το φοράω 2η μερα πάω να πάρω κάποιο ΝΑΤΟ strap γιατί με το μπρασελέ μου φαίνεται λίγο παπουδιστικο(γούστα) η κάποιο δέρμα για πιο "καλό".

Αλλά την λειτουργικότητα ενός smartwatch δεν την πιάνει ένα συμβατικό ρολόι δυστυχώς και για μένα δεν δικαιολογεί τιμή 500€+ στα 100-200€ άντε 300€ για την μόστρα μια χαρά είναι τα συμβατικά παραπάνω να δώσεις για το status και μόνο είναι σαν κοκορεύεσαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Πω πω βαρίδι.

Συνήθως τα καταδυτικά σε μπρασελέ παίζουν στα 150 γραμμάρια (10 πάνω ή κάτω ανάλογα με τον καρπό). Για παράδειγμα το Kamasu μου είναι στα 151γρ.

Z4atHmX.jpg

Βαρίδι δεν θα το έλεγα το Invicta σε καμία περίπτωση. Εκτός αν κάποιος δεν φοράει τέτοιου είδους ρολόγια, οπότε το καταλαβαίνω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dante80 είπε

Συνήθως τα καταδυτικά σε μπρασελέ παίζουν στα 150 γραμμάρια (10 πάνω ή κάτω ανάλογα με τον καρπό). Για παράδειγμα το Kamasu μου είναι στα 151γρ.

 

Βαρίδι δεν θα το έλεγα το Invicta σε καμία περίπτωση. Εκτός αν κάποιος δεν φοράει τέτοιου είδους ρολόγια, οπότε το καταλαβαίνω.

ξέρω άλλο ρολόι αλλά δεν παύει να φοριέται στον καρπό αλλά επειδή φοράω ένα Huawei GT Runner στα 50 γρ. μου φαίνεται κάπως το τριπλάσιο βάρος.

1_huawei.webp.fc5d69f16ca861d80c12f4f833

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...