Προς το περιεχόμενο

Πρόωρη εκσπερμάτωση... Τρόποι αντιμετώπισης?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

"αλλάζω βλενογόνους ... σαν τις τσόντες ..." :lol::lol::lol:

 

@Lucifer "ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΑΤΕΡΑΣ"; wtf? έκανα μια ερμηνεία και μετα είχα κρίση επιληψίας στο πάτωμα :lol:

 

5 αστεράκια, epic+legendary

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βοηθήσεις στην κατανόηση, εσύ πόσο χρονών είσαι και πόσο είναι το διάστημα της σεξουαλικής σου ζωής?

 

Υ.Γ.

Έτσι μου φαίνεται και μένα βασικά, δύσκολο να διαρκέσει την καθε 1η φορά - βέβαια και εγώ πρωτάρης είμαι...

 

Βρε αγορίνα μην αγχώνεσαι! Όρμα εσύ και όλα θα πάνε καλά. Στην χειρότερη περίπτωση θα τελιώσεις γρήγορα 1-2 φορές, θα ξεβγαλθείς για να αποφύγεις απρόοπτα και μετά θα συνεχίσεις. Δεν είναι τόσο πρόβλημα. Πρόβλημα μπορεί να γίνει αν αγχωθείς πολύ. Τι να πουν δηλαδή κι αυτοί που δεν τους κάνει κούκου. Υπάρχουν κι άλλοι που αργούν να τελιώσουν. Ε μην νομίζεις ότι αυτό αρέσει πάντα στις γκόμενες. Μερικές φορές θέλουν κι αυτές ξεπέτα και κάποιος που αργεί πολύ μπορέι να κουράσει. Εν κατακλείδι, be cool και μην το πολυσκέφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αγορίνα μην αγχώνεσαι!

 

 

Δεν διάβασες το post μου?

 

Έγω κατέλειξα. Τώρα απλά σχολιάζω, βοηθάω τις νεε φωνές να κατατοπιστούν στο thread αλλά επίσης και κοιτάω αν υπάρχει τίποτε καινούργιο (σαν αυτό που είπε ο Critter). Σε 3 πράγματα βασικά, σαν να τα συμπεριέλαβε όλα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο. Εγώ θα σου λεγα να κρατήσεις την τελευταία πρόταση του Critter, αυτό αρκεί. Καμιά φορά άμα τα αναλύουμε πολύ τα πράγματα τα κάνουμε δυσκολότερα από ότι πραγματικά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά φορά άμα τα αναλύουμε πολύ τα πράγματα τα κάνουμε δυσκολότερα από ότι πραγματικά είναι.

 

Αυτό ξαναπέστο! :-D Μετα απο ένα σημείο είχα αρχίσει να λέω "αρκετά!"

 

Υ.Γ.

Επειδή όμως το thread αναπτύχθηκε σε λιγότερο απο 24 ώρες (ούτε 4 μερες δεν εχει:shock:) δεν θέλω να στερηθούν αυτήν την ξεχωριστή συζήτηση και άλλοι ενδιαφερόμενοι που δεν ετυχε να ταν εδω χτες.

Για αυτό και συνεχίζω να συμμετέχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...