Προς το περιεχόμενο

Sony PSP® 3004 - Hack - Questions


spyros83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

.... Πλεον εχει σπαει και η 6.31 και 6.35 αλλα χωρις την δυνατοτητα να παιζουν iso/cso.

 

ισως στο μελλον να υπαρξει μονιμο σπασιμο και στα ποιο καινουριου τυπου psp λογο του οτι βρηκαν τα master keys τους.

 

Κάνεις λάθος, υπάρχει και αυτή η δυνατότητα πλέον -_-

Επεξ/σία από dazeman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο. Δουλευει αψογα

Xilisoft Video Converter Ultimate 6

 

Καλησπερα βρηκα το συγκεκριμενο προγραμμα το κατεβασα μαζι με το crack αλλα δεν ενεργοποιειται το κουμπι convert.......δεν ξερω αν καταλαβες το προβλημα αλλα επιλεγο το format που θελω συγκεκριμενα παω εκει που εχει το psp και επιλεγω το πρωτο MPEG-4avc Το αρχειο μου ειναι mpeg4 το κανω add και διπλα απο το ονομα του αρχειου εμφανιζεται ενα ερωτιματικο δεν ξερω αν σημαινει κατι αυτο αλλα το κουμπι convert δεν ενεργοποιειται........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα βρηκα το συγκεκριμενο προγραμμα το κατεβασα μαζι με το crack αλλα δεν ενεργοποιειται το κουμπι convert.......δεν ξερω αν καταλαβες το προβλημα αλλα επιλεγο το format που θελω συγκεκριμενα παω εκει που εχει το psp και επιλεγω το πρωτο MPEG-4avc Το αρχειο μου ειναι mpeg4 το κανω add και διπλα απο το ονομα του αρχειου εμφανιζεται ενα ερωτιματικο δεν ξερω αν σημαινει κατι αυτο αλλα το κουμπι convert δεν ενεργοποιειται........

 

 

Δοκιμασε να τα κανεις με καποιο αλλο προγραμμα πχ Format Factory , PSPVideo9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, έχω το PSP 3004 με 6.20 και έχω περάσει το TN-C το οποίο δουλεύει άψογα για να παίζω τα αντίγραφα ασφαλείας των αυθεντικών παιχνιδιών που έχω :-) . ΤΟ πρόβλημα είναι οτι θέλω να παίξω το God Of war - Ghost Of Sparta από το δισκάκι και μου ζητάει αναβάθμιση στο 6.31. Υπάρχει τρόπος να το παίξω από το δισκάκι (ή έστω από αντίγραφό του στην κάρτα μνήμης) χωρίς να αναβαθμίσω το fw και ξαναπεδεύομαι να περνάω ΤΝ (το οποίο δεν ξέρω καν αν δουλεύει σωστά στην 6.31...)

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω το PSP 3004 με 6.20 και έχω περάσει το TN-C το οποίο δουλεύει άψογα για να παίζω τα αντίγραφα ασφαλείας των αυθεντικών παιχνιδιών που έχω :-) .

 

χαχαχα :lol: και καλά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδιά,

Διάβασα όλα τα ποστ και πραγματικά τα βρήκα αξιόλογα. Εχοντας και εγώ ένα psp 3004 με v4.21 ξεκίνησα την διαδικασία, βασιζόμενος κυρίως στο ποστ του Hugo. Εχω κάνει ήδη το update σε v.503 και συνεχίζω. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι ότι τελικά αυτό θα είναι μόνιμο "σπάσιμο" ή και σε περίπτωση που το κλέισω και το ξανα ανοίξω θα πρέπει να επαναλάβω τη διαδικασία; Θα με ενδιέφερε κατι μόνιμο!

Ευχαριστώ για το ποστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σε όλη την παρέα του Insomnia,

Καταρχήν χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη. ότι καλύτερο για εσάς και τις οικογενειές σας

 

Να περάσω λοιπόν στην ερωτησή μου.

Πρίν μία εβδομάδα αγόρασα απο έναν φίλο απο το insomnia το PSP 3004 version με 18 games σε τέλεια κατάσταση. Σαν χαζός την επόμενη μέρα αναβάθμισα το λογισμικό σε 3.68 (είχε το 3.67) και μετά απο λίγο κατάλαβα την βλακεία που έκανα. Παίδες υπάρχει κάνένας τρόπος να παίζω τα αντίγραφα ασφαλείας των αυθεντικών παιχνιδιών που έχω (18 είναι τα οποία σκέφτομαι το καλοκαίρι που θα πάω διακοπές πώς θα τα κουβαλάω όλα μαζί μου) σύν αυτά που θα πάρω στο μέλλον. Υπάρχει κάποιο νέο ή αν έχετε καμιά ιδέα αν θα δωθεί κάποια λύση στο μέλλον. Πάντως για το 3.67 κάτι είχε γίνει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε jason_rethymno έχεις απόλυτο δίκιο 6.38 ήθελα να πώ. Ζητώ συγνώμη. Υπάρχει φως στο τούνελ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν έχεις 6.38 όχι δυστυχώς δε γίνεται να το χακάρεις.Μόνο για την 6.35 γίνεται.Θα σπάσει όμως και η 6.38 πιστεύω αλλά δε ξέρουμε πότε.

Επεξ/σία από jason_rethymno
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...