Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι απίστευτο που αντί να ....αλλάξουμε το πατερ ημών (όσοι δηλαδή πιστεύουν), με προσευχή στον άγιο ζοτς, και στους αγιους κοντούς, τους τη λέμε κιόλας....

Αυτό είναι επικίνδυνο σε βαθμό ανικότητας λογικής σκέψης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έφυγε ο Λιβαθινός από τις ακαδημίες.

 

Θα μας καταστρέψει ο Αντωνίου. Τεράστιος βλάκας και πολύ άσχετος με ο αντικείμενο.

 

Παύλε θεέ, πάρε την Π.Α.Ε. (άσε τον γιο σου έξω όμως)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ήξερα σε ποιον δίνει ποπό και από αποτυχημένος τηλεσχολιαστής προσπαθούν να τον κάνουν τεχνικό διευθυντή στην καμπούρα του Παναθηναϊκού, #$%@% την όποια θέλετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έτοιμο τον Μητσάρα, με τον Τσατσαρή της Τρίτης, με Σπανούλη να κρατάει τον ρυθμό που έχει τώρα και με Νίκολας ραπτομηχανή από τα 6.25 αυτή η ομάδα δεν έχει αντίπαλο στην Ευρώπη.

 

Ετοιμάστε κλωστές να ράψουμε το 5ο.

 

Στο φαιναλ4 τα φαβορι ειναι κατα σειρα: ΤΣΣΚΑ, Μπαρτσα, Παο, Ταου, ΟΣΦΠ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φαιναλ4 τα φαβορι ειναι κατα σειρα: ΤΣΣΚΑ, Μπαρτσα, Παο, Ταου, ΟΣΦΠ

 

Έχεις υπόψη σου ότι η CSKA επί Μεσίνα δεν έχει κερδίσει ποτέ τον Παναθηναϊκό έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα KWSN (welcoma back :-) ) ειναι οτι επειδη ο νικητης θα προερχεται απο εμφυλιο και αυτό παιζει ιδιαιτερο ρολο θα μπει στον τελικό εξασθενημένος πνευματικα. Εγω για φετος πιστευω οτι η Μπαρτσα μπορει αν δεν δειξει την γνωστη της ηττοπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα KWSN (welcoma back :-) ) ειναι οτι επειδη ο νικητης θα προερχεται απο εμφυλιο και αυτό παιζει ιδιαιτερο ρολο θα μπει στον τελικό εξασθενημένος πνευματικα. Εγω για φετος πιστευω οτι η Μπαρτσα μπορει αν δεν δειξει την γνωστη της ηττοπάθεια.

 

Η ιστορία του εμφυλίου είναι ένας μύθος για να δικαιολογηθεί ο loser Ιωαννίδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις υπόψη σου ότι η CSKA επί Μεσίνα δεν έχει κερδίσει ποτέ τον Παναθηναϊκό έτσι;

 

Και αυτο τι ειναι? Μπασκετικο επιχειρημα?

 

Εγω μιλαω με βαση την αποδοση της καθε ομαδας ολη τη χρονια...

 

Που διαφωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 εκτος και αν ξερεις ποια εκ των Μπαρτσα/Ταου θα προκριθει, οποτε διαφωτισε μας και μας.

 

ΑΧΑ! ήξερα ότι έκρυβε παγίδα η πρόταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα KWSN (welcoma back :-) ) ειναι οτι επειδη ο νικητης θα προερχεται απο εμφυλιο και αυτό παιζει ιδιαιτερο ρολο θα μπει στον τελικό εξασθενημένος πνευματικα. Εγω για φετος πιστευω οτι η Μπαρτσα μπορει αν δεν δειξει την γνωστη της ηττοπάθεια.

 

Μπα δεν το νομιζω...δηλαδη αν το αλλο ζευγαρι ειναι ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελονα, ο νικητης δε θα ειναι εξουθενωμενος, σωματικα και πνευματικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιωαννιδης ηταν loser και με τον Αρη ρε... μας χρωστα 2 τιτλους ο υφυπουργός..

Απλως σε εναν εμφυλιο οπως ο συγκεκριμενος θα δωθει μεγαλυτερη προσοχη και μετα τη νικη θα αποσυντονιστει λιγακι ο νικητης. Αν ηταν εμφυλιος τυπου Μαλαγα - Ρεαλ ξερωγω δεν θα το συζητουσαμε. Ισως ο παο αν κερδισει μεινει συγκεντρωμένος γιατι εχει πιο εμπειρους παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο τι ειναι? Μπασκετικο επιχειρημα?

 

Εγω μιλαω με βαση την αποδοση της καθε ομαδας ολη τη χρονια...

 

Που διαφωνεις?

 

Είναι ότι θέλεις επιχείρημα.

 

Το ότι ο Μεσίνα έχει τατουάζ στον κώλο του που λέει "Ι belong to Zots" κάτι λέει και μπασκετικά.

 

Το γεγονός ότι ο Παναθηναϊκός κέρδισε 2 φορές (τη μία φορά με 19 πόντους) εκεί που η CSKA έχασε με 18, επίσης κάτι λέει.

 

Η Ευρωλίγκα δεν είναι πρωτάθλημα 30 αγωνιστικών, είναι θέμα του τι μπάσκετ παίζεις την σωστή εποχή. Και στα playoffs το καλύτερο μπάσκετ το έπαιξε ο Παναθηναϊκός.

 

Μου λείπουν αυτοί που με έλεγαν φανατικό επειδή έλεγα ότι ο Αφάνας δε θα κάνει κάτι ιδιαίτερο στην Ευρώπη. Μου λείπει επίσης ο τύπος που έλεγε ότι ο Έτσεγκ είναι καλύτερος του Πέκοβιτς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...