Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πω μεγαλεία! Τι βλέπω άνοιξε ξανά το αγαπημένο thread?

Πάλι γιά το Βύντρα θα μιλάμε κάποια στιγμή?Από τότε που έκλεισε το τόπικ μου φαίνεται πως μεγάλωσα αρκετά.Και δυστυχώς γιά τη μπάλλα δεν άλλαξε τίποτα απο τότε.Απογοήτευση.

Ευτυχώς υπάρχει και η άλλη μπάλλα με την..ιλαρά που μας ανεβάζει τον πυρετό!

Γειά σας παλιόφιλοι!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Λες να αναστηθει ο Τσιλντρες λοιπον?

 

Εδώ αναστήθηκε ο Βούισιστς, ο κουτσός, ο σακάτης, ο τελειωμένος, ο Τσίλντρες που είναι και πιτσιρικάς δεν θα αναστηθεί...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Boυισιτς αναστηθηκε ενα διμηνακι. Τωρα τελευταια ξανα αρχισε να χανει λαδια. Ε, καθε ρολοι δειχνει την σωστη ωρα 2 φορες την μερα

 

ΥΓ. Ελα μωρη ψυχαρα Νιλσον ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΠΟΥΛΟ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γεγονός....:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ο πιο αόρατος αμυντικός στην ιστορία του Παναθηναικού, αποτελεί και επισημα παρελθόν!

Χιλιάδες εκστασιασμένοι παναθηναικοί βρίσκονται ήδη στο αεροδρόμιο για να τον βάλουν στο αεροπλάνο, και να σιγουρτευτούν ότι δε θα αλλάξει γνώμη....

(και φυσικά.....να δώσουν ένα ηχηρό μήνυμα σε τζιόλη κ μόρρις που είναι επίσης εξω, να παραμείνουν ΕΞΩ :) )!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τενκάτειο λεξικό

Είπε: «Θέλω 11 Χριστοδουλόπουλους».

 

Καταλάβαμε: ότι θέλει να παίζουν όλοι σαν τον Λάζαρο, με ενθουσιασμό και βάζοντας την προσωπική τους πινελιά στο σύστημα της ομάδας. Ακόμα κι όταν μπαίνουν αλλαγή για λίγα λεπτά, να έχουν διαβάσει το παιχνίδι των αντιπάλων και να εκμεταλλεύονται τις αδυναμίες τους.

 

Τελικά εννοούσε: «Θέλω έντεκα παίκτες που κάποτε είχαν σκεφτεί να σταματήσουν το ποδόσφαιρο και να δουλέψουν οικοδομή, μια που θα φτιάξουμε και καινούργιο γήπεδο και θα χρειαστούμε έξτρα χέρια. Εντεκα που ενδιαφέρθηκε γι’ αυτούς η Λίβερπουλ, μπας και βάλουμε λεφτά στα ταμεία. Εντεκα καλλίφωνους με πλούσιο ρεπερτόριο, συνονόματους γνωστών λαϊκών τραγουδιστών για να κάνουμε κέφι. Που να παίζουν καλά σε μια θέση, αλλά να τους έχω στον πάγκο κι όταν τελικά τους περνάω αλλαγή, να τους βάζω σε άλλα ντ’ άλλων θέση. Και να μη βγάζουν "κιχ". Ζητώ πολλά;».

...

http://www.sport-fm.gr/article/172037

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ αναστήθηκε ο Βούισιστς, ο κουτσός, ο σακάτης, ο τελειωμένος, ο Τσίλντρες που είναι και πιτσιρικάς δεν θα αναστηθεί...?

 

Βιάζεσαι για το Βούισιτς, δεν τελείωσε η χρονιά ακόμα. Προλαβαίνει να τη βγάλει με πολιτικά.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 17:08 ----------

 

Τενκάτειο λεξικό

 

http://www.sport-fm.gr/article/172037

 

Για να μας ενημερώσεις πάλι ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιάζεσαι για το Βούισιτς, δεν τελείωσε η χρονιά ακόμα. Προλαβαίνει να τη βγάλει με πολιτικά.

Αυτός βιάζεται για τον Βούισιτς. Εσύ δεν βιάζεσαι για τίποτα?

Για να μας ενημερώσεις πάλι ε;

Ξεκόλλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός βιάζεται για τον Βούισιτς. Εσύ δεν βιάζεσαι για τίποτα?

 

Ξεκόλλα :P

 

 

Βιαζόμουνα για τον Αφάνα, δίκιο είχα. Βιαζόμουνα για το Χαλπερίν, δίκιο είχα κτλ.

 

Τελικά μήπως δε βιάζομαι απλά παρακολουθώ λίγο παραπάνω από τους υπόλοιπους εδώ και έχω την ευχέρια να πω τη γνώμη μου, κάτι που σε εσάς φαίνεται "ξερόλας" και "παπατρέχας";

 

Λέω εγώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες λες όλο λες. Μόνο που δεν είχες δίκιο. Και πάλι βιάζεσαι.

 

Και επίσης έχεις την συνήθεια να θάβεις όλους τους παίκτες τους Ολυμπιακού και να αποθεώνεις όλους του παίκτες της ομάδας σου, οπότε ακόμα και δίκιο να αποδειχθεί ότι είχες για κάποιους παίκτες δεν έχει και τόσο μεγάλη αξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...