Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω συναντησει βαζελους που ξερουν να συζητουν. Εσυ δεν εισαι ενας απ αυτους.

 

Πράγματι, έχεις δίκιο, δεν είμαι βάζελος.

 

Μολις κατεβεις λιγο απ το καλαμι σου και δεις οτι δεν ειναι επιχειρημα το οτι ''ο Ομπραντοβιτς εχει πελατη το Μεσινα'' και οτι ''ο Βουισιτς δεν εχει μεση και ο Πεκοβιτς ειναι καλυτερος στο ποστ παιχνιδι'' ή να βγαζεις αρλουμπα οτι ο σισκα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο στην αμυνα (με την εννοια οτι δε βγαζει τα λεφτα του απ αυτο και δεν ειναι το κυριαρχο χαρακτηριστικο του σαν παικτης), μπορουμε να ξανασυζητησουμε. Αλλα με ''περηφανους'' βετερανους που ειναι κολλημενοι στα επιχειρηματα της Πρασινης και νομιζουν οτι τα ξερουν ολα (ενω στην ουσια δε θυμουνται καν τα παιχνιδια της ομαδας τους στα προκριματικα), δεν εχω να πω κατι αλλο. Και λυπαμαι γιατι πραγματικα ειχα ολη την καλη διαθεση και την αντιθετη αποψη να ακουσω και να δω που κανω λαθος.

 

Αλλα τελικα εχασα τον χρονο μου.

 

Είπα ότι ο Σισκάουσκας βγάζει τα λεφτά του από την άμυνα; Όχι.

 

Είπες ότι ο Σισκάουσκας δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αμυντικά. Ναι.

 

Τα περί το πώς βγάζει κυρίως τα λεφτά του κτλ είναι επιχειρήματα που τώρα μόλις ψελλίζεις για να καλύψεις την αρλούμπα που ξεστόμισες.

 

Τα επιχειρήματά μου για την υγεία του Βούισιτς και την αστάθεια του Χαλπεριν δεν προέρχονται από την Πράσινη (την οποία εξάλλου δεν έχω αγοράσει πάνω από 10 φορές) αλλά από Ισραηλινό δημοσιογράφο ο οποίος κάνει ρεπορτάζ Μακάμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ελληνικα ξερεις να διαβαζεις?

 

Επαιζες μεσα στη Παρτιζαν αηττητος για την 5η αγωνιστικη.

 

Ειχες κερδισει την Παρτιζαν με 18 ποντους στην εδρα σου...

 

Αν κερδιζες την Παρτιζαν με 1 ποντο εστω, εβγαινες πρωτος.

 

Αν εχανες με >18 ποντους, τοτε στην ισοβαθμια πηγαινες 2ος και η πρωτια δεν εξαρτώταν απο σενα (ηθελες νικη με Μαλαγα και οπωσδηποτε ηττα της Παρτιζαν στη Ρομα).

 

Αν εχανες με <18 ποντους, τοτε στην ισοβαθμια πηγαινες πρωτος και ηθελες νικη επι της Μαλαγα (και δεν σε ενδιεφερε τι θα εκανε η Παρτιζαν), ή σε περιπτωση δικης σου ηττας ήττα και της Παρτιζαν (ετσι ωστε παλι να περασεις σαν 1ος).

 

Στα ειπα οσο πιο απλα γινοταν, ελπιζω αυτη τη φορα να περασουν σε σενα αυτα.

Eλα παλικαρι μου, μην το κουρασουμε.

Αν εχανα κατω απο 18 με νικη εντος με την Μαλαγα δεν με ενοιαζε τιποτα. Αρα δεν καιγομουν να κερδισω, καιγομουν να μην χασω με πανω απο 18.

 

Ειχα παιξει συνεχομενα ματς φωτια εκεινο τον μηνα με διπλα σε Μαλαγα και Ρωμη για αυτον ακριβως τον λογο, για να εχω δικαιωμα σε ενα χαλαρο ματς στο τελος, με τιτλο στο Κυπελλο και η ομαδα εκανε μια κοιλια μετα το φορμαρισμα. Αστο, δεν πειθεις οτι καιγομουν να κερδισω

 

ΥΓ. Κατσε, σουχω ενα και σε παραδιδω στον Μενελαο.

"Ο Ολυμπιακος ηθελε ενα παικτη να μην σουταρει πολυ, να παιζει αμυνα και να παιρνει ριμπαουντ στο 3. Και γιαυτο εδωσε 5Μ"

Κατι τετοιο δεν λες?

Ρε για κοιτα που εδωσες 5Μ τον χρονο στον Πελεκανο, μαυρο, με μαλλια, ενω τον εχεις ηδη σε ασπρο!:lol::lol::lol:

Παντως αν τον εχεις διπλο μην στεναχωριεσαι, στον ανταλλασω με χρυσο σηματακι Προκομ Τρεφλ και Λονι Μπαξτερ γιατι μου λειπει τριαρι να συμπληρωσω το Πανινι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σταμάτησα να παίζω σε ομάδα όταν είδα ότι δε μπορούσα να κάνω πρωταθλητισμό (και σε ευρωπαϊκό επίπεδο) όπως άλλοι συμπαίκτες στην ομάδα μου. Είχα πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να τρέχω να παίξω με τον κάθε τελειωμένο, όπως μεταπτυχιακά στην Αγγλία ας πούμε...

 

 

Έπαιζες σε ομάδα; Μπάσκετ έπαιζες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νίκολας δεν είναι καθόλου ασταθής, τα τελευταία 10 παιχνίδια στην Ευρωλίγκα είχε 12 πόντους μ.ο. και 52,72% στα τρίποντα. Στην αρχή της σεζόν πάλι δεν ήταν ασταθής, ήταν σταθερά κακός.

:lol:

 

Απλά respect! Βλέπω επέστρεψες με καινούργια όπλα στην φαρέτρα της επιχειρηματολογίας σου. Βάζεις τον πήχη πολύ ψηλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,σιγουρα

 

Η Μακαμπι μειωνει το μπατζετ του χρονου. Εκτος αν το γυρισουν και οι 2 στην αγαθοεργια ΑΠΟ και ΚΛΕΙΕΤΑΙ να πανε στην Μακαμπι. Βρες αλλη ομαδα να πλασαρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

 

Απλά respect! Βλέπω επέστρεψες με καινούργια όπλα στην φαρέτρα της επιχειρηματολογίας σου. Βάζεις τον πήχη πολύ ψηλά...

 

Η ειρωνία σκέτη, αν δεν πεις και κάτι δικό σου, δε σε κάνει έξυπνο, σε κάνει απλά είρωνα.

 

http://www.one.co.il/cat/extra/glitch.aspx?id=36671

 

Κάποιοι πάνε πακέτο Μακάμπι καλοκαίρι, κατά τα φαινόμενα.

 

Καλά εσείς δε μας λέγατε ότι είναι παλτά και οι δύο; Τι σας πειράζει;

 

ΥΓ: Ο κόκκινος φίλος σου που το έγραψε στο κόκκινο forum απ' όπου τα πήρες ξέχασε να σας γράψει φαίνεται αυτά που απάντησα εκεί που τα διάβασε.

 

α) Ο Νίκολας έχει άλλο ένα χρόνο συμβόλαιο και έχει να λαμβάνει 1,5εκ.

 

β) Ο Σάρας πέρνει 3,5εκ.

 

γ) Η Μακάμπι θα κρατήσει τον Αρόγιο που πέρνει 2,5εκ.

 

δ) Η Μακάμπι θα μειώσει το μπάτζετ της στα 10 εκ.

 

ε) Εσείς δε λέγατε ότι ο Πίνι δε θέλει το Σάρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσείς δε μας λέγατε ότι είναι παλτά και οι δύο; Τι σας πειράζει;

 

ε) Εσείς δε λέγατε ότι ο Πίνι δε θέλει το Σάρας;

 

Ποιοί εμείς? Κατονόμασε ποιοί ήμασταν εμείς. Εγώ κι ο alex? Εγώ κι ο miltoz? Ποιοί αλήθεια?

 

Συγνώμη που τόλμησα να postάρω κάτι το οποίο θεώρησα ότι θα ενδιέφερε τους φιλάθλους του ΠΑΟ. :-(

 

Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του... :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί εμείς? Κατονόμασε ποιοί ήμασταν εμείς. Εγώ κι ο alex? Εγώ κι ο miltoz? Ποιοί αλήθεια?

 

Συγνώμη που τόλμησα να postάρω κάτι το οποίο θεώρησα ότι θα ενδιέφερε τους φιλάθλους του ΠΑΟ. :-(

 

Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του... :whistle:

 

Ναι, απο καθαρό ενδιαφέρον μας δίνεις link του αθλητικού Espresso του Ισραήλ το οποίο συνήθως ασχολείται με ποιος έχει γκόμενα ποια.

 

Και αυτό φυσικά από ειλικρινές ενδιαφέρον, ανησυχείς μήπως φύγουν οι παίχτες μας.

 

Ο τύπος λοιπόν που συναντάει ο Σάρας και ο Νίκολας είναι ο Moni Fanan, πρώην Manager της Maccabi για τον οποίο ο Σάρας έχει πει πολλάκις ότι τον βλέπει σαν πατέρα του.

 

Ο David Federman, ένας από τους ιδιοκτήτες της Maccabi πριν λίγες μέρες είπε ότι ο Σάρας δε γυρίζει πίσω.

 

Αλλά κατά τα άλλα, με καμία δόση χαιρεκακίας ήρθες εδώ να μας πληροφορήσεις ότι "Κάποιοι πάνε πακέτο Μακάμπι καλοκαίρι, κατά τα φαινόμενα."

 

ΥΓ: Καλός ο Αφάνας τελικά; Μαθαίνει μπάσκετ (που ήταν και ο σκοπός του που ήρθε εδώ;) Ή μήπως ο κομπλεξικός με τα πράσινα γυαλιά που έλεγε ότι δε θα κάνει τίποτα ιδιαίτερο είχε δίκιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγα με τον αφάνα....Το παλικαρι τον ντομινίκ τον έχει μια χαψιά...

Καλά, κάτι ξεπεσμένους σάρας, ντρου κλπ, δεν το συζητάμε καν!

(πάντως, αν είχα να επιλέξω μεταξύ....σάκοτα και αφάνα, θα δυσκολευόμουν)! :)

(εντάξει, αστειεύομαι....ο αφάνας είναι καλύτερος...ΛΙΓΟ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...