Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα 7αρια φταινε.Κατεβασε τους καινουριους drivers απο guru3d.

 

ολα οκ με τους τελευταιους drivers 190.38

το παιχνιδι δουλευει μια χαρα αλλα να πω την αληθεια δεν με εντυπωσιασε. περιμενα περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να δουλέψω με τίποτα το 360 controller ρε παιδιά. Ενώ έχει βρει τους drivers, δεν το βλέπει στο pro2010 μέσα. Τί πρέπει να κάνω? Ξέρει κανείς?

 

Άκυρο το βρήκα οκ...

 

Κάτι ακόμα. Δεν μου ακούγονται τα εφέ, σφυρίγματα, ήχοι χειριστηρίου στην μετακίνηση των μενού κλπ, ενώ η μουσική και ο κόσμος ακούγεται. Τί παίζει? Τα settings μεσα από το προ είναι τίγκα όλα...

Επεξ/σία από polakis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μολις το εγκατεστησα στο συστημα της υπογραφης μου....ειναι δυνατον να κολλαει το παιχνιδι??? κανει σπασιματακια οταν η κινηση του παιχνιδιου ειναι γρηγορη. Εχω ενεργοποιησει το Vsync και manually απο το control panel της nvidia. Επισης εψαξα ολες τις δυνατες ρυθμισεις του παιχνιδιου αλλα το προβλημα παραμενει. Το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος? Υποψιαζομαι τα 7 για καποιο λογο ειναι υπαιτια...

 

Και εγώ το ίδιο στο σύστημα της υπογραφής μου σε vista. Ότι και να δοκίμασα το ίδιο πρόβλημα που περιγράφεται στο quote έχω :fear:. 60frames σταθερά wtf?

Επεξ/σία από chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο στο σύστημα της υπογραφής μου σε vista. Ότι και να δοκίμασα το ίδιο πρόβλημα που περιγράφεται στο quote έχω :fear:. 60frames σταθερά wtf?

 

τι σας κολλάει ρε παιδιά ; εγώ με [email protected] και 4870_512 σε 1280χ1024 βάζω 8X Edge-detect AA (24X) με AF 16x Και πάει σταθερά 60 με vsync σε win7 64

 

ενδεχομένως η cpu σας να θέλει ένα πουσαρισματάκι ( ; )

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 06:18 ----------

 

Μετά από λίγο περισσότερη ενασχόληση εχω να προσθέσω πως το βρήκα αρκετά πιο scriptαρισμένο από ότι περίμενα (αλλά fifa),

αλλά τουλάχιστο έχεις την αίσθηση πως γενικότερα στο χώρο παίζεται μπάλα! δε ξέρω αν με χαλάει δηλαδή ακριβώς...

 

είμαι ο μόνος ; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον... μια πρωτη γευση:

 

πολυ καλό, η κινηση, το "βαρος" της μπάλας (οπως ήδη αναφέρθηκε) και η αίσθηση ξεφύγανε ενα κλικ πάνω από οτι ειχα συνηθίσει...

 

για ενα περίεργο λόγο, όλα τα προηγούμενα προ, μου έδιναν την εντύπωση πως απο κάποιο σημείο του αγώνα και μετά, το παιχνίδι διάλεγε την αγαπημένη του ομάδα και την αντίπαλο την πηγαινε πιπ@-κWλο... είτε επαιζα με ανίπαλο φιλους είτε τον υπολογιστή. Με 2-3 αγώνες σε αυτό το ΠΡΟ δεν το είδα καθόλου... αρα, για μένα αλλο ένα συν.

 

γραφικά πολλα συν! πλέον καταλαβαίνεις περισσότερο την τρίτη διάσταση...

 

τα μενού με έβαλαν σε λιγο άβολη θέση γιατι τοσα χρόνα ειχα συνιθίσει να κανω τις αλλαγές (τακτικες και αλλαγές παικτών) με συγκεκριμένο τρόπο και πλέον δυσκολεύομαι να προσαρμοστώ αλλα είναι κάτι που δεν επηρεάζει το flow του αγώνα οπότε δεν θα το προσμετρήσω τοσο πολύ στα άσχημα...

 

 

εν κατακλείδι NICE JOB LADS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το εξής σύστημα: AMD Athlon 64 Dual Core 6400+ 3.2Ghz, 3 GB Ram, Ati Radeon 4890 1 GB.Σε windows vista 64b. Λογικά δεν θα αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα σε όλα τα high έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το εξής σύστημα: AMD Athlon 64 Dual Core 6400+ 3.2Ghz, 3 GB Ram, Ati Radeon 4890 1 GB.Σε windows vista 64b. Λογικά δεν θα αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα σε όλα τα high έτσι?

 

Μπα δε θα έχεις πρόβλημα.

 

Αν παρόλαυτα δεν μπορείς να τρέξεις με ultra high ρυθμίσεις κατέβασε το AMD fusion από το site της AMD αλλά δεν νομίζω να χρειαστεί, το PRO ειναι σχετικά 'ελαφρύ'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι καθεστε και λετε , παλι ειναι το καλλιτερο ποδοσφαιρακι με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ , το fifa , ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΙΣΧΩΣ στην εκδοση για pc βεβαια μιλαω παντα ,

χτες επαιξα ενα παιχνιδι ΑΕΚ - ΟΣΦΠ 1-0 και το ευχαριστηθηκα !!!!!!!!!!! αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο στο σύστημα της υπογραφής μου σε vista. Ότι και να δοκίμασα το ίδιο πρόβλημα που περιγράφεται στο quote έχω :fear:. 60frames σταθερά wtf?

 

Τελευταιους drivers της καρτας γραφικων σου και απο τις επιλογες ασε On το vsync και το frame skipping. Εμενα τωρα δουλευει ρολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ρε παιδια τι καθεστε και λετε , παλι ειναι το καλλιτερο ποδοσφαιρακι με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ , το fifa , ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΙΣΧΩΣ στην εκδοση για pc βεβαια μιλαω παντα ,

χτες επαιξα ενα παιχνιδι ΑΕΚ - ΟΣΦΠ 1-0 και το ευχαριστηθηκα !!!!!!!!!!! αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

 

Tουλάχιστον το ευχαριστιέσαι στο Pro..:-D

Επεξ/σία από Slobontan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι καθεστε και λετε , παλι ειναι το καλλιτερο ποδοσφαιρακι με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ , το fifa , ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΙΣΧΩΣ στην εκδοση για pc βεβαια μιλαω παντα ,

χτες επαιξα ενα παιχνιδι ΑΕΚ - ΟΣΦΠ 1-0 και το ευχαριστηθηκα !!!!!!!!!!! αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

 

 

μπορει να κανεις να βγαλει νοημα ?

ποιο ειναι αισχος και πιο ειναι το καλυτερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να κανεις να βγαλει νοημα ?

ποιο ειναι αισχος και πιο ειναι το καλυτερο ?

 

Δεν το διατύπωσε και με τον καλύτερο τρόπο αλλά μάλλον εννοεί ότι το Pes κυριαρχεί έναντι του Fifa ξανά.

 

Και πάλι όμως δεν παίρνω και όρκο..:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το πρώτο Pro Evolution Soccer που σβήνω από τότε που μεταφέρθηκε στα Pc στο 5λεπτο μετά το install.

 

!ΠΡΟΣΟΧΗ!

Το συγκρίνω με το FIFA 2010 από τις next generation εκδόσεις του PS3 και xbox360 και όχι με την αηδία του Pc.

 

Τραγικό. Τραγικό. Τραγικό.

 

Σύνελθε Κonami.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...