Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μου απαντήσατε ρε παιδιά ακόμα, τον τερματοφύλακα πως τον ελέγχετε, με ποια επιλογή..

 

Τι εννοείς να ελέγξεις τον τερματοφύλακα my friend;

Αυτό δεν γινόταν-γίνεται και θα γίνει ποτέ .

 

john2gr,

 

Στους ~15 αγώνες που έπαιξα μέχρι τώρα παρατήρησα κι εγώ τα bugs που αναφέρεις +κάνα δυο άλλα, αλλά το ενθαρρυντικό αυτή την φορά είναι η συχνότητα που συμβαίνουν σε σχέση με τα προηγούμενα pro.

 

Αυτό που με ψιλοεκνευρίζει εμένα, είναι πως στην προσπάθεια βελτιωσης του ΑΙ του παιχνιδιού, βλέπεις μικρομεσαίες ομάδες να έχουν passing game που η Barcelona και η Arsenal μαζί δεν θα μπορούσαν να το φανταστούν.

 

Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλα τα πρωταθλήματα, στο ιταλικό που ξεκίνησα εγώ πάντως, δεινοπαθώ να κλέψω μπάλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@john2gr Την βοήθεια του υπολογιστή την απενεργοποιείς ή την αφήνεις ανοιχτή σε άμυνα και επίθεση;

Μπορεί να γλιτώσεις αρκετά ζεϊμπέκικα έτσι.:-D

 

dromeas.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες,επαιξα πριν λιγο το 2010, κ ειχα την εντυπωση οτι ηταν σε σταδιο Beta! Τι εννοω:

 

-Top Player δυσκολια=4-0 στο 25΄

-ακυρα γκολ/αντιδρασεις τερματοφυλακα κ παικτων ωρες-ωρες

-αδικαιολογητα κενα αμυνας (εντονοτερα απ το 2009)

 

θετικα:

-μερικα καλα animations (βεβαια κ παλι οταν τρεχουν ειναι..για κλαματα!)

-δεν τρεχουν τοσο γρηγορα μερικοι παιχτες λες κ βαλαν νευτι στο κ*λο οπως στα παλια (π.χ. messi)

-φαινεται οτι η μπαλα κ ο παιχτης εχουν βαρος, οχι οπως στα προηγουμενα

 

οταν βγει patch, το ξαναδοκιμαζω. μεχρι τοτε..στο μπαουλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ που είμαι ερασιτέχνης φίλος των pc football games το βρήκα ικανοποιητικό το PES 2010. Σίγουρα δεν είναι FIFA 2010 στο XBOX360 μου, αλλά περνάς ευχάριστα την ώρα σου παίζοντας περιστασιακά. Επαναλαμβάνω οτι μιλάω ως ερασιτέχνης παίχτης και παίζω περιστασιακά. Τα γραφικά μου φάνηκαν ωραία και μάλιστα το εγκατέστησα με Bootcamp στο MacBook Pro 13,3 και παίζει απροβλημάτιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γυρνάει ΟΤΑΝ κάνω την through pass

 

Δεν γυρνάει ΟΤΑΝ κάνεις την πάσα. Γυρνάει ταυτόχρονα. Που σημαίνει ότι έχει ήδη πάρει την απόφαση να γυρίσει, προτού κάνεις την πάσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες,επαιξα πριν λιγο το 2010, κ ειχα την εντυπωση οτι ηταν σε σταδιο Beta! Τι εννοω:

 

-Top Player δυσκολια=4-0 στο 25΄

 

Πάρε μικρή ομάδα και παίξε master league, γιατί κι εγώ την ίδια εντύπωση είχα με μεγάλες ομάδες στα φιλικά, αλλά άλλαξα δραματικά άποψη για το επίπεδο δυσκολίας.

 

Και (χωρίς να θέλω να το παίξω καμπόσος) θεωρώ πως τα pro είναι από τα παιχνίδια που κατέχω πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μικρή ομάδα και παίξε master league, γιατί κι εγώ την ίδια εντύπωση είχα με μεγάλες ομάδες στα φιλικά, αλλά άλλαξα δραματικά άποψη για το επίπεδο δυσκολίας.

 

Και (χωρίς να θέλω να το παίξω καμπόσος) θεωρώ πως τα pro είναι από τα παιχνίδια που κατέχω πολύ καλά.

 

μακαρι να χα παραπανω χρονο..θα το δοκιμασω την Κυριακη ελπιζω.

 

υ.γ. μην ανησυχεις, δεν παρεξηγω.. μεταξυ καμποσαίων ειλικρίνεια! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ κατ'αρχήν για την άμεση απάντησή σου. Αγόρασα το pro 2010 , το NBA2k10 και το GTA IV αυθεντικά και κανένα απο αυτά δεν παίζει. Βάζω τον δίσκο και φαίνεται οτι δεν υπάρχει τίποτα στο drive. Ενώ ταινίες παίζει κανονικά και οτιδήποτε άλλο dvd. Άρα δεν φταίει το drive μάλλον. Μήπως ξέρεις τι μπορεί να είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουλό πρόβλημα, αλλά δεν είναι και λίγα τα drives που διαβάζουν επιλεκτικά.

Αν δεν βγάλεις άκρη, κατέβασέ από "κάπου" τα iso των παιχνιδιών, και μετά από install μέσω κάποιου virtual drive, βάλε "no-cd-crack" και τα γνήσια serial για να μπορείς να παίζεις online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Και εγω αυτό σκέφτηκα αλλα τα αγόρασα αυθεντικά για να αποφύγω άλλα προβλήματα..μπορεί να απεγκαταστήσω τα 7 και να βάλω xp πάλι, ή να αλλάξω και drive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...