Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμασε να κατεβασεις παλιοτερους drivers.

 

---------- Προσθήκη στις 22:57 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:56 ----------

 

μαλακια ειπα...:P

Μηπως εννοεις οτι το παιχνιδι παγωνει για ελαχιστα και μετα επιταχυνεται για λιγο και φτανεις στο σημειο που ησουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σαν να έχει lag το παιχνίδι, κάπως έτσι μοιάζουν τα κολληματάκια που έχω. Θα ανεβάσω αύριο βιντεάκι για να τα δείτε κι εσείς. Τα κάνει και στο online και στο single player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τοποθετουνται τα faces; πρεπει να μπαινουν με τον AFSExplorer αλλα δεν θυμαμαι την διαδικασια την ειχα κανει στο 8 και 9 αλλα αν μπορει ας βοηθησει καποιος....Νομιζω φορτωνεις το αρχειο που ειναι μεσα στο pro και το αντικαθιστας με το αντιστοιχο καινουργιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες αντιμετωπιζω προβλημα με το online....Εχω κανει κανονικα τις εγγραφες konami ID , game ID..

Παταω online στο παιχνιδι να ξεκινησω, βαζω το ID παιχνιδιου, τον κωδικο ΙD παιχνιδιου και στον κωδικο εγγραφης τι βαζω???Εχει εναν προεπιλγεμενο κωδικο αλλα δεν κανει αυτος μου βγαζει πως ειναι λαθος.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω. Πάνε κάτι μήνες αλλά απ αυτή τη σελίδα θυμάμαι να κανα ό,τι χρειαζόταν για να παίξω Online. Ας μας διαφωτίσει κάποιος που θυμάται καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κι εγω ενα παραξενο προβλημα.

 

Ενω το παιχνιδι παιζει κανονικοτατα χωρις προβληματα, καποιες φορες γυρω στο 70ο λεπτο, με πεταει εξω και δειχνει γκρι οθονη. Ο ηχος συνεχιζει να ακουγεται κανονικα..

 

Διαβασα στις πρωτες σελιδες μια λυση για το ζητημα αλλα ειναι για καρτα γραφικων Nvidia.

Εγω εχω την ati radeon hd5770

 

Kαμια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...