Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπάρχη τρόπος να μετρησω το ping pong :-D που έχω?

Η HOL που εχω εγω απο ping τι λεει? πάντος lag στο προ εχω αρκετο.

 

κανε αυτό το test της konami για να δεις άμα έχει πρόβλημα η σύνδεση σου.

 

http://www.konami.jp/we/online/2010/?tg=gr&pf=pc&pg=speed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε αυτό το test της konami για να δεις άμα έχει πρόβλημα η σύνδεση σου.

 

http://www.konami.jp/we/online/2010/?tg=gr&pf=pc&pg=speed

τα εβγαλε ολα Α το τεστ αλλα το lag σε πολλα παιχνιδια ονλινε παραμενει, τι να πω...

 

σκέφτομαι οτι ανεβαζουν το upload μεσω τορεντ μερικοι για να δημιουργουν προβλημα στον αντιπαλο γιατι δε φενεται απ το τρόπο που παιζουν να αντιμετωπιζουν πρόβλημα αυτοι ή ό λόγος ειναι επειδη εχω 23αρα οθόνη και βάζω 1280Χ1020 αναλυση και όλα high μήπως αυτο παιζει ρόλο?

ή ειναι αυτο το ping που λέτε ή εχει πρόβλημα ο server της κοναμι---- δεν εξηγειτε αλλιως.

εγω πάντος εχω 3,4 mbbs αχυτητα hol kai τα 5 στα 10 παιχνιδια που παιζω εχουν lag και χανω απο αυτο.Για το PRO 2011 κανα νέο κανείς?

Υ.Γ: ΠΟΙΑ καμερα χρησιμοποιητε στο online?, εγω ευρεια λήψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια Το καρατσεκάρισα το θέμα και και το πορισμα ειναι οτι η HOL ειναι για το GTP.

Eδω και 7 μερες επαιζα προ μεχρι της 1 το πρωι και δεν μπορουσα να σταυρωσω αγωνα χωρις lag, τις τελευταίες 2 μέρες όμως εκατσα και έπαιξα μέχρις τις 4 το πρωϊ, εεε ως δια μαγίας κατα τις 2:30 με 3:00 το πρωϊ εξαφανιζοταν to LAG και επαιζα μια χαρα ... αυτο βεβαια το ειχα παρατηρηση και πριν ενα μήνα που έπαιζα δεν ειναι καινουριο.Ε λοιπον τον ιουλιο με το που κλεισω 1 χρονο με την HOL την κόβω και πάω conex, με conex εχω ακουσει δε υπάρχουν προβληματα.

Δεν ειναι τυχαιο λοιπόν που όσες φορες εχω παιξει μετα της 3:00 το πρωι δεν εχω LAG.

Δε μπορω να καταλάβω τι γινεται και φτιαχνει το online του pro στην HOL αυτες τις ώρες, υποψιαζομαι κάποια πουστ .. α απο τον ΟΤΕ (SAΒOTAZ) δε ξέρω υποθέτω.

Θα τους πάρω τηλεφωνο λοιπον στην hol και θα τους πω αφηστε τις παπαριες περι συνδεσης μου .. αν δε φτιάξετε το θέμα με τη σύνδεση του συγκεκριμένου παιχνιδιου εγω σε 4 μηνες φευγω απο εσας και πάω στον ΠΟΤΕ.

Και ας φανει γελιο όλο αυτο οπως ειπε και ένας φίλος σε ενα ποιο πάνω, για το οτι θα μιλησω δλδ για ενα παιχνιδι χωρις να εχω ουσιαστικο πρόβλημα με την σύνδεση μου.Δε κατάλαβα.. τους πληρώνω ετσι δεν ειναι, το 50% του λόγου που κάνω συνδεση στο διαδικτυο με μια εταιρεια ειναι η ψυχαγωγια, ειναι πολυ μεγαλος λόγος για να τους παρατησω πιστέψτε με.Και δε θα κάτσω να φάω τα δρόγκαλα για το τι φταιει και δεν παιζει το προ lag χωρις πριν της 3 το πρωϊ .. καλα δε λέω ρε παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η konami έχει φάει κράξιμο και φέτος εδώ στην Ελλάδα για το online, άδικα. Είναι καλό φέτος το online της. Κι εμένα με τις ώρες του ήταν (ελέω forthnet).

Εγω λέω ότι το 99% πριν της 03:00 το πρωϊ ειναι χάλια όλο lag δλδ.

Τωρα αν πρέπει να ξενυχτάω μεχρι της 3 το πρωϊ για να παιξω μια ωρα ΠΡΟ 2010 της προκοπης, εε να πανε να πνιγουν.Αν τωρα πετυχω στις 10 φορες που θα παιξω καλο online πριν της 1 το πρωϊ μια φορα, εε δε λεει τιποτα αυτο.

slot machine θα γινει τελικα το online pro μέχρι να το πετυχεις της προκοπης :lol::lol::lol::lol:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βάλει κανείς το patch της gamming access ? Αν ναι τότε θέλω να μου πει αν πρέπει να έχω το beta πριν ή όχι αλλά και αν του δείχνει τα εμβλήματα των ομάδων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...