Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια προσπαθησα να περασω ενα el grande patch και kitserver ενας που να τα εχει κανει αυτα ας μου στειλει ενα πμ η καλυτερα msn να βοηθησει λιγο γιατι τα εκανα πουτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσπαθησα να περασω ενα el grande patch και kitserver ενας που να τα εχει κανει αυτα ας μου στειλει ενα πμ η καλυτερα msn να βοηθησει λιγο γιατι τα εκανα πουτ...

 

1.Μηπως εχεις βαλει το ελληνικο patch του wehellas και μπλεκονται μαζι τα patch;Αν ναι κανε uninstall,καινουργιο καθαρο install το παιχνιδι ,update εως 1.3 και μετα βαλε το el grande.

 

2.Επισης ενα αρχειο dtof.img που κυκλοφορει στο νετ και κανει υpdate τα ροστερ του κανονικου pes στο 1.4 παλι μπορει να στα κανει μπαχαλο και να σου βγαζει στο el grande τις ομαδες του κανονικου παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παλι μπορει να στα κανει μπαχαλο και να σου βγαζει στο el grande τις ομαδες του κανονικου παιχνιδιου

 

αυτο εχω παθει και εγινε μπαχαλο.πως βλεπω πια εκδοση εχω και πως κανω update εως την 1.3?εψαξα και δεν το ειδα πουθενα

Επεξ/σία από spunakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το παιχνίδι δεν έχει καθόλου ρυθμίσεις για τα γραφικά(ανάλυση, φίλτρα κλτ.);

 

Επίσης, γιατί δείχνει το χειριστήριο και τα κουμπιά από το xbox 360 ενώ είναι έκδοση για pc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι δεν έχει καθόλου ρυθμίσεις για τα γραφικά(ανάλυση, φίλτρα κλτ.);

 

Επίσης, γιατί δείχνει το χειριστήριο και τα κουμπιά από το xbox 360 ενώ είναι έκδοση για pc;

 

Έχει εκτελέσιμο με settings μέσα στο root εγκατάστασης (φίλτρα μπορείς να ανοίξεις και από το control panel του driver)

 

δείχνει το xbox 360 χειριστήριο επειδή είναι ένα ωραιότατο πορτ :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! Μόνο ρύθμιση ανάλυσης και 4:3 - 16:9 έχει από στα settings.

Στα άλλα που λες με πιάνεις διπλά αδιάβαστο!

Από τους drivers της κάρτας(ati catalyst control center στην περίπτωσή μου) μπορώ να βάλω φίλτρα κτλ. για τα παιχνίδια; Μέσω ποιας επιλογής;

Ούτε το πορτ ξέρω τι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...